GTA

  • Rozpoczynający wątek MORRO
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Co sądzicie na temat czołowej serii gier akcji? Którą część wspominacie najlepiej? Jakie wrażenia po ogłoszeniu V?

Moim zdaniem GTA gra pierwsze skrzypce w swojej kategorii. III była niezaprzeczalnym sukcesem i bodźcem do produkcji jej podobnych tytułów, jak Mafia czy Driv3r. Grałem w każdą część, ale na chwilę obecną mam w swojej kolekcji tylko połowę serii i to dość pomieszaną... III na andku, VC i SA pudełkowe, IV + DLC na Steamie. Czekam na Complete Packa na wymienionym już Steamie, którego przegapiłem gdzieś na początku roku... ;)

W sumie trudno powiedzieć, która część jest najlepsza. Każda w jakiś sposób urzeka, a i oczywistym jest, że im nowsza gra, tym więcej możliwości.
GTA 3 zapoczątkowało serię "właściwą". VC ma zabójczy klimat lat 80. SA to wielki obszar i gangsterka. A IV? "Czwórka" to przede wszystkim fabuła i piękne, olbrzymie miasto. Największym sentymentem darzę jednak podkreśloną część.

Niecierpliwię oczekuję następcy Liberty City, czyli Los Santos. W zasadzie jeszcze nic nie wiadomo, ale jestem pewien, że panowie z Rockstar* docenią wyjadaczy i naprawdę się postarają. :p

Dyskusję czas zacząć! :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: GTA

Mam większość części, ale przeszedłem jedynie San Andreas i 4. Mam takie pytanie, może grasz w San Andreas MultiPlayer? Zagralibyśmy razem.
 

DeletedUser

Guest
Odp: GTA

Nie mam SAMPa ani nic z tych rzeczy. Może kiedyś...
 

DeletedUser236

Guest
Odp: GTA

powiem tak grałem praktycznie w każdą cześć GTA i mimo to najlepsza dla mnie jest Vice City.
może i jest banalna w porównaniu do innych i grafika nie zbyt ale jakoś strasznie wciąga ;p

ogólnie na temat gta mam podzielone zdanie. ogólnie jako gra jest przyjemna i ciekawa, fajne misje ale za łatwe no i fajnie można sie pobawić lecz widać ze jest to tlyko gra i to strasznie widać. chodzi ci zwykły koleś w kosuzli po mieście nagle machnie rękoma i wyskakuje ci pełno broni xd
bez sens xd
 

DeletedUser

Guest
Odp: GTA

Grałem w każdą część GTA począwszy od jedynki na PS kończąc na 4 na aktualnym sprzęcie i uważam podobnie jak eXodus że Vice City jest jak na razie najlepszą częścią :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: GTA

Jak wyżej, VC najlepsze dla mnie :)
Został klimat z 3 a doszły motorki i kilka innych fajnych rzeczy ;)
 

DeletedUser

Guest
Cała seria została pokonana przeze mnie, wszystkie części rewelacyjne jak na czasy, w których wychodziły. GTA I SZAAŁ!!! jako dzieciak tak się tym jarałem, że szok, granie u kuzyna ze względu na brak swojego PC, II część już na własnym kompie , III szok oczywiście ze względu na postęp Rockstar Games, świetna fabuła i dużo nowych opcji, grafika itp, pozostałe części też coraz lepsze i to duże skoki w możliwościach bohatera, IV powala fizyką, grafiką i całą fabułą. Czekam na V chociaż nie wiem czy da radę pośmigać bez zacinki na moim laptopie. Choć jest mocny i śmiga na nim Max Payne 3 na najwyższych, GTA IV na średnich w miarę płynnie. mój laptop to ASUS z prockiem intel core duo 2x 2,53 GHz, karta graficzna nvidia geforce GT 120M 1GB, 4GB RAM
 

DeletedUser2849

Guest
Ktoś pamięta pierwsze wersje tej gry, z początku lat 90tych? Widok z góry i nawet przyjemna grafika w tamtych czasach...
 

DeletedUser426

Guest
To jest jedna z gier która nie potrzebuje żadnej reklamy :)
 

DeletedUser2802

Guest
Najlepiej wspominam? Chyba jedynkę(w dawnych zamierzchłych czasach pamiętam godziny skatowane i na grze, na zwiedzaniu miasta, szukaniu bonusów i jeździe przepisowej :D )

A najlepsza? SA.

Do wspomnień jeszcze trójka, nie miałem wtedy kompa który by ją uciągnął i dwa tygodnie spędziłem w Pałacu młodzieży bo mieli lepsze komputery :D
 

DeletedUser

Guest
vice city mi się nie podobało :D zdecydowanie za dużo różu.
 

DeletedUser1868

Guest
Grałem we wszystkie części, najlepiej wspominam GTA II i III :)
 

DeletedUser

Guest
Haha, GTA 2, mój 10 letni brat cioteczny nadal ma radochę z tego że bohaterem da się "zanieczyszczać powietrze" :D
Ja nie grałem tylko w V która chyba niedawno wyszła ;)

- - - Zaktualizowano - - -

kocham vice city za za***sty klimat lat 80-tych:)

Nom Vice City rozwala, ale dla mnie najlepsze San Andreas :)
 

DeletedUser

Guest
heh, też :D tam fajne typy są jak CJ albo Big Smoke :D takie luzaki :)

- - - Zaktualizowano - - -

Nikt więcej o GTA nie słyszał? Grand theft auto, też nic nie mówi? :D
 

DeletedUser

Guest
Ja znam.Tak naprawdę to tylko u kolegów grałem,ale mnie zaciekawiła jednak nigdy nie miałem chęci jej kupić.
 

DeletedUser

Guest
GTA to jak dla mnie jedna z najlepszych gier na PC, a bardzo podoba mi się też GTA San Andreas Multiplayer ;)
 

DeletedUser1868

Guest
Jak dla mnie klimat lepszy niz w GTA, bardziej humorystyczny :)
 

DeletedUser

Guest
może i tak, ale jak dla mnie Saint Row, powstało na bazie GTA i to troche denerwujące, bo zobacz od czego zaczynało GTA... od gry która wygląda jak na telefon, a tu SR wypuszcza gre prawie taka jak GTA IV... troche to dziwne, nie sądzisz?
 
Do góry