Geneza roku przestępnego - dyskusja

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser8110
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
dziękuję za kolejny event :) i piszę o tym całkiem poważnie , bo jaki by nie był to dodatkowa atrakcja często z fajnymi nagrodami za finisz ;) w tym przypadku obiekt pożądania graczy , czyli wiadro farby :)
ale trochę monotonne jest wciskanie kolejnych awatarów na siłę :( a ten do wyjątkowej urody raczej się nie zalicza :o
nie lepiej awatary dodawać do np stałych eventów w kalendarzu gry ? takich jak zimowy , walentynki , wielkanocny itd
 

DeletedUser

Guest
wreszcie się dowiem, czy nazwa "przestępny" wywodzi się od przestępstwa :D
coś na rzeczy jest w tym :) bo jak patrzę na awatar za ukończenie eventu .... no nie wiem ? jak bym takiego gościa na chodniku spotkał , to portfel bym oddał odrazu :haha:
 

DeletedUser15878

Guest
temat eventu interesujący ze względu na fakt że Polska jako jedna z pierwszych i nielicznych państw wprowadziła go do użytkowania zgodnie z papieską bullą, awatar jak awatar, ale końcowa nagroda zacna i przydatna.
 

DeletedUser

Guest
no nie wiem czy ktoś z graczy śledzi fabułę eventu ? jak by był event o bolku i loku to też możnaby odszukać w nim ciekawe aspekty z życia bohaterów ;) nagrody za zadania i zakończenie ... aaaa to już inna sprawa ;)

"Cała masa drobniejszych nagród"

Ciekawe jakich?
aczkolwiek się brzydzę , zarazem donoszę :p
narody za odcinki : zestaw standardowy młotki , monety , plany do notre :haha:
ale cóż tam one , główna się liczy (w sęsie nie awatar) ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Chcesz czy nie chcesz i tak otrzymasz plany do badziewnej perły :mad:
Myślałem, że będzie coś jeszcze niż portret i zestaw do renowacji np. jakiś ciekawy budynek.
takie cuda wianki to raczej wielkanocny i letni
P.S.
plany do notre to raczej często spotykane obrazki :(
wybrańcy dostaną obrazki do wieży bubel :p
 

DeletedUser7795

Guest
Już wolę plany do Wieży Babel dostać, bo za każdym razem jak dostaję plan do Notre Dame to mnie cholera bierze.
 

DeletedUser9827

Guest
Bardzo fajny pomysł i mi się awatar podoba, jak mi się uda zdobyć to go wykorzystam ;)
Czy zadania są raz na 24h czy po kolei bez ograniczeń czasowych?
 

DeletedUser

Guest
Ja tam wolę kryjówkę łotrów o badziewnego portreciku gościa, co zmarł 400-500 lat temu. Zastanawiam się czy tego evenciku
nie potraktować jak rycerzyk tego smoka na moim avatarku.:haha:
 

kasia2389

Arcyksiążę
11 zadań bez czekania w tym nasze ulubione zwiadowanie i zdobywanie sektorów i prowincji,
nagrody z puli losowych za zadania powtarzalne.
główne to wiadro i zegarek
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser7261

Guest
Czyli kolejny event zmuszający do pójścia "dalej" jeśli ktos zechce go ukończyć. Nie dziękuję, wypisuję się.
 

DeletedUser13591

Guest
coś na rzeczy jest w tym :) bo jak patrzę na awatar za ukończenie eventu .... no nie wiem ? jak bym takiego gościa na chodniku spotkał , to portfel bym oddał odrazu :haha:

Haha... toś mnie rozbawił :haha:

Ja tam wolę kryjówkę łotrów o badziewnego portreciku gościa, co zmarł 400-500 lat temu. Zastanawiam się czy tego evenciku
nie potraktować jak rycerzyk tego smoka na moim avatarku.:haha:

Nie szkoda ci wiaderka, zwłaszcza że wysiłek niewielki.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser13591

Guest
takie cuda wianki to raczej wielkanocny i letni
P.S.
plany do notre to raczej często spotykane obrazki :(
wybrańcy dostaną obrazki do wieży bubel :p

Mi się przyda bo u mnie bubel na max poziomie :p szkoda wyrzucić, ale notre dame, spejsy i koloseum ;/

Szkoda, że awatar mi się z mikołajem kojarzyć będzie.

Skoro mowa o Państwie Kościelnym to odpowiednia nagroda powinna być kryjówka łotrów :)
No co ty... gotowa notre dame byłaby najwłaściwsza. W kryjówce tyle tłuściutkich nie upchniesz, chyba że będzie mieć z 10 pięter w pod ziemią.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser14862

Guest
Szkoda, że awatar mi się z mikołajem kojarzyć będzie.
Dokładnie! Pasowałby by bardziej do ewentu zimowego, aby uświadomić amerykanom właściwy rodowód Mikołaja.
Że to nie jest żaden krasnal z lasu :D
Ps.Temat na event historyczny na przyszłe święta.
 

DeletedUser8764

Guest
takie cuda wianki to raczej wielkanocny i letni
P.S.
plany do notre to raczej często spotykane obrazki :(
wybrańcy dostaną obrazki do wieży bubel :p
Jak się domyślam to paln jest losowy ... więc komu jaki wypadnie to się okaże.
 

DeletedUser13596

Guest
Event miły, sympatyczny i krótki, niestety kilka nielubianych przeze mnie zadań...

Apropo zadań sami wiecie, gdzie jutro wieczorem będzie można je znaleźć :).
 
Do góry