Hej i ho! (arnne)

  • Rozpoczynający wątek arnne
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Witam serdecznie!

Skuszona przez niektórych przesympatycznych osobników, postanowiłam rozpocząć podróż przez epoki. I jak mi się ona podoba? Bardzo bardzo!

Mam na imię Marzena, 18 lat skończyłam jakiś (!!!) czas temu, pochodzę z Dolnego Śląska. Jestem ruda, bywam wredna, czasami miewam przejawy "normalności". ;)
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
Czyli ruda z natury :D Ciekawe czy zgadza się też te drugie powiedzonko, co do rudej kobiety :p
Witam na forum :)
 

DeletedUser

Guest
Jako, że minęło trochę czasu i zmienił się "nieco"mój status w Grze, wypada odświeżyć swoje powitanie. :)

Od dziś pełnię funkcję Co-Community Managera. Mam nadzieję, że podołam nowym obowiązkom i dzięki pomocy polskiej społeczności Forge of Empires żadne wyzwania nie będą mi straszne.

Imienia nie zmieniłam, kolor włosów wciąż płomiennie rudy, charakter niezmiennie paskudny...

Do "zobaczenia" tu i tam! ;)
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
Cóź mi pozostaje... Przywitam się (znów) tylko tym razem nie jedyny (yyy xD) :D
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Zazwyczaj liczy się doświadczenie, czas angażu, znajomość projektu, zdolności które wykazuje się w zespole... I decyzja szefa.
A mam wrażenie że na cocm to kolor rudy daje +10 do zatrudnienia...

Także, może moje ocena jest błędna, bo kompletnie nie mieliśmy (gracze) czasu poznać Pani, bo zaliczyła pani przeskok od gracza do cocm, z pominięciem stażysty, suportera etc. A obowiązki Dani zostaną przejęte przez?
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
:D
Danifae nie jest ruda ;].
Dani jest z Plemion, i tu od razu jak mnie pamięć nie myli była wyżej, ona była szefem razem z tobą tylko troszkę pod tobą.
Katarzyna tak samo teraz nie straci coCM tylko zmienia projekt i to jak się ktoś interesował to wiedział od pół roku, sama jej nie obecność sugerowała zmiany.

To kto obejmie obowiązki/funkcje Dani? Chciała bym wiedzieć bo Kasia zajmowała sie w pewnym stopniu Nami.
 

DeletedUser3

Guest
Dani jest z Plemion, i tu od razu jak mnie pamięć nie myli była wyżej, ona była szefem razem z tobą tylko troszkę pod tobą.
Nope. "Troszkę pode mną" byli Kmic, Jarq i Drubens ;].

kto obejmie obowiązki/funkcje Dani? Chciała bym wiedzieć bo Kasia zajmowała sie w pewnym stopniu Nami.
Zadania zostały podzielone teraz w inny sposób, nie na zasadzie prostego przejęcia. Natomiast Wami, jako Graczami, zajmujemy się wszyscy :).
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Nope. "Troszkę pode mną" byli Kmic, Jarq i Drubens ;].
Czyli byłeś na górze ^^

Kiepskie ustawienie jak dla faceta w sumie ^^

Zadania zostały podzielone teraz w inny sposób, nie na zasadzie prostego przejęcia. Natomiast Wami, jako Graczami, zajmujemy się wszyscy :).
W sumie, rezygnujecie z miedzianego, z nowych epok, z nowych nagród na eventy, wiec o co się martwię ;/
Marzena nawet nie musi zaglądać na forum, jak większość supportu, jedynie funkcja "tłumaczenia" nam błędów i aktualizacji będzie problematyczna, ale tu można zrobić łatkę wkleić wszędzie "będzie lepiej, pracujemy nad tym"

Ah w sumie to nie temat na to... pewnie i tak zniknie z powodów bardziej politycznych niż niepoprawnych ;)

Witam @arnne również, można spytać o pochodzenie nicku?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15149

Guest
awans nowego CO-CM godny podziwu to prawda, ale cóż, dajmy szansę Pani Arnne.
Oby koleżanka była otwarta na sugestie graczy i sama miała posłuch w centrali Inno bo gra z takimi zmianami jak ostatnio długo chyba nie pociągnie. Przykro to stwierdzić, ale niezadowolenie rośnie, co widać na forum.

a co z @siorprajs ? awans? degradacja? przeniesienie? czy bez zmian?
 

