GvG Problemy z walkami

Status
Zamknięty.

Pogrom11

Zablokowany
Od 2-3 tygodni ja i moi gracze walczący na GvG mają taki problem:
Wykonujemy walki na jakiejś mapie i wszystko jest ok tzn walczymy, wstawiamy oblężenia, wszystko działa.
Zmieniamy mapę na inna i nie można tam ani wykonać walki ani wstawić oblężenia. Nie można tam nic zrobić choć mapa jest widoczna i to co na niej się dzieje.
Robimy relog gry, wchodzimy na ta samą mapę i wszystko działa. Przechodzimy na inną mapę i znowu relog gry konieczny żeby na mapie wykonać jakiekolwiek działania.
Takie prowadzenie walk GvG jest bez sensu bo szybkość działania ma tam ogromne znaczenie.
W związku z tym mam pytanie czy takie zjawisko występuje powszechnie, czy jest to jakiś błąd gry?
 

Blade1984

Książę
ten błąd był już zgłaszany, coś tam z gvg mieli naprawić w ostatniej aktualizacji ale jak widać nie naprawili.
 

Pogrom11

Zablokowany
Z rozmów z wieloma graczami z innych innych gildii nie wynika aby oni posiadali taki błąd dlatego pytam na forum innych graczy: czy ktoś jeszcze taki błąd posiada?
 

Blade1984

Książę
Z rozmów z wieloma graczami z innych innych gildii nie wynika aby oni posiadali taki błąd dlatego pytam na forum innych graczy: czy ktoś jeszcze taki błąd posiada?
Blade wybacz ale nie od Ciebie oczekuję odpowiedzi. Ty się wypowiadasz w każdym temacie na forum. Ty nie grasz a piszesz a ja oczekuję odpowiedzi od grających i walczących na GvG.
wiesz co Ci powiem? poszukaj sobie dobrze to dowiesz się czy gram, ale w tym Ci pomogę
po drugie ktoś kto nie gra nie może mieć konta na forum. po trzecie skoro nie chcesz odpowiedzi to nie zadawaj pytań tylko poszukaj sobie odpowiedzi wśród znajomych czasem wystarczy poczytać czat. A tu masz podstawę na której oparłem swój pierwszy wpis https://forum.pl.forgeofempires.com/index.php?threads/wersja-1-196.22061/ P.S. znajdziesz mnie na Cirgardzie.1.png
 
Ostatnia edycja:

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
A ja nie mam tego problemu z GvG. Tylko że nie korzystam z przeskakiwania za pomocą "dymku" (brakuje mi słowa, menu?) od zawsze skaczę przez mapę. Może dlatego nie posiadam...
 

Bezio95

Baronet
A jakich graczy pytałeś? U nas jest to samo, czasami wpuści w prowincje po zmianie mapy, wybierzesz wojsko do epoki, i po próbie wykonania akcji (Obleg, Def, Atak) wywala błąd i przeładowuję grę. Więc wychodzi że problem poza D nie występuje czy jak :D?
 

Borisel

Hrabia
Co do samego tematu - trzeba czekać , aż cudowni devsi z Niemiec zrobią wreszcie porządek z gvg a nie zajmują się pierdołami , których gracze z róznych stron świata nie potrzebują tego . Tak przy okazji co się dzieje z pomysłami - dać pomysły możemy , nasi mogą wysłać - w Niemczech mogą wsadzić te pomysły w cztery litery - i tyle się działo .
 
Status
Zamknięty.
Do góry