gdzie są diamenty ?

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser16965
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser16965

Guest
czy to tylko moje wrażenie, czy studnie produkują ostatnio mniej diamentów ??
 

DeletedUser16965

Guest
nie pytam czy mozna zdobyc diamenty ale czy ktos zauwazyl ze pojawiają sie zadziej
 

DeletedUser11629

Guest
Tak, ja zauważyłam w ciągu ostatnich kilku tygodni wielką posuchę - przecież wspaniały event karnawałowy trwał... Skończył się event i w ciągu dwóch dni studnie wypluły mi circa 500 diaxów. Taka "losowość" Inno :D
 

DeletedUser7795

Guest
Przecież nic nie było majstrowane! To normalna sytuacja. W czasie eventów studnie jakoś dziwnie wysychają a zaraz po evencie można się w nich utopić.
 

wSCIEKLY23

Wicehrabia
To samo zauważyłem , że nagle po evencie ma dwóch światach, na których gram sypnęło diamentami ze studni, a tak to przez dłuższy czas gó•w•no dostawałem
 

DeletedUser8577

Guest
Gdzie sa diamenty? Gdzie byly szanse na trafienie. Nikt nie wie. Takie czasy ;P
 

DeletedUser3

Guest
Nie było w ostatnim czasie żadnych zmian w balansie Studni Życzeń. Nie istnieje też mechanika zmieniająca szanse na poszczególne produkcje w Studniach w zależności od aktualnej sytuacji w grze (eventu, questline'a, czy w ogóle czegokolwiek).
 

DeletedUser19378

Guest
To ja mam studnię ale jedyne co z niej dostaję to jakies zaopatrzenie albo kasę, przez pół roku nie zdarzyło się trafić na diamenty.
 

kasia2389

Arcyksiążę
To jest oczywiste, że studnie produkują ostatnio mniej diamentów, podobnie było z planami jak wprowadzono Strażnika Żywiołów
To tylko taki mały Żenujący Żart.
To ja mam studnię ale jedyne co z niej dostaję to jakies zaopatrzenie albo kasę, przez pół roku nie zdarzyło się trafić na diamenty.
Studnia ma 1 procent szansy na diamenty, w/g obliczeń graczy, wydawca gry nigdy nie podał szans na drop ze studni.
Jako użytkownik dużej ilości studni mogę to potwierdzić.
Właśnie widzę, ze ostatnie dane wskazują nawet na 1,25 procent

Nowy obraz mapy bitowej (2).jpg
 

DeletedUser19769

Guest
A co to jest ta studnia,ktoś wytłumaczy? Właśnie potrzebuję diamentów aby zapłacić za badania,ponieważ nie mogę dalej ich przeprowadzać.
 

Mathieu

Wójt
Ex-Team
Oskitto, zajrzyj tutaj: https://pl.wiki.forgeofempires.com/index.php?title=Studnia_Życzeń
Znajdziesz na powyższej stronie informację o Studni Życzeń, o której mowa. Możesz ją zdobyć m.in. w trakcie eventów. Alternatywą jest Fontanna Młodości, która jest nagrodą w wyprawach gilidyjnych (niekiedy istnieje mozliwość wylosowania jej z ostatniej skrzynii 4 poziomu trudności). O Fontannie Młodości dowiesz się więcej tutaj: https://pl.wiki.forgeofempires.com/index.php?title=Fontanna_młodości
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser19769

Guest
A jest jeszcze jakas inna opcja zdobywania diamentów,nie licząc kupna ? Stoje w miejscu, nie rozijam sie nie przeprowadzam badać,za które muszę zapłacić aby dalej iść
 

Mathieu

Wójt
Ex-Team
Oczywiście. Diamenty możesz zdobyć z niektórych skrzyń w wyprawach gildijnych. Diamenty są czasem nagrodą w zadaniach. Niekiedy również za podbicie prowincji można zgarnąć diamenciki. Niektóre konkursy, które organizowane są na forum, oferują jako jedną z nagród właśnie Diamenty. I jeszcze wcześniej wspomniane przeze mnie Studnia Życzeń oraz Fontanna Młodości.
Odnośnie badań - Punkty Rozwoju potrzebne do odkrycia technologii odnawiają się: 1 na godzinę. Bycie członkiem gildii gwarantuję pewną liczbę PR dziennie (w zależności od poziomu gildii). Są również do zdobycia w grze różne budynki gwarantujące produkcję PR, m.in. w trakcie eventów i w wyprawach gildijnych, także gorąco zachęcam do wzięcia w nich udziału! :)
Jeśli miałbyś jeszcze inne pytania, proponuję zapoznać się z naszą Wiki. Myślę, że znajdziesz tam odpowiedzi na większość pytań. Jeśli nie i nikt wcześniej nie zadał takiego pytania w tym dziale, załóż nowy wątek (ewentualnie pisz do mnie na PW, z chęcią postaram się pomóc) ;)
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser19769

Guest
Wiem że te punkty sie odnawiają ale i tak ich nie mogę użyć bo pierw muszę zapłacić za odblokowanie właśnie tymi diamentami.Jstem dopiero w epoce zelaza.
 

Mathieu

Wójt
Ex-Team
Napisz do mnie na PW proszę i opisz dokładnie, czemu nie możesz z nich korzystać. Spróbuję pomóc.
 

Mathieu

Wójt
Ex-Team
Zaraz ja to zrobię i przy okazji - również to wyjaśnię, bo na pewno przyda się na przyszłość ;)
 

kasia2389

Arcyksiążę
Wiem że te punkty sie odnawiają ale i tak ich nie mogę użyć bo pierw muszę zapłacić za odblokowanie właśnie tymi diamentami.Jstem dopiero w epoce zelaza.
NIE MA ŻADNEGO badania w drzewku technologii, które wymaga diamentów.*)

*) Jest jedna technologia, ale nie ma potrzeby jej odkrywać Z cała pewnością nie jest ona w epoce żelaza.
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
Oczywiście. Diamenty możesz zdobyć z niektórych skrzyń w wyprawach gildijnych. Diamenty są czasem nagrodą w zadaniach. Niekiedy również za podbicie prowincji można zgarnąć diamenciki. Niektóre konkursy, które organizowane są na forum, oferują jako jedną z nagród właśnie Diamenty. I jeszcze wcześniej wspomniane przeze mnie Studnia Życzeń oraz Fontanna Młodości.
Odnośnie badań - Punkty Rozwoju potrzebne do odkrycia technologii odnawiają się: 1 na godzinę. Bycie członkiem gildii gwarantuję pewną liczbę PR dziennie (w zależności od poziomu gildii). Są również do zdobycia w grze różne budynki gwarantujące produkcję PR, m.in. w trakcie eventów i w wyprawach gildijnych, także gorąco zachęcam do wzięcia w nich udziału! :)
Jeśli miałbyś jeszcze inne pytania, proponuję zapoznać się z naszą Wiki. Myślę, że znajdziesz tam odpowiedzi na większość pytań. Jeśli nie i nikt wcześniej nie zadał takiego pytania w tym dziale, załóż nowy wątek (ewentualnie pisz do mnie na PW, z chęcią postaram się pomóc) ;)
Dopisałbym jeszcze na pewno, że diamenty można zdobyć jeszcze z każdego zadania powtarzalnego, z losową nagrodą, po razie na epokę. Warto mieć Perłę Architektury Château Frontenac, która zwiększa procentowo nagrody z zadań.
 
Status
Zamknięty.
Do góry