[Inne] GPC

,

  • 1 opcja

    Głosy: 3 13,0%
  • 2 opcja

    Głosy: 0 0,0%
  • obie opcje sa ok

    Głosy: 0 0,0%
  • mam inny pomysl (napisz co i jak)

    Głosy: 1 4,3%
  • jest dobrze bez tego

    Głosy: 19 82,6%

  • W sumie głosujących
    23

Evort01

Baronet
To tak na szybo.. Kazde GPC zaczyna sie o 8 gdzie wiekszosc pracuje/wraca z pracy i moj pomysl to:

1. Albo zmienic godzine na bardziej wieczorna (mysle ze jakby ta opcja zostala wybrana to dobrze byloby zrobic ankiete z godzinami do wybrania).

2. A 2ga opcja to zablokowanie od startu GPC przez x godzin stawiania budynkow(tutaj nie wiem czy wszystkie czy tylko obozy i straznice bo jak dobrze wszyscy wiem te budynki robia wiekszosc pol przewaznie a reszta jest malo uzywana i pomijana) wiec moze i reszta budynkow w koncu by byla troche bardziej atrakcyjna? Przyjamniej przez pewien czas..


Nie wiem jak wyszlaby 2ga opcja w praktyce.. Ale glowne zalozenie tego tematu to zapobiec przejmowania calej mapy przez kilka osob ktore moga wstac o 8 a potem jest wedlug mnie nie dosc ze ciezej nadrobic z punktami to jeszcze to odbic wszystko.
 

Evort01

Baronet
No tak wypowiada sie osoba ktora ma 13 lat, nie gra w gildii i ogolnie w ogole nie gra w ta gre chyba :d Takze 1 glos przeciw mozna odjac

Edit- ogolnie nie zmuszam ale fajnie jakby osoby glosujace przeciw napisaly czemu tak a nie inaczej. Jakie sa plusy tego ze o 8 sie zaczyna bo nie wiem czemu ale mam wrazenie ze jak narazie zaglosowaly tutaj osoby ktore chyba nie pracuja
 
Ostatnia edycja:

Blade1984

Książę
Jak dla mnie mogłoby sie to zaczynac wieczorem, wiec 1 na tak, przy czym pamietaj że to może jeszcze bardziej utrudnić bo wieczorem przeciwnik też moze mieć więcej graczy aktywnych. Co do drugiej opcji to noestety ale jestem na nie, po to są budynki, zajmujesz prowincję i stawiasz.
 

Evort01

Baronet
No tak moze jeszcze bardziej utrudnic.. Ale popatrz jak to wyglada teraz? Ja osobiscie kompletnie nie moge wejsc o 8 bo po prostu nie mam kiedy jedynie osoby ktore maja wolne/chodza do szkoly i sobie moga na to pozwolic maja taki +. A 2ga opcja byc moze by sprawila ze inne budynki niz oboz bylyby stawiane a nie pomijane ale wiadomo to juz na glebsze przemyslenia+ jesli nie 1 opcja to nadal by to sprawilo ze kilka osob przejmuje cala mape o 8
 

Azzie

Baron
Osobiście byłbym za pierwszą opcją z godziną 20 i skróciłbym dodatkowo całą zabawę o 1 dzień, z początkiem w piątek. Zdaję sobie sprawę, że dla wyjadaczy ten dzień to nie problem, ale bardziej myślę tu o graczach mniej rozwiniętych, którzy dłużej regenerują stan posiadania w armii i towarach.
 

HuanMing

Książę
1. Nie wiem dlaczego zakładasz, że wszyscy którzy pracują zaczynają o 8. A co z ludzmi, którzy pracują np. w systemie zmianowym i im nie będzie pasować o 20:00? Każda początkowa godzina komuś będzie pasować mniej. W każdej gildii są ludzie pojawiający się o różnych porach i nie widzę potrzeby zmieniania godziny początkowej.

2. Zdecydowanie nie. Dlaczego chcesz karać ludzi, którzy wtedy grają i chcą postawić właśnie te budynki? Może mogą tylko wtedy?
 

Evort01

Baronet
Nie zakładam że "wszyscy zaczynają pracę o 8" bo sam pracuje różnie czy to na rano czy nockę.. Ale raczej większość jednak raczej wieczorem jest wolna niżeli na rano. A jeśli taki system by nie pasował to może by pomyśleć nad losowymi godzinami. Raz na 8 a za tydzień na 20? Wszystko jest do dopracowania i przemyślenia.
 

Tymek2007sims

Wicehrabia
No tak wypowiada sie osoba ktora ma 13 lat, nie gra w gildii i ogolnie w ogole nie gra w ta gre chyba :d Takze 1 glos przeciw mozna odjac

Edit- ogolnie nie zmuszam ale fajnie jakby osoby glosujace przeciw napisaly czemu tak a nie inaczej. Jakie sa plusy tego ze o 8 sie zaczyna bo nie wiem czemu ale mam wrazenie ze jak narazie zaglosowaly tutaj osoby ktore chyba nie pracuja
no przecież gram , jestem w gildii więc nie pisz że nie ...
ogólnie nie przeszkadza mi pomysł jedyne co to że ja ledwo zajmuję 1 prowincję (negocjując) nie wznoszę budynków (za drogie) więc mi obojętnie :) a głos na NIE z powodu że jest teraz dobrze , po co zmieniać ? jeszcze znowu jakieś błędy będą
 

Ferdinand

Baron
Nie Tymku, nie grasz. Gildia z 1 osobą w lidze miedzianej (czyli Twoja) to nie gra. Nie masz pojęcia jak wygląda rozgrywka w lidze diamentowej, więc się nie wypowiadaj bo nawet nie wiesz o czym tutaj jest mowa.

Co do pomysłu to fakt, ja również nie jestem w stanie o tej godzinie działać ale jednak sporo osób może, ok początkowy marsz może dać ładny start, ale nie spotkałem się jeszcze, żeby to było kluczowe w wynikach. Jest wystarczająco dużo czasu na nadrobienie. Jak Gildia jest lepsza to i tak wygra, niezależnie czy o 8 pierwszego dnia wystartowała dobrze czy tylko średnio. Na razie wstrzymuje się z oceną.
 

Tymek2007sims

Wicehrabia
muszę sprostować dwie rzeczy . po pierwsze - jak nie gram to co robię w tym czasie ? po drugie - nie jestem już w miedzianej , dostałem awans do srebrnej
 
Do góry