Haloween 2016 w FoE - dyskusja

shelian

Zespół FoE
Community Manager
Zapraszamy do dyskusji na temat Halloween :).
W związku z tym, że event ten w pewnej mierze składa się z rozwiązywania zagadek, prosimy o zwrócenie szczególnej uwagi na to, by wszystkie informacje zdradzające ich rozwiązania znajdowały się w spoilerach! Nie psujcie zabawy innym!


Jak dodać spoiler?
Używamy podanego poniżej tagu bez kropki w nawiasach:
[.SPOILER]Tekst który ma znaleźć się w spoilerze [./SPOILER]


Przypominam również obowiązującą na forum politykę spoilerową:
Przed eventem- Zezwalamy na dyskusję w temacie "Co w trawie piszczy...?" z zastrzeżeniem, że spoilery muszą być opatrzone tagiem "spoiler" w bbcode. Dyskusja może ogólnie dotyczyć nowych NPCów czy nagród, ale nie mogą to być gotowe informacje o zadaniach ani ich rozwiązaniach.


Po rozpoczęciu eventu - Team ze swojej strony nie będzie udzielać informacji o nagrodach, zadaniach ani ich rozwiązaniach. Dopuszczamy jednak wymianę takich informacji między graczami i umieszczanie ich na forum zarówno w temacie w Dyskusjach "Co w trawie piszczy...?" jak i w wyznaczonym dla temacie eventowym w dziale Komentarzy. W każdym przypadku informacje muszą być umieszczone w tagach "spoiler" w bbcode.
 

kasia2389

Arcyksiążę
A co tu pisać? Zadania takie jak zawsze tyle, że bez czekania (no chyba że na zakończenie produkcji). Spisane są na stronie wikia forgeofempires (niepełnosprawni internetowo proszę się konsultować w tej sprawie z wujkiem Google).

W nagrodę cmentarz (o ile naprawiono błąd) lub jeszcze większy cmentarz.
 

DeletedUser11758

Guest
Tym roku dali słabe nagrody .
Nie warto go wykonywać.
Rozczarowała mnie Nawiedzona Wieża.
Ten budynek powinien dawać bonus do ataku i
dodatkowo powinien też dawać medale i złoto bo wtedy warto go zdobyć a zadowolenie
które daje powoduje że jest to bardzo słaba nagroda.
Tym evencie trzeba wysłać zwiad , podbić prowincję sposób dowolny
lub je przekupić.
Przekupywanie prowincji kosztuje sporo towarów i nagrody powinny być lepsze za to .
Nie warto go wykonywać i lepiej zostawić towary , nie odkryte tereny na
event Zimowy który pozwala wygrać lepsze nagrody.
 

DeletedUser5256

Guest
Czy trzeba mieć wybudowany cmentarz aby dostać ten nowy, bo ja mam w inwentarzu?
 

DeletedUser15643

Guest
wystarczy ten cmentarz wyjąć z inwentarza, postawić i od razu sprzedać w momencie, gdy dostanie się odpowiednie zadanie
 

DeletedUser13695

Guest
prawda jest taka ze jesienny event byl za latwy . Kazdy zdobyl po kilkanascie swiatyn i kilkanascie studni wiec kazdy nastepny event bedzie wydawal sie slaby i niewarty zachodu
 

DeletedUser8110

Guest
wystarczy ten cmentarz wyjąć z inwentarza, postawić i od razu sprzedać w momencie, gdy dostanie się odpowiednie zadanie
Ważna kwestia - cmentarz powinien stać w mieście zanim pojawi się zadanie o jego kasacji. W tym roku podkreślimy to w jednym z zadań, ale jest szansa, że mimo wszystko ktoś nie doczyta. Może się wtedy obejść smakiem i dostać zwykły Cmentarz zamiast ulepszonego.
Dlatego warto wczytać się w zadania. :)
 

DeletedUser17009

Guest
prawda jest taka ze jesienny event byl za latwy
Już dajmy spokój tej jesieni...
Mama nadzieję, że tworcy wyciągnęli wnioski i za rok już nie będzie narzekania.
Mi osobiście podoba się w tym evencie rozwoj nagrody na lepszą! Tak powinno byc przy każdym! I Ci starzy gracze maja coś z eventu i nowi!!
Idea fajna! I moim zdaniem tak powinno być w kazdym evencie. Jedna glowna nagroda wzmacniana co rok i jakies poboczne.:)
 

