[Gildie] Gracze dostępni online

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser14806
  • Data rozpoczęcia

Czy jesteś za tym pomysłem


  • W sumie głosujących
    13

DeletedUser14806

Guest
Pomysł jest prosty , chodzi o to żeby gracze z koroną w gildii mogli widzieć który z graczy jest aktualnie dostępny czyli zalogowany na swoim koncie , chodzi o to że wiele gildii ma problem z tak zwanymi "lewusami" które przychodzą głównie szpiegować lub czerpać trochę korzyści wynikających z bonusów gildii. Pomogło by to w wykryciu i odpowiedniej reakcji na takie zachowania w gildii.Dodam jeszcze że mogła by też być informacja przy nicku gracza ile minut temu był zalogowany coś takiego jest stosowane w innej grze online i świetnie się sprawdza.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser17393

Guest
Tak i jeszcze kamerka z podglądem twarzy .... Bez sensu

P.S. sorry TODAKO, że zabrałem ci tekst ale idealnie tutaj pasował :)
 

DeletedUser14806

Guest
Ale jaka kamerka? przecież ja nie proszę o dane graczy zeby ich inwigilować ale o proste narzędzie do sprawniejszego zarządzania gildią które nikomu krzywdy nie zrobi a pomoże wykryć cwaniaków którzy przychodzą do gildii z nieuczciwymi zamiarami.
 

DeletedUser16965

Guest
@mscraft05 a prowadzileś juz gildie ??

@rotszild kazdy pomysl, ktory pozwoli wylapać naciagaczy jest przydatny;) wyprawy juz ulatwily troszke sprawę, ale co zrobić z graczem, ktory zjawia sie w sobote i do wtorku rano trzeba go zweryfikować.. wiec jestem na tak za Twoim pomysłem
 

DeletedUser17290

Guest
kilka poprawek
czy gracz jest aktualnie online powinno dać się sprawdzić
a) jeśli ma się prawo lidera w zakładce społeczność-> twoja gildia-> członkowie -> aktywność
b) jeśli jest się z kimś w gildii
c) i jeśli ma się kogoś w znajomych
oraz do tej opcji powinien dojść jeszcze znacznik kiedy faktycznie ostatnio gra u niego została odświeżona
bo masa graczy jest zalogowana ale siedzi na innej karcie grze lub w kuchni i robi kanapki, np. ja się w ogóle nie wylogowuje jedynie to włączam w lapku stan uśpienia lub wyłączam go (tak w tedy jestem wylogowany ale jedynie do czasu uruchomienia przeglądarki)
 

DeletedUser12062

Guest
A z drugiej strony wystarczy raz na jakiś czas sprawdzić ile razy w ciągu ostatniego tygodnia Gracz motywował i ewentualnych "lewusów" usunąć. Dodatkowo jeszcze kto ile wpłacił do Skarbca ;). Jak nie wpłaca a ma np. Atomium tzn. że go nie ma ;). Sprawdzenie przy dobrym systemie zajmuje kilka minut.

Bo jeśli chodzi o to kto jest i kiedy ostatnio odświeżał.... Chyba po to jest internet żebyśmy łudzili się chociaż odrobiną anonimowości i swobody ;).
 

DeletedUser17290

Guest
w cale nie, i tak są narzędzia do tego z zewnętrznych stron, po prostu nie ma opcji infiltracji bezpośrednio w grze
możesz nawet sprawdzić jakie awatary miała osoba na przestrzeni całej jego gry w FoE
 
Do góry