Handel w gildii

  • Rozpoczynający wątek Kithara
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Witam
Czy istnieje jakaś możliwość handlu wewnątrz gildii? Chodzi mi o możliwość wymiany pomiędzy graczami, można wtedy ustalać stawki, dawać darowizny itp
 

DeletedUser

Guest
Odp: Handel w gildii

czy ten handel który wewnątrz gildii będzie od 3 lipca dostępny, będzie możliwy z wszystkimi członkami plemiona czy tylko z swojego kontynentu?
 

DeletedUser

Guest
pytam bo wstawiłem oferte,osoba która była nią zainteresowana nie mogła jej znależć,początkowo myślałem,że może gra na innym świecie,ale okazało się,że na tym samym.....ten handel to działa wogóle czy to może jakiś szajs jest,bo nie możliwe jest chyba,żeby 8 stron ofert było w takiej samej skali 1 za 10 i nie ważne jaki to surowiec
 

DeletedUser

Guest
To system generuje handel uzywajac tak niekorzystnych przeliczników i jest tego 8-9 stron.

jak na moje to handel działa, jednak moze cos przeoczyłeś. Może dales ofertę tylko do gildii a ten ktos nie jest z gildii, lub ktos juz kupił towar, zanim zaineresowany kupił.

Sprawdź w wykazie informacji ( tam jest wszystko) jeśli nic to sprawsź we własnych ofertach, czy w ogóle puściłes ten handel. Jak wszystko sprawdzisz i nadal nic się nie wyjaśni to zgłoś błąd.

Hej :)
 

DeletedUser

Guest
Hej też mnie te stawki w handlu zaskoczyły, mam 8 stron ofert i wszystkie w przeliczniku 10 za 1. Dodatkowo wystawiłem swoją oferte w przeliczniku 1 za 1 ale w liscie ofert jej nie widze. Ofert innych graczy tez raczej nie widze, ba watpie zeby wszyscy wystawiali 10 za 1 ... Ta gra moze i jest ciekawa, ale ma za duzo bledow.
 

DeletedUser

Guest
To jest open Beta skoro kazdy gracz moze sie zarejestrowac i grac a od takiej wersji mozna juz wymagac chociaz tego, aby była grywalna. A handel to jednak podstawowa opcja gry ;) i troche to utrudnia badania
 

DeletedUser

Guest
twoje oferty sa w zakladce Twoje biezace oferty a nie w zakladce Handel

jesli chdzi o oferty handlarzy wygenerowanych to jak nie widzisz sensu w ich istnieniu to twoja strata i tyle
jesli chodzi o oferty graczy to u mnie w tej chwili jest prawie 11 stron z ofertami graczy wiec handel kwitnie w najlepsze
 

DeletedUser

Guest
To fajnie, ze handel kwitnie :) tylko ja tych ofert nie widze i troche denerwujace jest to ze jestem w plecy na tych transakcjach ''komputerowych'' bo moze znalazlbym o wiele lepsze warunki handlu danego surowca, ktory mnie interesuje. Z tego co widze nie tylko ja mam taki problem
 

DeletedUser

Guest
Zagadaj do ludzi z kontynentu. Moze masz zasoby, które im sa potrzebne i sie wymień. Możesz równiez dołączyć do gildii. To daje mozliwośc prostego handlu przy korzystnych przelicznikach.

Jeżeli brak ci cierpliwości w oczekiwanniu na cudze oferty to złóż własna w proporcjach, które są twoim zdaniem ok. (weź jednak pod uwagę interes kupijacego, poniewaz na ofertę typu systemówka, to raczej nikogo nie znajdziesz)

Hej :)

Jak brak Ci zasobów, to mozesz równiez próbowac ograbic sasiadów, jednak to moze miec krótkie nogi :p (zalezy jak leży )
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry