Gra wyścigowa

  • Rozpoczynający wątek Robertolog
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Jakie znacie gry z gatunku rajdowych godne polecenia? Mogą być rajdowe i w stylu NFS. Byleby nie były to gry, gdzie są widowiskowe kraksy, strasznie mnie to denerwuje :D W większość NFS grałem, Colin McRae też, WRC 3 również. Nie ograniczajcie się do jednej konsoli. Są przecież emulatory <3
 

DeletedUser

Guest
Grałeś w dirt 2 ?:) Dużo czasu spędziłem przed tą grą:)
 

DeletedUser

Guest
Ja teraz sporo gram w Need for Speed Hot Pursuit :)
Podoba mi się typ rozgrywki, możesz grać jako uciekinier i jako policjant, ale to wiadomo z wcześniejszych części hot pursuit.
W sumie więcej gier wyścigowych nie kojarzę.
Widzę, że grałeś w sporo gier więc możesz polecić coś ciekawego dla mnie:)
 

DeletedUser

Guest
Ja teraz sporo gram w Need for Speed Hot Pursuit :)
Podoba mi się typ rozgrywki, możesz grać jako uciekinier i jako policjant, ale to wiadomo z wcześniejszych części hot pursuit.
Grałem w ten remake, ale był krotki. 100% w niecałe 24h :/
A poleciłbym: NFS Most Wanted z 2005 (szczególnie ucieczki przed policją), Carbon (spróbuj przejść tą grę jednym samochodem, bez tuningu :D). WRC 3 nie polecam, samochody są wg mnie za lekkie i czułe. Colin McRae 2 - ładny system uszkodzeń, otwarta mapa (nie resetuje pozycji za często). Po za tym Rally Championship Xtreme, Grand Touring. W Toca i Grand Tourismo nie grałem, ale to już legendy.
 

DeletedUser

Guest
Na pewno coś z tego przetestuje :)
Grasz na klawiaturze, padzie, kierownicy ?
W Carbona długi czas grałem, ale nigdy nie podjąłbym się przejścia całej gry jednym autem bez tuningu :o
 

DeletedUser

Guest
Jest też seria gier Flatout, bardzo fajna, w grze mamy do wyboru normalny wyścig, derby i stunt.
Jest też Juiced, są tylko 2 części ale ja o wiele bardziej wole Juiced'a niż Need For Speed'a.
 

DeletedUser

Guest
Na pewno coś z tego przetestuje :)
Grasz na klawiaturze, padzie, kierownicy ?
W Carbona długi czas grałem, ale nigdy nie podjąłbym się przejścia całej gry jednym autem bez tuningu :o
Gram na klawiaturze z manualną skrzynią biegów :D Carbon jest najprostszą grą z serii. Wszędzie przeciwnik dopasowuje się do twojego poziomu, ale tam jest to najbardziej widoczne. Może jednym samochodem przesadziłem, ale bez kupowania samochodu jesteś w stanie ją przejść.
Jest też seria gier Flatout, bardzo fajna, w grze mamy do wyboru normalny wyścig, derby i stunt.
Jest też Juiced, są tylko 2 części ale ja o wiele bardziej wole Juiced'a niż Need For Speed'a.
Flatout z tego co widzę jest nastawione na niszczenie samochodów. Tak gier staram się unikać ;) Jeśli chodzi o Juiced to kojarzę, ale jeszcze nie miałem okazji w to pograć. Czym się różni od NFS?
 

DeletedUser5192

Guest
Motorm4x.
Tylko że to nie jest gra czysto wyścigowa, bo są w niej takie elementy jak wolna (w sensie bez ograniczeń) jazda po mapie, wyścigi z czasem oraz jazda ekstremalna po skałach specjalnym samochodem do tego przeznaczonym.
 
Do góry