[Garnizon] Garnizon Gildii

  • Rozpoczynający wątek Xseno
  • Data rozpoczęcia

Czy się zgadzasz na taki pomysł?

  • Tak do oblegania.

    Głosy: 5 38,5%
  • Tak do obrony.

    Głosy: 7 53,8%
  • Tak do ataku.

    Głosy: 2 15,4%
  • Nie, wszystko niech się idzie w...

    Głosy: 5 38,5%
  • Nie mam głosu

    Głosy: 0 0,0%

  • W sumie głosujących
    13
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Witam.
Mam pomysł, aby dodać do gry "Garnizon Gildii".
Dawało by się do niego jednostki i każdy członek gildii (może tylko zaufani, ale to Inno) mógłby je dawać następnie do obrony lub oblężeń. Nie do ataku, bo wtedy by było za łatwo (choć dałem do ankiety;})

Po co on: Załóżmy, że ktoś należy do gidii dyktatorskiej gdzie jedna osoba decyduje o wszystkim. Podwładny bez zaufanego chce dać do obrony jednostki, ale nie ma wolnego slotu a nie może sam usunąć prawie zniszczonej armii. Chce się więc umówić z dyktatorem na wymianę armii, ale po co ma to robić skoro może istnieć garnizon gildii, gdzie podwładny da jednostki i:
1. Nie musi się umawiać i marnować czas.
2. Daje jednostki i dyktator niech się martwi ich użyciem.:p

Do gildii opartej na przyjaźni też może się to przydać.

PS Ankietę dałem wielokrotnego głosu, bo tak będzie łatwiej zadecydować co chcecie:)
 

DeletedUser4428

Guest
Taka gildia jest beznadziejna, normalnej to jest mało potrzebne. Kiedyś był taki pomysł, nie przeszedł.
 

DeletedUser5506

Guest
Mi sie pomysl podoba, owszem gildie tworza ludzie i powinna byc demokracja i kazdy byc traktowany tak samo ale mimo wszystko pomysl uwazam za dobry. Ewentualnie powinien byc budynek gildyjny ktory by umozliwial produkcje wojska, ale jednorazowa oplata potencjalu za taka mozliwosc powinna byc :)
 

trupek1000

Zespół FoE
Moderator forum
Jako osoba zarządzająca obroną na jednej z map uważam, iż ten pomysł jest całkiem sensowny. Nie raz mam tak, że pozwalniam jakieś sloty obronne, ale zapełniają się dość szybko, mnie przy komputerze nie ma, ktoś chce dodać obronę, a nie ma jak, zanim się spotkamy znów mija trochę czasu i tak w kółko... A gdyby dana osoba mogła dorzucić do garnizonu i wysłać mi wiadmość o tym, to wtedy po powrocie przed kompa mógłbym rozdysponować te jednostki, a gracz nie musiałby się niczym przejmować.
 

DeletedUser625

Guest
Coś podobnego założył pan k nazywało się skarbiec jednostek i nie przeszło, więc to pewnie także odejdzie w niepamięć. :)
 

Mikekun

Książę
witajcie

Powielanie pomysłów już wcześniej napisanych przez inne osoby, nie służy niczemu dobremu. Natomiast gildia aby mogła stać się silniejsza musi ze sobą współpracować, koroną tej współpracy jest gvg i jeśli ktoś nie potrafi wymóc na członkach tej współpracy w celu obsadzenia sektora, to jest jego "Problem", a nie pojedynczej osoby. Przy takiej zmianie gvg mogłoby stracić swój senes i urok.

Życzę udanego dnia
pozdrawiam Mikekun
 

DeletedUser625

Guest
Akurat, ten pomysł był pierwszy, a ten od pana k był powieleniem. Jednak znając pana k to użycie wyszukiwarki jest zbyt mocno zaawansowane technologicznie. Pomijając to jego pomysł został zamknięty, więc ten też pewnie będzie i nie tylko z powodu samego pomysłu, ale i ankiety. :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry