[Handel] HANDEL PR między światami

  • Rozpoczynający wątek Użytkownik usunięty (13435)
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
pomysł prosty - przywrócenie blokady handlu między światowego.

oto 2 powody dlaczego:

1. dla osób grajacych tylko na 1 swiecie, nie ma mozliwosci wymiany pr bez spedzania 8h w grze by znalesc 1 czy 2 osoby, ktore wymieniaja pr tylko na 1 swiecie....

2. osoby wymieniajace pr miedzy swiatowo, ze swiatów drugorzadnych wypychaja pr na swiat głowny, rozwijajac tam perly niezmiernie szybko,
ci zas co maja tylko 1 swiat sa w glebokiej dupie.

obecny system bagatelizuje problem, bogatym daje jeszcze wiecej a biednym uniemozliwia prawidlowy rozwoj
 

Agatonka59

Książę krwi królewskiej
1. Nie mam żadnego problemu z wymianą pr na jednym świecie.
2. Tu powinien wkroczyć suport i zrobić porządek.
Jestem absolutnie przeciwna jakiejkolwiek systemowej blokadzie. Kiedyś już pisałam, że uniemożliwi to całkowicie uczciwą współpracę.
 

MacKayla*

Wójt
Nie napiszę czy jestem za czy przeciw - odniosę się tylko do tego, co napisałeś:
1. nic nie stoi na przeszkodzie, by grać na dwóch, trzech, kilku światach
przy czym od razu dodam, że gram na dwóch, nie wymieniam między światami i na każdym świecie mam kilka osób do wymiany PR, chociaż nie spędzam 8 godzin w grze
2. w zasadzie wszędzie jest taka "niesprawiedliwość" , że bogaty ma więcej, a biednego ma tam gdzie kończy się kręgosłup
a obecny system wcale nie uniemożliwia prawidłowego rozwoju - zupełnie spokojnie rozwijam moje światy
 

DeletedUser16730

Guest
pomysł prosty - przywrócenie blokady handlu między światowego.

Pomysł może i prosty, ale wykonanie już niekoniecznie. Napisz jak, wtedy może będzie prościej dokonać wyboru.

oto 2 powody dlaczego:

Oba powody pachną komuną, parafrazując je można to ując w jednym zdaniu "mnie się tak nie chce więc innym zabrońmy".
Ja byłbym jednak za tym pomysłem z innych powodów, ale jw musi być pomysł na ten pomysł, inaczej pozostanie pustym życzeniem.
 

DeletedUser7795

Guest
Gracze dostali pozwolenie na wymianę międzyświatową, bo support nie był i nigdy nie będzie w stanie wszystkich skontrolować. Push też jest i to taki, że się w głowie nie mieści.
 

DeletedUser11629

Guest
Ależ przecież właściwie, jeśli widzicie przypadek pushu, zwłaszcza takiego, który się "w głowie nie mieści" - no to macie obowiązek to zgłosić! Więc zgłaszajcie, zgłaszajcie, a nie tylko narzekacie na forum, że ktoś inny korzysta z czegoś, z czego Wam się nie chce.
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
Ależ przecież właściwie, jeśli widzicie przypadek pushu, zwłaszcza takiego, który się "w głowie nie mieści" - no to macie obowiązek to zgłosić! Więc zgłaszajcie, zgłaszajcie, a nie tylko narzekacie na forum, że ktoś inny korzysta z czegoś, z czego Wam się nie chce.
W sumie chciałem podobnie napisać jak przeczytałem wypowiedź Zua, ale mnie wyprzedziłaś :). Niestety, ale push to temat rozległy i nie ukrywam, że czasochłonny, więc i efektów nie widać (ale na pewno są). Zgłaszanie pushu jest nam bardzo pomocne.
P.S Nie zawsze to co z perspektywy innego Gracza wydaje się pushem jest w nim w istocie.
 

Agatonka59

Książę krwi królewskiej
Kochany Teamie FoE. Może by wystarczyło reagować właściwie na zgłoszenia graczy na temat oszustw? Zamiast puszczać w odpowiedzi "gotowca", że oszustwa są dopuszczalne, to sprawdzić czy propozycja wymiany była uczciwa? :p
 

DeletedUser

Guest
pozatym drobna zmiana interfacu, dodanie kilku opcji ktore pomogą w kontroli i mozna tego zabronic
 

DeletedUser16730

Guest
Kochany Teamie FoE. Może by wystarczyło reagować właściwie na zgłoszenia graczy na temat oszustw? Zamiast puszczać w odpowiedzi "gotowca", że oszustwa są dopuszczalne, to sprawdzić czy propozycja wymiany była uczciwa?

Nie mogą reagować właściwie dopóki nie będzie na ten temat zapisu w regulaminie.

pozatym drobna zmiana interfacu, dodanie kilku opcji ktore pomogą w kontroli i mozna tego zabronic

I to jest konkret. Kilka opcji i po problemie.
 

