handel

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser4965
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser1868

Guest
Wchodzisz w handel/utwórz oferte i wybierasz jaki towar cię interesuje i co dajesz w zamian. Jak jesteś w gildii to zaznaczasz tylko gildia i już. Karolina a ty na jakiej ulicy mieszkasz?? :)
 

DeletedUser

Guest
Też mam pytanie w sprawie handlu. Czy za każdym razem, gdy chcę coś kupić/sprzedać tracę 1 punkt rozwoju? Bo to wydaje mi się trochę bez sensu.

Chodzi mi o to:

1.jpg

Wogóle przydałby się jakiś poradnik do handlu.
 
zgadza się . Za każdym razem trzeba wydać dodatkowo jeden pkt. rozwoju ........ a czy to dobre , czy jak piszesz - bez sensu , to już indywidualna ocena ;)
 

DeletedUser

Guest
Cóż. Bez sensu, ponieważ wymieniając 1 sztukę towaru za 1 sztukę innego towaru tracić 1 pkt rozwoju, to porażka. Ale dzięki za odpowiedź. Przynajmniej wiem, jak się do handlu przygotować :)

Aha, traci tylko kupujący, czy obydwoje?
 

DeletedUser

Guest
Tylko kupujący, ale handel wewnątrz gildii nie wymaga punktów rozwoju.
 

DeletedUser4108

Guest
Z tego co się orientuję to oferujący i kupujący muszą oddać po punkciku, oferujący w momencie wystawienia, a kupujący w momencie zakupu. Będąc w gildii, można handlować bez utraty punktów, zarówno będąc kupującym i sprzedającym, ale aukcje oczywiście muszą się odbywać w gronie gildii.
 

DeletedUser4965

Guest
slomus też jesteś z Rumi? Mieszkam na Pomorskiej. W Rumi mieszkam dopiero od lipca zeszłego roku a do lipca mieszkałam w Gdyni

- - - Zaktualizowano - - -

Mi chodziło o to że ja narazie nic nie mogę zaoferować , a potrzebuje żeby negocjować zdobycie prowincji bez walki.
 

DeletedUser

Guest
To musisz zacząć coś produkować, ewentualnie zagarnąć od kogoś po wygranej walce.
 

DeletedUser4965

Guest
Podbiłam dwie prowincje i miałam otrzymać barwnik oraz rozszerzenie terenu ale narazie nic takiego nie mam. a gdzie mam produkować . wiem że to może głupie pytanie ale ja gram dopiero od wczoraj i jeszcze nie wszystko pojmuje
 

DeletedUser

Guest
Musisz w drzewku technologi odkryć uprawę roślin, wtedy w menu budowy będziesz miała budynek farbiarnia i tam się produkuje barwnik. A rozszerzenie terenu jest również dostępne w menu budowy- ostatnia zakładka. Pytaj o co chcesz ten dział właśnie do tego jest. :)
 

DeletedUser1724

Guest
Powinni opodatkować również osoby sprzedające towary xD
 

DeletedUser5016

Guest
Zauważyłem, że znikają z Targowiska towary wcześniej wyprodukowane. Czy jest to standard w grze? Jeżeli tak yo po jakim czasie znikają poszczególne towary? Jest gdzieś to opisane?
 

DeletedUser4965

Guest
skad mam wiedziec ze ktos kupił moje produkty które zaoferowałam?
 

DeletedUser4965

Guest
dzieki za odpowiedz

- - - Zaktualizowano - - -

a czemu jak dałam oferte towaru i potrzebe to mi sie na głównej stronie nic nie pokazało?
 

DeletedUser5

Guest
Twoje oferty nie będą dla Ciebie wyświetlane na liście towarów na targowisku.

Pkt rozwoju płaci tylko kupujący, ale pomiędzy członkami gildii to nie obowiązuje.

Zauważyłem, że znikają z Targowiska towary wcześniej wyprodukowane. Czy jest to standard w grze? Jeżeli tak yo po jakim czasie znikają poszczególne towary?
Towary znikają, bo albo zostały sprzedane, albo wystawiający wycofał ofertę. Jeśli chodzi o coś innego, proszę o więcej szczegółów, najlepiej w zgłoszeniu do supportu z dokładnym opisem.
 

DeletedUser5016

Guest
Dziękuję za odpowiedź odnośnie znikających towarów. Traktuję to jako potencjalny błąd, bo nie był związany z handlem tylko z przechowywanymi moimi towarami. Postaram się go udokumentować. Jeżeli potwierdzę moje spostrzeżenie przekażę informację do supportu.
 

DeletedUser

Guest
Część nowo odkrywanych technologi wymaga do odblokowania pewnej ilości różnych towarów, to też weź pod uwagę.
 

DeletedUser5016

Guest
Ilości jakie ”zniknęły” nie były zgodne z opłatą za technologię czy za negocjacje terenu. Prowadzę zapisy potrzeb / zasobów i zauważyłem drobne (1 -2 sztuki) niezgodności pomiędzy moim wykazem a wykazem „Utwórz ofertę”. Oczywiście mogłem popełni błąd przy zapisywaniu zmian w swoim wykazie. Dlatego ewentualne zgłoszenie do supportu zrobię dopiero po porządnym udokumentowaniu.
 

DeletedUser5366

Guest
Pkt rozwoju płaci tylko kupujący, ale pomiędzy członkami gildii to nie obowiązuje.

Ok - właśnie na to trafiłem.. - straciłem pkt rozwoju a tak był potrzebny :( -
Nie dajcie się naciągać :) - pozdro
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry