Halloween 2021 - komentarze

Johnny McBride

Wicehrabia
"Dodatek do centrum eventów - piekielne spotkanie

Dodatkowo, za ukończenie wszystkich zadań z głównej serii eventu otrzymacie 'Piekielne Spotkanie'. Wasi wrogowie z pewnością będą przerażeni trwającym 4 dni, 20% bonusem do ataku dla armii obronnej! "


Jpi9CvA.gif
 

mastika

Wicehrabia
Dzisiejszy dzień na evencie to jakiś ponury dowcip. 4 duże zestawy po 395 biletów, to co było na początku plus bilety z newslettera, zadań tych mniejszych i kilka ze śmieci. Jedna nagroda dnia. Nawet bym się nie ciskał za peszek w losowaniach z dyń... ale zużywając jeden z tych zestawów trafiłem 2 (słownie - dwie) dynie. Na 20 świeczek, osiem latarek i osiem lampionów dwie dynie. Zwykłem chwalić eventy, ale dzisiaj to była kpina.
 
To widzę, że nie tylko ja mam pecha. Ok 1200 kuponów i zaledwie 1 rozbudowa domu. Za to na K, gdzie gram niezobowiązująco, trafiłam aż 2. W dodatku jedno z nienajlepszej dyni. Taki urok losowości w te grze, szybko weryfikuje nasze szczęście :D
 

Johnny McBride

Wicehrabia
ale zużywając jeden z tych zestawów trafiłem 2 (słownie - dwie) dynie. Na 20 świeczek, osiem latarek i osiem lampionów dwie dynie. Zwykłem chwalić eventy, ale dzisiaj to była kpina.

U mnie to samo, za zestaw światełek za 395 kuponów odkryte 2 może 3 dynie.
Wydałem wszystkie kupony za 31 zadań które można było wykonać, do tego prawie 6 tys diamentów i uzbierałem łącznie 3 zestawy. Więcej nie wydawałem bo mnie szlag trafił. Dziękuję za taki event, gdzie na wydane 1995 diamentów mamy 2 maksymalnie 3 szanse na nagrodę dnia.
 

aza III

Wójt
Ktoś trafił studnie życzeń w nagrodzie dziennej? Podobno są do wygrania choć na becie ich nie było.
 

chemik12

Wicehrabia
Bo najpierw musisz mieć szczęście by w ogóle znaleźć dynie, a kolejny raz by wylosować nagrodę dnia. Wypadkowo nijak się ma to % szans podanych...
 

anaconda8

Baron
Wydałam dwa duże zestawy. DWA. DUŻE. Zero nagrody dnia. 4 dynie, w tym jedna zupełnie popsuta - z ulepszeniem cmentarza. Ech, te eventy...;>
 

Markiz.

Książę
Co ciekawe, nie wypowiadają się tu gracze, którzy niewielkim nakładem (podobnym do wyżej wymienionych) zdobyły o wiele więcej poszukiwanych zestawów/ulepszeń.
Pewnie nie chcą dołować innych ... albo nie było takich osób ;)
 

midh

Wójt
Co ciekawe, nie wypowiadają się tu gracze, którzy niewielkim nakładem (podobnym do wyżej wymienionych) zdobyły o wiele więcej poszukiwanych zestawów/ulepszeń.
Pewnie nie chcą dołować innych ... albo nie było takich osób ;)
pewnie jacys szczesliwcy sie znalezli, to statystycznie nieuniknione ale czytajac powyzsze i majac na uwadze swoj wynik ( jedna nagroda dnia za wszystko co zdobylem az do odliczania czasu , plus troche za te lalki ) mozna sie pokusic o stwierdzenie, ze cos nie tak z balansem, bo slaby wynik to byloby 4-6 ...1 to dramat, dla mnie event wlasciwie sie skonczyl zanim na dobre sie zaczal bo nagroda glowna raczej dla poczatkujacych graczy, do usuniecia po kilku miesiacach gry
 

Amall

Szlachcic zagrodowy
Tak wlasnie robilem, nic innego nie zbieralem poza dyniami i narzedziami. Na pocieszenie, nie wydalem ani jednego diaxa.
 

anaconda8

Baron
Dziś wydałam jeden duży zestaw. Dyń znalazłam aż 8. I co z tego? Jedna zawierała 5 PR, druga 2 PR, trzecia dobosza, czwarta czołg... same drobiazgi. Nagrody dnia ani słychu ani widu za to lalki się posypały (4) no i mogę ponarzekać - bonus sam w sobie. :p Mówicie że nagroda główna jest do luftu? Jakoś nawet jeszcze nie chciało mi się sprawdzić - może ktoś objaśni leniwcowi?
 

mastika

Wicehrabia
@anaconda8 , zestaw 5 klocków tworzący układ 5x6, każdy z elementów ma dwa poziomy, czyli potrzeba 10 zestawów. 25 sztuk surki, 11 PR, +10% ataku armii broniącej, +8% obrony armii broniącej, +5% obrony armii atakującej, +6% ataku dla atakującej, trochę zadowolonych mordek, trochę niezadowolonych, +8% zbierania forsy, trochę medali. To chyba tyle :)
 

Adamson.

Szlachcic zagrodowy
A ja się pochwalę.3000 kuponów i psychiatryk zrobiony na maxa! Jeden zestaw miałam, 8 wyskoczyło z dyń. Do tego 7 lalek, więc jest co robić. Jak uda się jeszcze zdobyć dom wilka to uznam event za udany. Nagroda główna jest beznadziejna, pujdzie od razu do handlarza!
 

sir tatar

Baron
ja dodam, ze na 2 kolejnych swiatach dzisiaj miałem studnie (zadania na maxa i wydałem wszystko)

na jednym 5 sztuk, na jednym słownie ZERO
 

wSCIEKLY23

Wicehrabia
przecież te procenty zawsze na niekorzyść gracza działają, jak mam kryjówkę piratów i 40% na dodatkowe PRy to i tak częściej wpadają medale z 20% szansą czy zaopatrzenie z 8% szans na wylosowanie niż te PRy, więc nie ma co się dziwić, że na 30 dyń trafi się może 1 raz nagrodę główną, po za tym GPC to kolejny przykład jak działają procenty
 

aza III

Wójt
Kpina. 4 razy największy zestaw zakupiony i ani jednej nagrody dnia. Za to w kryjówce piratow zaopatrzenie sypie sie co 3 dzień jak nie częściej. Inno, te wasze procenty mają coś wspólnego z rzeczywistością czy wpisujecie je na pałe?
 
Do góry