handel surowcami

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser4991
  • Data rozpoczęcia

wielokrotne wystawianie ofert w handlu


  • W sumie głosujących
    18
Status
Zamknięty.

DeletedUser4991

Guest
Witam. mam propozycje przywrócenia wielokrotnego umieszczenia tego samego surowca w handlu bez kolejnego klikania go w wyborze produktu....zwyczajne pyt....? czemu ktoś to zmienił jeśli to jedynie uprościło wystawianie surowców i zostało skasowane w następnej wersji . pozdr Aga
 

DeletedUser1724

Guest
Opcja ta raczej powróci o czym też Bryfft pisał i miejmy nadzieję, że już w 0.24 :D A jak nie wróci i wrzucą ten limit 12 ofert to na prawdę się wkurzę :D
 

DeletedUser740

Guest
bron Boze nas przed ulatwieniami, ma byc trudno jak tylko moze, nie pamietacie co pisze o ulatwieniach apocalypto :) ?

a ja jestem na nie, ograniczyc tylko do 12 ofert. po co zawalac rynek setkami takich samych ofert?
 

DeletedUser314

Guest
bron Boze nas przed ulatwieniami, ma byc trudno jak tylko moze, nie pamietacie co pisze o ulatwieniach apocalypto :) ?

a ja jestem na nie, ograniczyc tylko do 12 ofert. po co zawalac rynek setkami takich samych ofert?

przeczytaj temat jeszcze raz :)
 

DeletedUser4991

Guest
do czarnyr :prosze czytaj ze zrozumieniem ...jesli isc twoim rozumowaniem to jesli mam wykorzystac tych 12 propozycji w handlu to czemu mam klikac ciagle to samo od poczatku ? myslisz pojecia z ulatwieniem sobie gry pozdrawiam Aga
 

DeletedUser1724

Guest
bron Boze nas przed ulatwieniami, ma byc trudno jak tylko moze, nie pamietacie co pisze o ulatwieniach apocalypto :) ?

Hehe dla mnie to nie jest ułatwienie tylko większa kontrola nad Gildią więc dlaczego miałbym to negować :D Władzy nigdy za wiele :D
 

DeletedUser4991

Guest
do apocalypto i czarnyr moze kreci was jesli dyskutujecie o czyms czego sprawa nie dotyczy ale jescze raz wam to uproszcze i przedstawie bo widac za trudne to bylo .....
1.nie ma to nic wspolnego z kontrola na gilda
jedynie ulatwieniem przyklad : mam 100 granitu to chcac sie go pozbyc to idac mysleniem czarnyr powinnam wystawic pewnie od razu setke do handlu !!!!kretynski pomysl bo kto to kupi od razu ale chcac wyjasnic moja pytanie to chce to zrobic wystawiajac chocby w 5 partiach po 20 i musze to robic klikajac od postaw to samo wyszukujac te same produkty a nie jak bylo niedawno klikajac to 5 razy pod rzad ...czy to juz jest zrozumiale panowie????? wiec co to ma wspolenego z kontrola nad gilda ???? pzodr Aga
 

DeletedUser3669

Guest
opcja by się przydała szczególnie teraz gdy dostało się ostatnie zadanie od bałwana i trzeba czasem kilkanaście razy ten sam towar wystawiać :(
 

DeletedUser740

Guest
do apocalypto i czarnyr moze kreci was jesli dyskutujecie o czyms czego sprawa nie dotyczy ale jescze raz wam to uproszcze i przedstawie bo widac za trudne to bylo .....

jedynie ulatwieniem przyklad : mam 100 granitu to chcac sie go pozbyc to idac mysleniem czarnyr powinnam wystawic pewnie od razu setke do handlu !!!!kretynski pomysl bo kto to kupi od razu ....
i to mnie sie zarzuca ze nie czytam ze zrozumieniem :) ?
prosze a jednak ktos rozumie co mialem na mysli .... jesli cos potrzebuje, a ktos to ma w gildii to jest pewnym zabezpieczeniem, ze duzej ilosci mi nie wykupia, z wyjatkiem osoby z ktora sie umowilem... i wkurza mnie osobiscie jak jest 20 ofert 5 x 5 np od tej samej osoby zamiast np 2 2x 100 i 1 1x 100 :)
a ze sa tu tacy co sa zawsze na "nie" jesli chodzi o jakiekolwiek ulatwienia, usprawnienia, to do nich byl moj post :)
 