DeletedUser8110

Guest
A co ze mną? :p Tak jak było dwóch co-CMów, tak dwóch zostaje. :) W tej kwestii nic się nie zmienia.
Bardzo mi przykro, nie pozbędziecie się mnie tak łatwo. :D
 

DeletedUser

Guest
Zazwyczaj liczy się doświadczenie, czas angażu, znajomość projektu, zdolności które wykazuje się w zespole... I decyzja szefa.
A mam wrażenie że na cocm to kolor rudy daje +10 do zatrudnienia...

Także, może moje ocena jest błędna, bo kompletnie nie mieliśmy (gracze) czasu poznać Pani, bo zaliczyła pani przeskok od gracza do cocm, z pominięciem stażysty, suportera etc. A obowiązki Dani zostaną przejęte przez?

Zapewniam, że doświadczenia mi nie brakuje - poza ponad półtoraroczną pracą przy innym projekcie InnoGames (The-West, gdzie przeszłam drogę od Pomocnej Dłoni do Szeryfa oraz pełniłam funkcję "bug hunter-a"), przez blisko 3 lata pracowałam dla polskiej firmy gamedeveloperskiej, gdzie pełniłam funkcję Mistrza Gry oraz Moderatora Forum. :)

Co do pytania o mój nick - pochodzi od imienia pewnej czarownicy, która wystąpiła w pierwszej przeczytanej przeze mnie serii fantasy autorstwa Andrzeja Ziemiańskiego zatytułowanej "Achaja".
 

DeletedUser15227

Guest
Zapewniam, że doświadczenia mi nie brakuje - poza ponad półtoraroczną pracą przy innym projekcie InnoGames (The-West, gdzie przeszłam drogę od Pomocnej Dłoni do Szeryfa oraz pełniłam funkcję "bug hunter-a"), przez blisko 3 lata pracowałam dla polskiej firmy gamedeveloperskiej, gdzie pełniłam funkcję Mistrza Gry oraz Moderatora Forum. :)

Co do pytania o mój nick - pochodzi od imienia pewnej czarownicy, która wystąpiła w pierwszej przeczytanej przeze mnie serii fantasy autorstwa Andrzeja Ziemiańskiego zatytułowanej "Achaja".

Myśle, że @Natalia bardziej chodziło, ze Twoj awans wyglada na akcje spadochroniarza, bądź co bądź całej drogi awansu w FoE nie przechodziłaś. Mnie to osobiście nie boli. Widocznie jesteś specjalistą godnym tak szybkiego awansu.
Ja Ci osobiście życzę odwagi w wypowiadaniu własnych poglądów, takiej odwagi jaka posiada pewien admin bety, ktory nie boi sie powiedzieć, że "ewent jest do d...".
Pozdrawiam i powodzenia.
 

DeletedUser3

Guest
Ja Ci osobiście życzę odwagi w wypowiadaniu własnych poglądów, takiej odwagi jaka posiada pewien admin bety, ktory nie boi sie powiedzieć, że "ewent jest do d...".
Jestem całkiem pewien, że nikt nic takiego tam nie powiedział.
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Ja Ci osobiście życzę odwagi w wypowiadaniu własnych poglądów,
Bądź jak Natalia, miej własne zdanie i denerwuj jego posiadaniem innych ^^

Z wypowiedzi rozumiem że to jednym słowy forma awansu, w the West nie było miejsca mimo zasług więc zaproponowano transfer z awansem. To prawie jak dani tylko że ona grała w elnevar. Tak wiem właśnie wpisuje się na czarną listę, bo to jak na supa przyjmujecie gracza z brazu bo ma czysta karte to tak samo awans na cocm z innej gry. Znow bedzie migracja teamu na inny projekt w ramach protestu czy zostali juz tylko ci z twarda ekhem
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser3

Guest
Z wypowiedzi rozumiem że to jednym słowy forma awansu, w the West nie było miejsca mimo zasług więc zaproponowano transfer z awansem. To prawie jak dani tylko że ona grała w elnevar.
Jak już tak porównujemy, to widzę o wiele więcej analogii do przejścia etriel z Plemion do Westa, tylko ona miała trudniej, bo przejmowała sama (jako CM) bardzo stary projekt, jednocześnie wcześniej nie będąc CM ani co-CM w Plemionach (ani nigdzie indziej) ;).
 

DeletedUser15227

Guest
Jestem całkiem pewien, że nikt nic takiego tam nie powiedział.

Dosłownie nie powiedział tak jak napisałem...natomiast miedzy wierszami można wyczytać ze podziela opinie graczy :p. No chyba, ze ja zle interpretuje i Zarok jest zachwycony ewentem.
 
Do góry