DeletedUser

Guest
co z tym eventem ? jeszcze nie ma 20go października a już mi sie pokazuje :haha:

halloween 1.png
 

bartekmod

Książę
Czy to znikanie budynków za czarną jak noc "mgłą", olbrzymie napięcie wyczuwane wśród mieszkańców w powietrzu i mierzone w 3 milionach siwertów (zużycie pamięci przez flasha) które ma miejsce od kilku godzin to przygotowanie do Grozy Haloweenowej? :D


forum widzę też się udzieliło to napięcie, 3 literki w nawiasie, których nie widzę pisząc wiadomość, a które widać w poście :)
pl.tinypic.com
 

Fatherland

Książę
Ważna kwestia - cmentarz powinien stać w mieście zanim pojawi się zadanie o jego kasacji. W tym roku podkreślimy to w jednym z zadań, ale jest szansa, że mimo wszystko ktoś nie doczyta. Może się wtedy obejść smakiem i dostać zwykły Cmentarz zamiast ulepszonego.
Dlatego warto wczytać się w zadania. :)
czyli kiedy dokładnie postawić cmentarz?
 

DeletedUser8110

Guest
czyli kiedy dokładnie postawić cmentarz?
Budynek powinien zostać postawiony w mieście najpóźniej w momencie, gdy jedno z zadań każe wybudować największy posiadany Cmentarz lub budynek kulturowy. ;) Jeśli będzie już wcześniej stał w mieście, to też wszystko będzie ok. :)
 

DeletedUser15643

Guest
dlaczego event niesprawiedliwie traktuje Graczy z niższych epok?

w Arktycznej Przyszłości zalicza mi ciurkiem zwiad, podbicie sektora, odkrycie technologii mimo, że zwiad jeszcze nie dotarł, sektora nie podbiłem, do ukończenia technologii brakuje jeszcze kilkadziesięciu punktów, a na "innym świecie" w Epoce Jutra muszę te wszystkie zadania wykonywać...
 

DeletedUser7795

Guest
To ja powiem inaczej. Od kiedy wszedł event gra chodzi mi tragicznie. Opóźnienie poruszania się strzałkami wynosi 3 sekundy. Klikanie na budynki w celu ukończenia zadania (produkcja) to również 3 sekundowe opóźnienie. Nie mówię już o wspieraniu graczy bo tego się po prostu nie da zrobić. Powiem krótko: tak działającą grę możecie sobie wsadzić.

Wiecznie jakieś niedoróbki, błędy, lagi, bugi. Niech się do cholery w końcu wezmą do roboty, bo jak dotąd to się opierdzielają.
 

HuanMing

Książę
dlaczego event niesprawiedliwie traktuje Graczy z niższych epok?

w Arktycznej Przyszłości zalicza mi ciurkiem zwiad, podbicie sektora, odkrycie technologii mimo, że zwiad jeszcze nie dotarł, sektora nie podbiłem, do ukończenia technologii brakuje jeszcze kilkadziesięciu punktów, a na "innym świecie" w Epoce Jutra muszę te wszystkie zadania wykonywać...

Odkąd weszła Arktyczna Przyszłość tak jest we wszystkich eventach. Po prostu jesteśmy poza konkurencją, bądź jeśli wolisz cieszymy się przywilejami za dotarcie tak daleko ;)

To ja powiem inaczej. Od kiedy wszedł event gra chodzi mi tragicznie. Opóźnienie poruszania się strzałkami wynosi 3 sekundy. Klikanie na budynki w celu ukończenia zadania (produkcja) to również 3 sekundowe opóźnienie. Nie mówię już o wspieraniu graczy bo tego się po prostu nie da zrobić. Powiem krótko: tak działającą grę możecie sobie wsadzić.

Wiecznie jakieś niedoróbki, błędy, lagi, bugi. Niech się do cholery w końcu wezmą do roboty, bo jak dotąd to się opierdzielają.

Ja tak mam po każdej aktualizacji/wejściu nowego eventu. Pomaga przeczyszczenie ciastek (naprawdę) i na drugi dzień z reguły wszystko wraca do "normy".
 

DeletedUser7795

Guest
@HuanMing pierwszą rzeczą jaką zrobiłem po zauważeniu takiego zachowania gry, było właśnie wyczyszczenie wszystkich danych w przeglądarce. Nie pomogło. Nie będę przebierał w słowach. Można ku*wicy dostać.

@rickyvampire no i znowu błąd :haha:
Teraz to powinni każdemu graczowi ręcznie zakończyć event. Przecież gracze z AP już go ukończyli jeżeli ten błąd z zaliczaniem zadań u graczy z AP nadal jest w grze. Przez ich nieuwagę gracze z niższych epok niż AP zostali źle potraktowani .
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry