[Handel] Handel medalami

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser16269
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser16269

Guest
Co myślicie o wprowadzeniu opcji handlu medalami miedzy graczami?
 

Zyleta1991

Zespół FoE
Co-Community Manager
Zapraszam do zapoznania się z zasadami działu pomysły --> [klik]
I zastosowanie się do niego, edytując ten temat :)
 

kasia2389

Arcyksiążę
To nie pomysł ale pytanie.
Jak znam Inno to nawet o tym nie myślą.

Podobnie o handlu prometem, tym czymś co będzie w oceanicznej oraz wszystkim innym w następnych epokach podobnie jak o handlu monetami, młotkami, PR, planami i diamentami jak również walutami ewentowymi i wszystkim innym co tylko może graczom do głowy przyjść w tym, tym co znajduje się w inwentory.

Tym o czym teraz pomyślałeś też.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser18226

Guest
Mnie by bardziej interesowała jakaś możliwość wymiany lub handlu rzeczami z inwentarza , ponieważ po obecnym evencie mam masę budynków i innych nagród ,które przez posiadaną wielokrotność , będą dla mnie bezużyteczne , a jakby na to nie patrzeć to wszystko co na kole wylosujemy powinno być dla nas nagrodą ,ponieważ jeżeli ktoś wydaje kupę diamentów na dodatkowe losy ,bo chce korzystać z tej możliwości skoro już jest taki event ,to dlaczego praktycznie więcej na tym traci ,jeżeli nie będzie możliwości sprzedaży lub wymiany nagród,których z jednego rodzaju mam po kilka lub kilkanaście....W chwili pojawienia się koła byłam święcie przekonana ,że skoro jest możliwość kręcenia do woli ,to logiczny jest fakt,że nagród można nazbierać masę ,a teraz okazuje się ,że człowiek płacił za nic ,kasa w błoto...To nie jest w porządku...trzeba było nie udostępniać możliwości dokupienia biletów ,bo to oszustwo planowane ....albo można było otwarcie obok koła dać opcję " skarbonka" i opisać ,że jak ktoś ma za dużo kasy ,to niech odda na konto gry jako darowizna :/ Event okazuje się jednak podpuchą dla wyzyskania ZA NIC kasy od ludzi....świński numer.....Ale jest nauczka dla nas na przyszłość i z tego co mówią tłumy ludzi ,to wiadomo ,że kolejny taki przekręt nie będzie zbyt "dochodowy"..........Czar prysł - dobre zdanie o grze zaczyna blednąć ,a szkoda :/ Pozdrawiam...;/
 
Do góry