Grający członkowie FoE Team

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser3246
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser3246

Guest
Witam,
Mam kilka pytań do Bryffta.
1. Czy możemy się dowiedzieć, jakie informacje o mechanizmie gry trafiają do grających członków FoE Team, mających dostęp do Supportu ?
2. Czy mogą oni za pomocą tego narzędzia "zaglądać" do miast i budynków innych graczy ?
3. Czy nie mają oni z tego powodu przewagi nad "regularnymi graczami" ?
Pozdrawiam
 

DeletedUser4340

Guest
dlatego pisalem juz wczesniej ze foe team niepowinien brac udzialu w rozgrywce
niewazne czy maja czy niemaja dostepu
 

DeletedUser

Guest
A jak wtedy taki członek Teamu ma się orientować co do problemów graczy lub zmian wprowadzanych ?:)
To jest jak najbardziej wskazane i dla mnie to każdy powinien mieć konto i grać jeżeli chce lub nie.
W niektórych grach tego typu Team dostaje za swoją prace charytatywną konto premium lub inne dodatki do gry ale jakoś gracze nie narzekają ;)
 

DeletedUser5069

Guest
Na przykład w Lotto nie mogą brać udziału pracownicy i członkowie rodzin Totalizatora Sportowego.
 

DeletedUser3669

Guest
bez urazy ale jakie to ma znaczenie czy maja wgląd czy nie gramy tu przecież o "złote gacie" a nie o miliony dolarów .
 

DeletedUser8

Guest
Team jest zorganizowany tak by osoby, które zechcą zagrać w FoE - a mają prawo, nie miały dostępu do narzędzi, które mogłyby dać im przewagę w grze. Tzn. jeśli np. osoba "X" gra na świecie 3, to nie zajrzy Wam na świecie 3 do miasta. To chyba wyjaśnia całkowicie sprawę.
 

DeletedUser3

Guest
Witam,
Mam kilka pytań do Bryffta.
1. Czy możemy się dowiedzieć, jakie informacje o mechanizmie gry trafiają do grających członków FoE Team, mających dostęp do Supportu ?
2. Czy mogą oni za pomocą tego narzędzia "zaglądać" do miast i budynków innych graczy ?
3. Czy nie mają oni z tego powodu przewagi nad "regularnymi graczami" ?
Pozdrawiam

1. Info o mechanizmie gry zwykle mają takie, jak wszyscy :). Plus pewne szczegóły niezbędne do świadczenia pomocy innym.
2. Technicznie członkowie supportu, na światach gdzie nie grają, widzą wszystkie statystyki miast. Tam gdzie grają - nie widzą.
3. W związku z powyższym - nie.

ir pall napisał:
dlatego pisalem juz wczesniej ze foe team niepowinien brac udzialu w rozgrywce
niewazne czy maja czy niemaja dostepu
DzikiBongo napisał:
A jak wtedy taki członek Teamu ma się orientować co do problemów graczy lub zmian wprowadzanych ?
To jest jak najbardziej wskazane i dla mnie to każdy powinien mieć konto i grać jeżeli chce lub nie.
Nic dodać, nic ująć.

Pozdrawiam! :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry