Hej i ho! (arnne)

  • Rozpoczynający wątek arnne
  • Data rozpoczęcia

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Jak już tak porównujemy, to widzę o wiele więcej analogii do przejścia etriel z Plemion do Westa, tylko ona miała trudniej, bo przejmowała sama (jako CM) bardzo stary projekt, jednocześnie wcześniej nie będąc CM ani co-CM w Plemionach (ani nigdzie indziej) ;).
To pisałam że bardzo ciekawa polityka firmy na temat awansow
 

DeletedUser8110

Guest
No cóż, nie powinno dziwić to, iż awansu nie dostaje się za staż w danej pracy, a za posiadanie pewnego typu kwalifikacji/umiejętności wymaganych przez pracodawcę do podjęcia konkretnej funkcji. :)
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
No cóż, nie powinno dziwić to, iż awansu nie dostaje się za staż w danej pracy, a za posiadanie pewnego typu kwalifikacji/umiejętności wymaganych przez pracodawcę do podjęcia konkretnej funkcji. :)
Czyli był nabór ogłoszony i opisane zapotrzebowanie?

Już nie będę pytać po co w inni geologiczny kierunek wyksztalcenia jak dobrze pamietam, bo o stażu nie wspomnę Anno. Jeżeli już mamy się dziwić kwalifikacja.

A może ja Marzene źle oceniam, może ona tu z ratunkiem przychodzi.

>>> Nie bez powodu napisałam "kwalifikacje/umiejętności". Nie od dziś wiadomo, że w dzisiejszych czasach na studiach nie uczą praktyki ani nie przekazują przydatnych w późniejszej pracy umiejętności. :p - siorprajs
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser3220

Guest
No cóż, nie powinno dziwić to, iż awansu nie dostaje się za staż w danej pracy, a za posiadanie pewnego typu kwalifikacji/umiejętności wymaganych przez pracodawcę do podjęcia konkretnej funkcji. :)
Teraz na to mówią plecy ;)
 

DeletedUser3

Guest
A może ja Marzene źle oceniam, może ona tu z ratunkiem przychodzi.
Myślę, że ocenianie w ogóle czegokolwiek po mniej niż trzech dniach jest po prostu przedwczesne :). Niezależnie czy jest to ocena pozytywna, czy negatywna.
 

DeletedUser15227

Guest
Myślę, że ocenianie w ogóle czegokolwiek po mniej niż trzech dniach jest po prostu przedwczesne :). Niezależnie czy jest to ocena pozytywna, czy negatywna.
@Bryfft co Ty taki spięty? :) Wszyscy po prostu zwracają uwagę, ze Koleżanka mimo że, z innego projektu, to tu od razu została CO (kiedyś na to sie mówiło: po lini partyjnej). Przecież osobiście nic nikt do niej nie ma. Spoko, luz, mówisz ze dziewczyna da sobie radę to wierzymy...i już sie nie denerwuj :D
 

Hikari36

Polonista
Polonista
Natalia i funkcja CO-CM to byłaby chyba Apokalipsa :p

Taka rozmowa o niczym, a może arnne napisze coś więcej o sobie? Może charakter jednak nie jest taki wredny :p
Taki nagłe pojawienie się, a my niczego nie wiemy :p

I witam oczywiście ;)
 

Atli

Hrabia
Jak ruda to zielone oczy. Czyli - rudzielec, zielone oczy, "normalna" czasami, z nicka wyrzucić "r" i........ Zielone Wzgórza się kłaniają;)
 
Do góry