Gaone

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser659
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser659

Guest
Witam wszystkich :)

Damian, 19 lat.
To moja pierwsza przez przeglądarkę od początków The West - mam nadzieję, że zatrzyma mnie na dłużej ;)
Interesuję się muzyką (gra na gitarze, marzenia o śpiewie :haha: ), rysowaniem, troszkę literaturą a ostatnio coraz więcej filmami.

Pozdrawiam i do zobaczenia w innych tematach ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Gaone

Tak z ciekawości, to jeśli mogę zapytać, i jeśli pamiętasz - jaka była pierwsza piosenka, którą umiałeś grać na gitarze? Ewentualnymi informacjami, kiedy to było, też nie pogardzę;)
I witaj na forum, oczywiście:)
 

DeletedUser659

Guest
Odp: Gaone

Jeżeli to się liczy to melodia "wlazł kotek na płotek" :) A potem nie licząc akordowych piosenek to bodajże "Smoke one the water" chociaż solówkę to spory czas później się nauczyłem. Około 4 lat temu to było.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Gaone

Jesteś już którąś osobą, która mi podaje tę piosenkę jako jedną z pierwszych, których się nauczyła, a ja nie pamiętam, żebym kiedykolwiek ją słyszała... Kolega próbował mnie nauczyć czegoś o ciuchci, ale to była moja pierwsza i ostatnia piosenka na gitarze. Wolę djambę, przynajmniej bez wyczucia melodii takie dziecko jak ja może sobie uderzać w bębenek, cieszyć się z dźwięków i z dumą twierdzić, że potrafi na czymś grać :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Gaone

Mi się west wgl nie podobał :D
A filmy to najlepszy zabijacz czasu ^^
 

DeletedUser659

Guest
Odp: Gaone

@up
Nie spędziłem dużo czasu przy The West ale mogłem się chwalić topką przez jakiś czas więc gra mi zapadła w pamięci troszkę :) No i miałem propozycję zostać modem (a bardzo lubię być modem ;)) tylko nie miałem ukończonych 18 lat wtedy.

@Lavelay
No bo to znana, łatwa i polecana dla początkujących piosenka :)
Gitara to i tak tylko hobby, nie wiąże z tym nic więcej.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Gaone

Ale to przecież właśnie hobby oraz to, co się robi ze swoim wolnym czasem, poza ścieżką kariery (tj. nauką lub potem pracą), decyduje w znacznej mierze o człowieku, prawda? Pracować potrafi (prawie) każdy, grać na gitarze już nie - ot, pierwszy z brzegu przykład piszącej tę wiadomość;) Jak się ktoś nie interesuje niczym innym poza swoimi "planami na przyszłość", to robi się monotonny strasznie.
 

DeletedUser659

Guest
Odp: Gaone

Z drugiej strony ja mam trochę za dużo tych hobby (albo raczej za dużo czasochłonnych) i przez to nie mogę żadnemu się w pełni poświęcić.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Gaone

Dlatego trzeba coś robić po za nauką czy praca ;)
Ja np. wolałem mieć te 3 zamiast 4 i sb pograć, iść gdzieś, posłuchać muzyki czy pooglądać filmy.
To też w jakiś sposób edukuje a według mnie na pewno bardziej niż polski który mi się nie przyda potem. Pisać umiem, czytać umiem, słownictwo mam bogate, nie wiem co więcej mi do szczęścia potrzeba :D
 

DeletedUser659

Guest
Odp: Gaone

Robię w szkole tyle ile wymagane jest by zdać. Na lekcjach głównie czytam książki, bo w domu mało czasu na to ;) Jeszcze jakbym miał za dużo czasu to muszę go trochę poświęcić żeby coś zarobić. Ale nie narzekam - lepiej się wtedy spędza te nie-pracujące dni ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Gaone

Jakie książki na przykład czytasz?
Miałam o tyle fajnie, że nauczyciele zlewali przedmioty, ale uczniowie nie. Wyciągaliśmy z nich zawsze najfajniejsze rzeczy, "młodzi ludzie rządni wiedzy" według dyrektora. Ja bym nas określiła jako natręty czepiające się szczegółów, ale jak kto woli.
 

DeletedUser659

Guest
Odp: Gaone

Ostatnio skończyłem "Kroniki Jakuba Wędrowycza" A. Pilipiuka i biorę się właśnie za drugi tom.
Najwięcej to chyba fantastyki ale coraz bardziej się przymierzam do kryminału jakiegoś.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Gaone

Spojrzałam na Twój post i się przeraziłam. Przypomniałam sobie, że jutro muszę wstać na piątą.

