[Gildie] GVG konkretnie - tylko z jednostki zależnymi

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser13161
  • Data rozpoczęcia

podoba ci sie pomysł

  • tak

    Głosy: 3 30,0%
  • nie

    Głosy: 7 70,0%

  • W sumie głosujących
    10

DeletedUser13161

Guest
wielu się ten pomysł nie spodoba - wielu będzie przeciw - a szczególnie gildie które obrosły w piórka , wywindowały alki na niebotyczne poziomy i siedzą zadowolone że nikt ich nie ruszy - no bo jak

system z alkliem jest trochę niesprawiedliwy dla GVG - z jednej strony nabijacze punktów - z drugiej megamocne nie do ruszenia gildie z wysokimi alkami

myślę że o sile gildi decydują wszyscy gracze danej glidi - a teraz nawet 1 osoba może bić co che i jak che - no bo w końcu dziennie dostaje po 100 nowych damarowych jednostek - po co marnować miejsc na koszary jak można nastawiać bazarów świątyń wiedzy a alek z łotrami załatwi sprawę

zanim zaczniecie krytykę - pomyślcie jak wywróciło by to i urozmaiciło grę - koniec z nabijaczami pr , koniec z ustawkami (tu mogę się mylić ale na pewno zostaną ograniczone), koniec z gildiami które kontor luja 2/3 map nie robiąc w zasadzie nic - w końcu surowce/kasa/młotki zaczęły by mieć znaczenie

niezależni niech zostaną do wypraw mapy i sąsiadów - ale GVG tylko z zależnymi - mała zmiana która może wnieść powiew świeżości do tej gry
 

kasia2389

Arcyksiążę
rece-opadaja-pl-ffffff-1.jpeg
 

DeletedUser13045

Guest
Głosowałem na nie-bo jestem nabijaczem punktów:) A że czasem coś sobie wezmę,to wina nie mojego alca,które mam nisko zresztą,ale graczy nie potrafiących upilnować sektorów.. jeśli sam po podsumowaniu biorę full sektor lub dwa to pretensje obrońca do siebie powinien mieć.
Po drugie-gildie z 3,4 czy pięcioma osobami z niskimi perłami ofensywnymi nie byłyby w stanie zrobić nic na mapie. Nie byłaby to świeżość,tylko odebranie możliwości bicia na mapie mniejszym gildiom.
Zresztą ,nawet w większych gildiach,walczących w kilku epokach byłby ogromny kłopot postawić wojska do przejęcia choćby sektora. Oczywiście uwzględniając niskie perły.
 

DeletedUser

Guest
a mi to wisi - nie gram w GVG bo jest niedopracowane i przedewszystkim NUDNE.
nie zrozumcie mnie zle - lubie dobra walkę lubie kombinacje i lubie miec wklad w wygrana walke jak w dobrych strategiach czy RPG
a tutaj wystacrzy znalesc sektor i 80 razy wygrac autowalke i po klopocie - 0 wysilku i 0 mozliwosci... jednostki nie maja nawet poziomow ktore rozwijaja ich zdolnosci...
 

DeletedUser13161

Guest
Głosowałem na nie-bo jestem nabijaczem punktów:) A że czasem coś sobie wezmę,to wina nie mojego alca,które mam nisko zresztą,ale graczy nie potrafiących upilnować sektorów.. jeśli sam po podsumowaniu biorę full sektor lub dwa to pretensje obrońca do siebie powinien mieć.

GVG to nie PVP tu powinna się liczyć siła całej gildii i ona mieć wymierny wpływ na walki w GVG - skubniesz 1 sektor po co ? tylko dla pr ? bo wiadomo ze go nie utrzymasz i sam nie upilnujesz ciekawe czy jakby zrobiono ze punkty za walki na zdobytym sektorze były przyzwane tylko wtedy jak się go 7 dni utrzyma ciekawe ilu wtedy było by nabijaczy pr ?

Po drugie-gildie z 3,4 czy pięcioma osobami z niskimi perłami ofensywnymi nie byłyby w stanie zrobić nic na mapie. Nie byłaby to świeżość,tylko odebranie możliwości bicia na mapie mniejszym gildiom.

z niskimi perłami ofensywnymi to się mapy bić nie da - a ja tu pisze o samym wojsku a argument że gildie 3-4 osobowe jest nieco dziwny - bo jak o sile glidi mogą decydować 3-4 osoby zamiast 60 ? właśnie w gvg chyba o to chodzi zęby pokazać silę glidi jej miarą jest liczba członków i poziom epoki jaki mają a nie poziom alka

Zresztą ,nawet w większych gildiach,walczących w kilku epokach byłby ogromny kłopot postawić wojska do przejęcia choćby sektora. Oczywiście uwzględniając niskie perły.

teraz nie rozumie co - co miałyby niskie perły do ilości postawionych koszar ?? i nie znowu taki kłopot - chyba ze żal im będzie miejsca szkoda bo bazary ważniejsze, tarasy, pałace, świątynie

I w końcu gran nabrał by jakiegoś sensu - bo koszary to nie tylko wojsko, to też produkcja , ludność , zaopatrzenie - a teraz te 3 rzeczy złatwia alek

No i na coś by się bonusy z tawerny przydały inne oprócz ataku

I na koniec już tak marketingowo - to zwiększyła by się sprzedaż diamentów :D
 

HuanMing

Książę
Męcz się, rozbudowuj Alka, inwestuj PRy, zdobywaj plany, zbieraj wojska przez 3 lata, staraj się, zbuduj zgraną gildię z ludźmi z zapasem wojsk, zwyciężaj (zasłużenie) w GvG i po co? Po to żeby ktoś stwierdził, że to nie fair, że ty masz więcej i byłoby "sprawiedliwie" gdyby wszyscy mieli po równo! Zdecydowane. stanowcze nie.
System z Alkiem jest sprawiedliwy. Każdy może go sobie rozbudować, KAŻDY. A to, że ktoś robi to lepiej i dłużej to dokładnie powód dla którego powinno być im lepiej i łatwiej.
 

DeletedUser8577

Guest
HuanMing po przeczytaniu zwyczajnie przeszedł mnie dreszcz wspomnień... święta prawda, "młodzi" nie rozumieją tego przez co przechodziliśmy żeby teraz posiadać oraz mieć możliwości.. aaaa... nie będę się produkować. łezka w oku się kręci i tyle :p
 

DeletedUser17497

Guest
@HuanMing Jak Ty nic nie rozumiesz! Wszak sprawiedliwość społeczna wymaga żeby równać w dół, nie do góry! :haha:
 
Do góry