DeletedUser3669

Guest
ahhh faktycznie pomyliły mi się pomysły ^^

hahaha czyżbyś był jedna z osób z supportu :D PRZYZNAJ SIĘ im tez zdarzają takie akcje piszesz o bugu konta ze nie dodało Ci diamentów które kupiłeś a oni Ci odpowiadają ze za zapraszając samego siebie nie dostaniesz diamentów :p haha
 

DeletedUser4991

Guest
czrnyr ty na prawde masz klopot z mysleniem ....
jesli sie z kims umowiles to wystarczy ze ten co potrzebuje wystawi a ty to zaakceptujesz wiec sytuacje ze ktos wykupi przed toba mozesz schowac w bajki , co do sugestii ze lubisz jak ktos daje duze ilosci to co to ma do rzeczy jesli ktos akurat nie ma umowionego goscia i chce sie pozbyc towaru to szyciej to zrobi majac w ofercie 1 /100 czy 5 /20 ? nie musisz czekac na odpowiadac kazdy zna ja bez myslenia ....pozdr Aga
 

DeletedUser740

Guest
czrnyr ty na prawde masz klopot z mysleniem ....
jesli sie z kims umowiles to wystarczy ze ten co potrzebuje wystawi a ty to zaakceptujesz wiec sytuacje ze ktos wykupi przed toba mozesz schowac w bajki ,
no to ciekawe czy zwrocisz mi towar ktory kilka razy wystawialem dla sasiadow a kto inny je wykupil, bo byl kilkanascie sekund szybszy niz gosciu dla ktorego wystawialem oferte? a dlaczego to ja mam placic pkt rozwoju gdy to ktos potrzebowal tego towaru a nie jest czlonkiem tej samej gildii?
bajeczki? zycie ....
jesli ktos chce sie czegos pozbyc to moze poszukac w gildii lub na "rynku" osob ktore potrzebuja dany towar lub przejrzec liste sasiadow, tam sa takie zakladki : oferuje i potrzebuje ...
a wkurza mnie po 5 lub 10 pozycji takich samych od tego samego i zamiast np 10 stron normalnych ofert jest 20 lub 30 ...
nadal nie mysle czy juz zmienilas zdanie?
pozdrawiam rowniez....
 

DeletedUser

Guest
Czytając ten temat, to z dialogu trzech głównych zainteresowanych odnoszę wrażenie, że nikt nikogo dobrze tu nie rozumie...
Tak czy inaczej, wierzę, że mi udało się zrozumieć o co chodzi w temacie. Wielokrotnie zdarza mi się puścić na rynek jakąś ofertę jednorazowo, wielokrotnie (przykładowo 10 cegły za 10 szkła x 5, wykonane chwile temu) i niby to żaden ból wykonywać całą operację 5 razy, ale jeśli można coś uprościć, to czemu by nie? Utrzymywanie gry na wysokim poziomie (pozwolę się tu nie odwoływać do diamentów bo znowu by wyszedł post kategorii wall-of-text) powinno w konkretny sposób wymuszać przemyślenia przy gospodarowaniu każdą kategorią zasobów (towarów, majątku, punktów rozwoju, terenu, wyborem budynków, itd), nie zaś otępiać wymuszając klikanie tego samego wielokrotnie.
Jestem oczywiście na tak.
 

DeletedUser740

Guest
A ciekawe co odpowiedz mi niektorzy, oni sami wiedza, o kogo mi chodzi, ze taka opcja za bardzo by ulatwilaby gre i zmusza do przemyslanej gry i planowania z wyprzedzeniem ...
to tylko uklon w strone kilku osob z forum, jako znak ze czytam ich wypowiedzi :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry