Gdy założyciel gildii ma problem

Status
Zamknięty.

Król Adam I Wspaniały

Szlachcic zagrodowy
Cześć, założyciel mojej gildii nie może grać ponieważ ma poważny problem z foe (tata mu zablokował), który bardzo długo potrwa (min. 4 tygodnie) i on twierdzi że przez tak długą nieobecność usunie się jego świat na którym gra. Więc moje pytanie to: Kiedy mu się usunie obecny świat to czy gildia się rozwiąże, czy ja (jako przywódcą) stanę się założycielem?
 

OliverJr.

Hrabia
Siema, są nieaktywne konta od ponad roku i nikt ich nie usuwa. Wiem stąd że w kilku takich wiszą mi PR w perłach
 

Blade1984

Książę
Już był taki temat i oto odpowiedź supportu:
1. Konto jest kasowane po ok. 30 dniach nieaktywności.
2. Nieaktywność jest liczona od ostatniej akcji w grze.
3. Epoki od Rozkwitu Średniowiecza są obecnie wyłączone z kasacji kont.
4. Konta posiadające przynajmniej 301 Diamentów (dla epok kamienia i brązu) lub przynajmniej 50 (dla epok żelaza i wczesnego średniowiecza) są także wyłączone z kasacji.
5. Konto może zostać usunięte całkowicie po trwającej rok nieaktywności, bez względu na ilość posiadanych Diamentów. (w przypadku użytkowników premium ten okres jest wydłużony do 3 lat)
a co do tego kto otrzymuje uprawnienia założyciela w przypadku gdy jego konto zostaje usunięte to wg bazy supportu :
"Jeśli założyciel gildii będzie nieaktywny przez 30 dni, prawa założyciela otrzyma automatycznie inna osoba z najwyższą rangą w gildii. Pamiętajcie, że Support nie ma możliwości przyśpieszenia tego procesu, ani cofnięcia takiej zmiany."
 

McPietro

Wójt
Z opisów na forum można wywnioskować, że użytkownik Premium, to gracz, który wykupił diaksy za złotówki.
Jeśli zaś chodzi o usunięcie nieaktywnego konta, to info w Zasadach Gry mówiące o 30 dniach pochodzi z 2015 roku. W ubiegłym roku (a może już w tym) znalazłem na Forum informacje poparte stosownym linkiem mówiące o tym, że nieaktywne konto usuwane jest po roku / po trzech latach. Dotyczy to osobno konta na Forum i konta w grze. Nie pamiętam szczegółów, ale była tam też mowa o graczach premium i chyba te z o epoce, w której był gracz. Trzeba by to poszukać na Forum.
 
Status
Zamknięty.
Do góry