[Jednostki] Handel wojskiem

Status
Zamknięty.

romekk

Szlachcic zagrodowy
Witam
Co byście myśleli i czymś takim jak handel wojskiem, uważam to duża pomoc dla słabszych graczy oraz tych bardzo mocnych którzy posiadają ogromny nadmiar wojska, jakiś handel lub wymiana.
Pozdrawiam
 

Stan

Baron
Jest w FoE taka zasada- możesz mieć towary z dalszych epok, możesz mieć perły architektury z wyższych epok, ale nie ma sposobu na otrzymanie jednostek z epoki wyższej niż twoja. Było już to w propozycji z plądrowaniem budynków wojskowych.
 

Mark R

Wójt
ale nie ma sposobu na otrzymanie jednostek z epoki wyższej niż twoja

I tu się nie zgodzę. Jestem w Arktycznej a mam kilka jednostek z Oceanicznej.
Nie pamiętam teraz czy wpadły z zadań czy z prowincji z mapy kontynentu.

Poza tym romkkowi chodziło chyba o ilość a nie epokę jednostek.
Tak czy siak idea handlu jednostkami nie jest jak dla mnie dobrym pomysłem.
 

McPietro

Wójt
Też uważam, że handel wojskiem to zły pomysł. Zepsuło by to całą grę. Tak jak po pojawieniu się nowej Perły po kilku dniach wszyscy co ją chcieli już ją mają, tak po umożliwieniu handlu wojskiem po paru dniach wszyscy by mieli wojska z najwyższej epoki. W tej grze nie chodzi o to aby mieść, tylko o to aby dążyć do posiadania. Nie liczy się króliczek, tylko jego gonienie.
 

Stan

Baron
Jestem w Arktycznej a mam kilka jednostek z Oceanicznej.
Chodziło mi o to, że nie możesz mieć stałego dopływu + zgadzam się, że to bez sensu. Potem zaczęłoby się kupowanie jednostek za pr, a skończyło by się na bezsensowności wszystkich budynków dających wojsko.
 

romekk

Szlachcic zagrodowy
No macie rację, może miało by to sens gdyby nie wiem łotrów można samych wymieniać albo w swojej epoce coś takiehi bo tak to kazdy by chcial wojo z najwyższy epok racja
 
Status
Zamknięty.
Do góry