DeletedUser

Guest
interface - nie wiem jak to nazwac interface to interface, zwany tez GUI,
opcja 1. w przypadku wymiany na tym samym swieie dodac oknoktore pyta z kim i ile wymieniamy oraz w jakie perly. po podaniu danych z inwentarza obu graczy zniknie zadeklarowana ilosc pr i umieszczona zostanie w wskazanych perlach
opcja 2. opcja inwestycji - mozna wrzucic na swiecie X graczowi Y, Z Pr, pod warunkiem ze w danym miesiacu gracz Z nie otrzymal PR od nas na zadnym innym swiecie.

i po pushu
 

DeletedUser16730

Guest
opcja 1. w przypadku wymiany na tym samym swieie dodac oknoktore pyta z kim i ile wymieniamy oraz w jakie perly. po podaniu danych z inwentarza obu graczy zniknie zadeklarowana ilosc pr i umieszczona zostanie w wskazanych perlach

Oszustwa to nie tylko wymiana pr, ale też handel pr za towar.

opcja 2. opcja inwestycji - mozna wrzucic na swiecie X graczowi Y, Z Pr, pod warunkiem ze w danym miesiacu gracz Z nie otrzymal PR od nas na zadnym innym swiecie.

Mam tych samych znajomych na różnych światach i pomimo, że tylko raz rok temu wymieniłem jakieś 30pr bo koleżanka potrzebowała to z tymi samymi znajomymi wbijamy sobie perły. Normalnie na zwroty, tak jak to potrzebne jest do gry. Ten system by to zablokował pomimo, że nie ma żadnych wymian.
 

Agatonka59

Książę krwi królewskiej
Kochany Teamie FoE. Może by wystarczyło reagować właściwie na zgłoszenia graczy na temat oszustw? Zamiast puszczać w odpowiedzi "gotowca", że oszustwa są dopuszczalne, to sprawdzić czy propozycja wymiany była uczciwa? :p
Nie mogą reagować właściwie dopóki nie będzie na ten temat zapisu w regulaminie.
Jakiego zapisu? Żeby sprawdzić, czy miasto proponujące wymianę nie jest farmą pr?
opcja 2. opcja inwestycji - mozna wrzucic na swiecie X graczowi Y, Z Pr, pod warunkiem ze w danym miesiacu gracz Z nie otrzymal PR od nas na zadnym innym swiecie.
... i trzeba będzie powyrzucać z gildii dobrych graczy tylko dlatego, że jest się z nimi w jednej gildii na innym świecie? Nie piszę już nawet o innych formach współpracy, bo najwyraźniej to już obsesja ...
 

Agatonka59

Książę krwi królewskiej
Piszemy o pushu :)
Gdy ktoś zgłasza oszustwo, to może warto sprawdzić czy to nie zaproszenie do pushu własnych pereł?
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
Piszemy o pushu :)
Gdy ktoś zgłasza oszustwo, to może warto sprawdzić czy to nie zaproszenie do pushu własnych pereł?
Żeby ktoś został ukarany za push, musi być pierw sprawdzony. Jeśli piszesz oszustwo, to supporter zapewne może pomyśleć jak @jan-maria-scyzoryk, że chodzi o oszustwa przy wymianie, bądź handlu towarami za PR i stąd taki gotowiec. Oczywiście jak zostało wspomniane, takie oszustwa (przyp. przy wymianie) nie są zabronione przez zasady gry, więc blokady taki gracz nie dostanie.
 

Agatonka59

Książę krwi królewskiej
Żeby ktoś został ukarany za push, musi być pierw sprawdzony.
Dokładnie o to mi chodziło.
Pomyśleć i sprawdzić zamiast
supporter zapewne może pomyśleć jak @jan-maria-scyzoryk, że chodzi o oszustwa przy wymianie, bądź handlu towarami za PR i stąd taki gotowiec
W przeciwieństwie do @jan-maria-scyzoryk, suport ma zupełnie inne możliwości. Przy dotychczasowym podejściu teamu do tematu, to zaczynają się mnożyć "sprawiedliwi", wymierzający "kary" na własną rękę. Jak czytam posty @Notronexa, to mam wrażenie, że to ewidentne dorabianie ideologii. Ubrał się diabeł w ornat i ogonem na mszę dzwoni.
 

DeletedUser13279

Guest
Niedawny skrypt wskazał 90% oszukujących w grze.
Usunięcie ich to koniec tej gry, support broni się tym, że jak ktoś doniesie to sprawdzą!
Najwięcej tracili gracze z top , o czym to świadczy?
 

DeletedUser13279

Guest
mnie jakoś nie objął choć mam konta na wszystkich światach i gram zgodnie z regulaminem!
 
Do góry