Geneza roku przestępnego - dyskusja

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser8110
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser14004

Guest
No właśnie... Co się stało, że ostatnio tak często(przynajmniej mi) wypadają diamenty w zadaniach?
 

DeletedUser

Guest
Czy jest jakiś limit czasowy na wykonywanie poszczególnych zadań eventu? Zrobiłem zadanie z kupnem pkt rozwoju i nie mogę odebrac nagrody i przejść do kolejnego zadania. Jeśli byłby limit 24h to jakim cudem w 8 dni, zrobić 12 zadań? Dzięki za pomoc.
 

HuanMing

Książę
Nie ma limitu czasu, jeżeli spełniłeś wszystkie wymagane przez zadanie warunki to powinno Ci je zaliczyć. Zadania można robić jedno po drugim.
 

DeletedUser

Guest
No i tu mam właśnie problem. Zadanie wykonałem, ale Julian nie jest podświetlony, a klikanie na "odbierz losową nagrodę" powoduje.....nic :(
 

DeletedUser11629

Guest
Czy jest jakiś limit czasowy na wykonywanie poszczególnych zadań eventu? Zrobiłem zadanie z kupnem pkt rozwoju i nie mogę odebrac nagrody i przejść do kolejnego zadania. Jeśli byłby limit 24h to jakim cudem w 8 dni, zrobić 12 zadań? Dzięki za pomoc.
A zwiad Ci zaliczylo?
 

DeletedUser16103

Guest
ale nagrode to bym wolal avka "Yatammana" a nie Grzegorza, to jakby hitlera avka dawac "swiatly umysl" z Nocy św. Bartłomieja :(
no sorrki
 

DeletedUser16103

Guest
nie ma idealu, ale czemu zbrodniarza " w kiece" gloryfikujemy?

czy 19 kwietnia bedzie event (wątpie)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15227

Guest
Patrzenie na postać historyczna przez pryzmat współczesnych wzorców moralnych jest po prostu (wybacz) głupie. W XVI w. władcy państw nie byli aniołami. Jak z pewnością zauważyłeś nie wspominamy jego dokonań w polityce międzynarodowej. Dał impuls do reformy kalendarza i to przypominamy. Z Twoim podejściem to ewenty byłyby o mnichach buddyjskich.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry