[Jednostki] [Garnizon] Dwie inne zakładki.

  • Rozpoczynający wątek Xseno
  • Data rozpoczęcia

Czy się zgadzasz na taki pomysł?

  • Tak

    Głosy: 8 57,1%
  • Nie

    Głosy: 4 28,6%
  • Obojętnie.

    Głosy: 2 14,3%

  • W sumie głosujących
    14

DeletedUser

Guest
Witam.
Obecnie w garnizonie (tak to nazwę) znajduje się 6 zakładek jednostek: "wszyscy", "szybcy", "ciężcy" itd.

Ja bym wprowadził jeszcze dwie "niezależni" i "zależni" będą z przeciwnej strony co inne zakładki, po lewej od paska z możliwością wybrania epoki jednostek. ((((((((((((((((( WSTAWIŁBYM GRAFIKĘ, ALE NIE UMIEM )))))))))))))):(

Dlaczego podaje ten pomysł? Podaje go ponieważ mimo iż już dali takie "opaski", które wskazują niezależnych, to muszę przyznać, że to jest nie wystarczające. Jeśli ktoś posiada Alcatraz, to wiadomo, że ma wiele tych samych jednostek i trudno się szuka zależnych z pośród niezależnych i to zajmuje wiele czasu. Inny przykład: Jeśli ktoś ma słaby internet (np. ja), to zdarza się, że przypadkowo do walki wybierze się niezależnego i to przekładanie tez zajmuje czas. ;/
Nie widzę minusów tego pomysłu i proszę nie dawać w ankiecie "nie" tylko dlatego, że macie szybki internet lub nie posiadacie Alcatrazu.;)
 

DeletedUser8507

Guest
nie
Czemu?
Po co dodawać zakładki skoro możemy dać specjalną opcję aby oznaczyć jednostki niezależne? Pasek wystarcza
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Bo jak się posiada dużo niezależnych, to oni się zlewają w jedną, wielką kupę i nie można szybko znaleźć zależnych lub jak się ma wolny internet, to bywa, że się wstawi do walki niezależną, a się chcę zależną i zajmuje to potrzebny czas. Mi się wiele razy tak zdarza i to jest denerwujące.
 

DeletedUser10277

Guest
Skoro posiadasz dużo niezależnych to użyj ich do walki. Armia nie jest tylko po to, aby się kurzyć.
Poza tym było już to poruszane przed wprowadzeniem "opasek" dla niezależnych jednostek i nie ma sensu tego wprowadzać.
Jest dobrze tak, jak jest.
Jestem na "nie".
 

DeletedUser

Guest
Chyba lepiej jest na pojedynczą walkę użyć zależnych, którzy się zregenerują i wyszkolą na nowo, a niezależnych zostawić na zmasowany atak mający na celu nie podbicie jednego sektora, a całej prowincji lub dwóch.
 

DeletedUser775

Guest
Jest dobrze tak, jak jest.

Nie jest dobrze. Oznaczone powinny być jednostki zależne, bo jest ich mniej. Obecnie mam około 200 łotrów w tym od 5 do 10 z kryjówki. Zanim znajdę jednostki bez pasków to mi się odechciewa i wybieram losowo, bo tak jest szybciej.

Sytuacje porównam do robienia zakupów. Robiąc listę lepiej jest napisać co kupić niż czego nie kupić, prawda? tu jest podobnie i oznaczone powinny być te jednostki których szukamy, a szuka się zależnych bo użycie ich jest bardziej opłacalne. proste i logiczne.

Osoby które są innego zdania poprostu nie walczą na PVP lub nie mają Alkatraz.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser9461

Guest
Witam.


Dlaczego podaje ten pomysł? Podaje go ponieważ mimo iż już dali takie "opaski", które wskazują niezależnych, to muszę przyznać, że to jest nie wystarczające. Jeśli ktoś posiada Alcatraz, to wiadomo, że ma wiele tych samych jednostek i trudno się szuka zależnych z pośród niezależnych i to zajmuje wiele czasu.

nie
Czemu?
Po co dodawać zakładki skoro możemy dać specjalną opcję aby oznaczyć jednostki niezależne? Pasek wystarcza

Ktoś chyba pomysłu nie czytał.
Mi to obojętne, nie mam takich problemów , ale rozumiem co to znaczy mieć wolnego neta.
 

DeletedUser9841

Guest
Jak dla mnie jakiegoś rodzaju dodatkowa opcja rozróżniania zależnych/niezależnych była by bardzo wskazana.
Może to być oddzielna zakładka, opcja pokaż/ukryj niezależnych lub nawet automatyczne sortowanie(np niezależni na początku listy)
 

DeletedUser11123

Guest
rozdzielenia jednostek na poszczególne budynki zapewne się nie doczekamy niestety, tych zakładek pewnie też. zresztą one tak do końca nie są potrzebne. Wystarczyłoby żeby jednostki niezależne nie były przemieszane ze zwykłymi. Niezależne powinno dodawać na koniec i problem z głowy.
 

DeletedUser7261

Guest
Masz moje poparcie. W GvG nie walczę, sąsiadów nie atakuję, ale kontynent zdobywam, a Alcatraz robi swoje. Niezależnych jednostek mam baaaardzo dużo, zależnych kilka, więc takie zakładki są dobrym pomysłem.
 
Do góry