Gedzie są moje medale 30+ ??

  • Rozpoczynający wątek ZerdPL
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Wiem, że zmierzam do samozagłady na tym serwerze bo ciągle zadaję pytania ale... Skoro pisało w tzw turnieju pvp, że za udany atak na gościa prowadzącego jest 10 medali a ja go 2-3 razy obiłem to gdzie te medale ? ( nie mam pewności czy 3 razy bo gram kilka dni i początkowo atakowałem innych sąsiadów z okna poprzez "atak". Potem zacząłem poprzez wieżę chociaż różnicy nie widzę. Tak czy siak. Uważam, że 30 -40 medali zdobyłem bo byli też inni. Jakbyście sprawdzili logingi to wyszło by na to, że wygrałem 142 partie do chwili zamknięcia turnieju - 4 co ktoś mnie rozgromił. Jak to się ma do lidera 10 medalowego co go wszyscy poniewierali bo nie miał obrony ? Wiem, że zostanę zbanowany ale wygrałem w 3 dni ten Wasz sześciodniowy turniej i w zasadzie nie mam już nic do roboty w tej grze.
Dowidzenia.
Edit:
A najbardziej mnie dzisiaj rozbawił ten spadochroniarz co niby wygrał turniej. 4 ( słownie "cztery zwycięstwa") i dalej tam dominuje dominator jeden czterech potyczek.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
medale dostaje sie po zakonczeniu turnieju (pieciu najlepszych) ale jak jest ktos ... lama to tego nigdy nie zrozumie i bedzie dalej tworzyc bezsensowne tematy
 

DeletedUser1724

Guest
Człowieku zanim znów założysz beznadziejny temat to zajrzy tutaj: http://forum.pl.forgeofempires.com/showthread.php?t=217 !!!

Jeżeli Ci nie odpowiada obecny system walk PVP to nie bierz w nich udziału i rozwijaj się Ekonomicznie i nie płacz zakładając nowe tematu, że masz z tym problem.... Mam swoją cierpliwość ale nie kapuję osoby, która pod przykrywką nazwy "PVP" chce wyłudzić Medale, które defakto Ci się nie należą bo medale zdobywa się za ilość punktów we wieży PVP, a nie to kogo pokonasz !!!!!!

Zresztą jeżeli nie umiesz czytać ze zrozumieniem moich postów to przykro mi lecz piszę je jasno by jednak każdy mógł je zrozumieć lecz widzę Ty nadal masz z tym problemy....
 

DeletedUser2383

Guest
Kolejny niezrozumiały temat kogoś kto pisze, że "nie jest idiotą", umie czytać i śmieszy go to, że ktoś mu tłumaczy OCZYWISTE rzeczy; a jednak zadaje pytania o coś co według niego KAŻDY powinien wiedzieć i ROZUMIEĆ, tak jak ON to rozumie. W rzeczywistości okazuje się, że człowiek, który UMIE czytać i jest ZMOTYWOWANY do tego aby dowiedzieć się więcej, NIE CHCE przeczytać poradnika do gry, tylko zakłada kolejny temat, który marnuje czas moderatorów po to by go zamknąć.
 

DeletedUser1724

Guest
Ja nigdy w swojej karierze Informatyka i osoby szkolącej nie miałem tak trudnego ucznia, któremu trudność sprawia zrozumienie co się do Niego pisze/mówi :D
 

DeletedUser2383

Guest
Ja nigdy w swojej karierze Informatyka i osoby szkolącej nie miałem tak trudnego ucznia, któremu trudność sprawia zrozumienie co się do Niego pisze/mówi :D

W wieku 24 lat mówić o "karierze" to chyba lekkie wyolbrzymienie ;)

Ja jestem korepetytorem z matematyki i miałem już gorsze przypadki, a wszystko zaczynało się od:
"na cholerę mi matematyka jak mam kalkulator i komputer ?"
 

DeletedUser1724

Guest
W wieku 24 lat mówić o "karierze" to chyba lekkie wyolbrzymienie ;)

Uwierz mi, że w tym wieku już można mieć spore doświadczenie tym bardziej jak ja już w wieku 14 lat pomagałem siostrze pisać pracę magisterską z Informatyki :D
 

DeletedUser101

Guest
Kolejne czyszczenie tematu. Proszę bez zbędnych kłótni i prowokacji.
 

DeletedUser

Guest
Wygraliście ! Nie będę udowadniał każdemu, że jest idiotą i nie rozumie dwuznaczności tekstu. U mnie nawet zawsze jest trójznaczność ale co Wy możecie odczytać. Jak tu wchodziłem to 3 ostrzeżenia dostałem i wogóle mnie to nie dziwi. Jak ktoś puszcza do sieci grę (i reklamuje w tv)coś co nie miało prawa wyjść za wersję alfa i jeszcze chce jakieś zbójeckie pieniądze za diamenty i robi budynki za diamenty tylko mi szkoda tego menadżera. Może wytrzeźwieje ale na to bym nie liczył bo cugi trwają. Powiem jednak, że gra nie powinna była ujrzeć światła dziennego w tak niedopracowanej formie.

- - - Zaktualizowano - - -

Wygraliście ! Nie będę udowadniał każdemu, że jest idiotą i nie rozumie dwuznaczności tekstu. U mnie nawet zawsze jest trójznaczność ale co Wy możecie odczytać. Jak tu wchodziłem to 3 ostrzeżenia dostałem i wogóle mnie to nie dziwi. Jak ktoś puszcza do sieci grę (i reklamuje w tv)coś co nie miało prawa wyjść za wersję alfa i jeszcze chce jakieś zbójeckie pieniądze za diamenty i robi budynki za diamenty tylko mi szkoda tego menadżera. Może wytrzeźwieje ale na to bym nie liczył bo cugi trwają. Powiem jednak, że gra nie powinna była ujrzeć światła dziennego w tak niedopracowanej formie.
 
Do góry