Gra

  • Rozpoczynający wątek Cube
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser2426

Guest
zero informacji w ogłoszeniach ani nigdzie na forum i niestety gra nie działa bez podania przyczyny
 

DeletedUser

Guest
Jeżeli gra Wam nie działa, polecam wyczyścić ciasteczka.
 

DeletedUser101

Guest
Na chwilę obecną widzę, że gra działa i ma się dobrze:)
 

DeletedUser1234

Guest
Na chwilę obecną widzę, że gra działa i ma się dobrze:)
...zważywszy na pomieszanie języków,kolejną utratę punktów tym razem 1500 i co najważniejsze...180 diamentów zniknęło z mojego konta...ps.wasz support,mam tam gdzie Wy macie graczy
Gra ma się bardzo dobrze...szczególnie gdy okrada graczy.
 

DeletedUser101

Guest
Jeśli straciłeś diamenty to napisz do nas, a sprawdzimy to.

Co do punktów to nie warto używać błędów w grze do tego, żeby być lepszym.

Edit:
Żeby nie było, że oskarżam Ciebie o to. Pisałem ogólnie.
 

DeletedUser1234

Guest
Jeśli straciłeś diamenty to napisz do nas, a sprawdzimy to.

Co do punktów to nie warto używać błędów w grze do tego, żeby być lepszym.

Edit:
Żeby nie było, że oskarżam Ciebie o to. Pisałem ogólnie.

Nie wykorzystuję błędów,ponoć już takich nie ma...a strata punktów została wyjaśniona niestety na innym forum ...jak zwykle.
Widziałeś kiedyś złodzieja,który by oddał to co ukradł...też piszę ogólnie,miło nie ;/
 

DeletedUser101

Guest
Nie wiem kto Ci powiedział, że nie ma błędów? One są i będą cały czas, jedne mniejsze jedne większe, ale programiści starają się je naprawić tak szybko jak to możliwe.
 

DeletedUser1724

Guest
Jak dla mnie w chwili obecnej priorytetem jest aby programiści uporali się z tymi skokami punktacji bo jest coraz gorzej... W moim wypadku gdzie się non stop rozwijam i jak wchodzę i patrzę, że straciłem 1500 pkt to co mam powiedzieć i do kogo mam się zgłosić ??? Zawsze będzie taka sama odwiedź "wersja BETA" więc ja się pogodziłem z losem i co ma być to będzie i z tego powodu nie mam zamiaru rozpaczać :)

Ps. Do Supportu też nie napiszę bo błąd jest znany i na chwilę obecną nic nie mogą zrobić :)
 
Do góry