Grupowanie jednostek - komentarze

Grupowanie jest ogólnie świetne, ale wymaga ulepszeń:
- przenieść uszkodzone jednostki na koniec / za wszystkie jednostki w zakładce "Pokaż wszystkie jednostki".
- dodać osobną zakładkę lub opcję ukrywania dla obrońców miasta
- grupowanie razem jednostek zależnych i niezależnych, jeśli opcja wyróżniania jednostek niezależnych jest wyłączona
 

Mirko69

Rycerz
Kolejna lipa.
A po kiego to komu?
Wszyscy dążą do Pól i do walki.
Pogrupować pod jedna ikoną wojsko danego rodzaju i wywalić rannych w osobna grupę żeby się podczas wyscigu nie platali pod nogami.
Mam tysiące czołgów i dziesiątki tysięcy łotrów bo nimi walczę w Przyszłości. I w czasie wymiany rannych latam jak wściekły z lewej na prawą.
Po kilku sektorach rannych pełno i wkurzony człowiek maca żeby trafić w zdrowych.
Jak zwykle poprawka na prośbę graczy /podobno/.
Ciekawi mnie kto o to prosił? Bo to nikomu do niczego nieprzydatne.
 

waldy

Szlachcic zagrodowy
"Grupowanie jest ogólnie świetne, ale wymaga ulepszeń:
- przenieść uszkodzone jednostki na koniec / za wszystkie jednostki w zakładce "Pokaż wszystkie jednostki".
- dodać osobną zakładkę lub opcję ukrywania dla obrońców miasta
- grupowanie razem jednostek zależnych i niezależnych, jeśli opcja wyróżniania jednostek niezależnych jest wyłączona"
W pełni zgadzam się i popieram :)
Ale niestety u mnie równiez nie działa.
 
Coś chyba nie pykło z tematem ? niezłego gniota chyba zrobili, albo odwrotnie bo po co dawać graczom ułatwienia w grze ;)
 

Mirko69

Rycerz
Kiedyś napisałem do Supportu żeby nie reperowali jak zaczynają psuć.
Jeszcze się nie zdarzyło żeby coś zrobili i zrobili to dobrze.:))))
Najciekawsze, że Support to starzy gracze i pewnie testują to jako pierwsi.
Skoro nie oponują i dziadostwo przechodzi to znaczy, że nie mają nic do gadania albo robienie lipy jest w polityce firmy.
Ma to świadczyć, że się starają, robią poprawki ale niedobrzy gracze zawracają gitarę bo wyskakują z głupimi pomysłami.
Może się mylę a może nie.:))
Ale jedno jest pewne. Ta poprawka to jedna wielka lipa.:))))))))))))))))
 

Borisel

Hrabia
Walki na gpc są koszmarnie długie - zanim pojawi się okienko wyboru wojska , zastanawia się kilka sekund , włożenie wojska również jest zlagowane - kliknąłem 2x na ninje , po kilku sekundach pojawiły mi się ich 4 . Atak jest w miarę szybki , jednak ponowne otwarcie okna z wyborem wojska to dłużyzna . Ranne jednostki bardzo przeszkadzają w wyborze wojska - na cholerę mi te ranne skoro potrzebuję na przykład dział . Muszę znowu przewijać , by znaleźć te działa . Ogólnie zmiana na minus - zamysł dobry , wykonanie do dupy . Jak zwykle zresztą ...
 

Mirko69

Rycerz
Hans przedtem miałeś jakąś liczbę danych jednostek teraz masz 1 zbiorczą i rannych. Ranni sa porozwalani po całym inwentarzu. Zrób ze 100 walk na polach wymieniając rannych a potem w wyścigu o sektor odszukaj tą jedną ikonkę ze zdrowymi łotrami. Powodzenia ale trzeba mieć coś pod ręką na nerwy i wygonić z pokoju małoletnich bo słowa, które się cisną na spieniony pysk nie nadają się do publicznego wypowiadania.
Jeśli nie wywala wszystkich rannych na koniec po a jeszcze lepiej ukryją pod jakąś ikonką to cała robota psu na budę.
Przy okazji można byłoby zrobić uniwersalnych łotrów naprawdę uniwersalnymi. Przecież to jednostka, która w towarzystwie zmienia się na to towarzystwo to powinna być przywiązana do jednostek. Klikam na ciężkie mam ciężkie i łotry. Klikam na fruwaki no to mam fruwaki i łotry. Klikam na szybkie to mam szybkie i łotry, Klikam na epokę to podobnie, Walcząc jedną jednostką danego typu miałbym pod ręka tą jednostkę pod zbiorczą ikonka i pod zbiorczą, łotrów A wszystkich rannych daleko od szosy.
Czy można ten nowy układ zmienić na stary jakimś klikiem?

I zapomniałem o jeszcze jednym. Niebieska obrona miasta tę mogłaby być ukryta pod ikonką
 

Hans Voralberg

Wicehrabia
Mam ustawioną Epok Wenus. Widzę, łącznie z Lotrami, pięć rodzai wojsk. Pięć ikonek po ileś tam tysięcy/set wojska. Właśnie zrobiłem 90 walk i nie widzę problemu. Rannych nie widzę, bo ich "zarzynam"
A nawet gdyby, to mam jeszcze pięć slotów wolnych (żeby nie musieć przewijać )na tych rannych. Dla mnie mniej klikania.
Praktycznie mógłbym ograniczyć widok do dwóch slotów i tak całość (WG, GPCh, Arena) robię zestawem smoki + łotry ;)
Oczywiście, jak wspomniałem wcześniej, idealnie by było, gdyby "kaleki" były na końcu.
 
Ostatnia edycja:

madam12

Szlachcic zagrodowy
Fajnie ze wkoncu to wprowadzili dlugo zajelo im rozkminienie tego jak ma to wygladac ale widac ze klania sie czytanie ze zrozumieniem bo niewprowadili calego pomyslu
Powodzenia dla suportu w zbieramu batow za bledy w grze
 

Tomero

Szlachcic zagrodowy
gratulacje, jednostki pieknie sie stakują, jednak wciąz maksymalnie można ich użyć 20, potem można klikać w ikonke jednostki ile sie chce i nic to nie daje
 

Elektor1

Rycerz
piszą żeby się cieszyć że coś wprowadzili, chyba jednak trzeba płakać, bo coś grupują a resztę nie, takie usprawnienia o kant ....... można potłuc
 
Do góry