Gra w Piesełka :D

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser314
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser314

Guest
Trailer #2 :)

[video=youtube;QYJbR6ZGhe4]http://www.youtube.com/watch?v=QYJbR6ZGhe4[/video]
http://pieselek.pl

może kogoś zainteresuje :), później pokaże co jeszcze w niej będzie :)
 

DeletedUser8110

Guest
Przez chwilę miałam rozkmine dlaczego palmy na śniegu... <facepalm>

Nie szukam nawet sensu, w końcu tam jest pieseł :D
 

MadameCommando

Zespół FoE
Supporter
Ja też nie szukam sensu, skoro jest napisane piesełek, to piesełek ;D Wow. Natomiast podkład muzyczny gryzący się z tym, co się dzieje na ekranie uznałam za absolutnie fantastyczny paradoks:D Oczyma wyobraźni widzę już czwartą edycję gry: Pieseł IV - Lis Pustyni, gdzie w trailerze ten sam utwór i pieseł w kowbojskich butach na widok którego panny się rumienią, a najwięksi twardziele umykają w popłochu ;D

Ekhm, ja tak na trzeźwo. W każdym razie, mnie zainteresowało to, co tu zobaczyłam i ciekawa jestem, do czego to będzie prowadziło ;P
 

DeletedUser314

Guest
Sam nie do końca wiem o co w niej będzie chodzić :d
Choć mam dość dokładna rozpiskę tego co będzie się tutaj znajdować :p

@MadameCommando
Pustynia jest po 2 stronie rzeczki :d, także i 4 edycji nie będzie trzeba ;p

nataleczka.jpg
 

Hikari36

Polonista
Polonista
Teraz tak się przyglądam temu filmikowi... i widzę, żeś piesełowi głowę skręciła ;)
 

MadameCommando

Zespół FoE
Supporter
Sam nie do końca wiem o co w niej będzie chodzić :d

Hmm, może pieseł będzie bronił tej oto pięknej niewiasty przed zb..... wilkołakami czającymi się za drzewami i palmami?;D Hmmm, gdyby miała kręcone te blond włosy i żółto nakrapiane zielone oczy, to prawie jak ja 8> :haha:


@MadameCommando
Pustynia jest po 2 stronie rzeczki :d, także i 4 edycji nie będzie trzeba ;p

Ale mnie chodzi po głowie sceneria jak z westernu;) idzie sobie pieseł, pistolety, buciki, kapelusz, wchodzi do "saloonu" i prosi o szkocką z lodem;)
 

DeletedUser10296

Guest
a czy będzie można obsikać krzak bo to będzie chyba najciekawszy moment tej gry, jeśli to jest w ogóle gra
 

DeletedUser8507

Guest
Niezbyt to kapuje...
Ciekawe kiedy wejdzie mulitplayer :p
 
Do góry