Kochałam Pana Samochodzika w dzieciństwie! :) Ale tego cyklu, który teraz czytasz, to nie znam akurat, niemniej fantastykę lubię.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Gaone

Bo Fantastyka najfajniejsza :D
Wiedźmin, Harry Potter, Władca Pierścieni, Opowieści z Narnii, Igrzyska Śmierci, tyle tego jest że szkoda czasu na wymienianie :D
Kinga i Sparksa książki też lubię o.O
 

DeletedUser659

Guest
Odp: Gaone

Toż to klasyka polskiej fantastyki tuż obok Wiedźmina. Oprócz tego świetna komedia :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Gaone

Wiedźmin [cenzura], aczkolwiek gra już tak fajna nie jest wg mnie, zwłaszcza początek :)
Tak samo jak filmy nie są w stanie zastąpić książek.


kurde, tutaj też gwiazdkują brzydkie słowa które jednak nadają wzniosłości wypowiedziom ;/
 

DeletedUser659

Guest
Odp: Gaone

Zawsze mnie trochę bolało, że na forach gier od InnoGames nie można przeklinać - z umiarem oczywiście (tam gdzie naprawdę czasami się prosi o "małe" słówko)
Z drugiej strony rozumiem to, bo za dużo jest osób które za bardzo nadużywają takiego słownictwa.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Gaone

no wiadomo, że z kurami nikt nie będzie wyskakiwał, ale czasami słowo na P związane z pieprzniczką się przydaje, albo jak coś jest takie bardzo fajne, że aż zaje.. ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Gaone

Harry Potter -.- Nigdy nie byłam w stanie przetrwa ani jednej części. Próbowałam w podstawówce, w gimnazjum, i teraz - dalej nic. Gorzej mi idzie czytanie tego, niż było z Lalką. Znajoma mnie zabrała kiedyś na premierę któregoś z filmów i też wyszłam z sali w połowie. Już bardziej pasjonujący był niemiecki hit, którego tytułu nie pamiętam, gdzie przez całe 2,5h dwóch facetów jechało ciężarówką i rozmawiało.


Osoby, które chcą przeklinać, i tak znajdą (znajdują, de facto) sposób na to. Ale nie martw się, można się łatwo domyślić, co za epitet tam miał widnieć :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Gaone

Nienawidzę Lalki :D
Miałem ją i na pisemnej i na ustnej (aczkolwiek tu to był mój własny wybór). Przeczytałem 10 stron i stwierdziłem, że nie dam rady ^^
Jednak streszczenie to nie to samo, jak mnie zapytała kim był August Katz i gdzie o nim wspomniano to powiedziałem, żeby szybciej wyjść że Rzecki w swoim pamiętniku o nim gadał i chyba zgadłem <całe szczęście bo bym nie zdał> :D
 

DeletedUser659

Guest
Odp: Gaone

No cóż... Według mnie jest dużo lepszej fantastyki od Harrego Pottera, ale sentyment pozostaje. Luźna książka, idealna dla dzieciaka który dopiero wkręca się w literaturę.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Gaone

Pamiętnik Rzeckiego akurat był... no nie powiem, że fajny, ale znośny. Jak się skończył, to potem dwie-trzy strony, i moje czytanie też się skończyło. Przeżyłam romanse z Przedwiośna i Granicy, przetrwałam zagmatwaną narrację Conrada i ogarnęłam Ferdydurkę, nie miałam kłopotów ze staropolskim językiem w trylogii, ale Lalka... Lalka to jedyna lektura, której nie przeczytałam. I do dzisiaj nie jestem w stanie zrozumieć, jak coś takiego mógł napisać facet, jeszcze ten sam, który napisał coś tak świetnego jak Faraon'a.


Ja w literaturę wkraczałam z Małym Księciem, którego do dzisiaj znam na pamięć:) A pierwsza typowa fantastyka to był Hobbit.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Gaone

Lavelay Ty masz swój temat tu gdzieś ?
Jak masz na imię wgl ? :D
Małego Księcia też znam na pamięć, a Hobbit, książka super jak większość Tolkiena, czekam na film do grudnia, zobaczymy co z niego będzie :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Gaone

Też jestem ciekawa filmu, jeszcze trochę trzeba poczekać, ale już niedługo:)
Nie mam swojego tematu, jestem bezdomnym nomadem, którego imię jest przeznaczone dla uszy tylko nielicznych wybrańców.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Gaone

Nomadzi byli w Heroes 3, fajna gierka. Mogę zostać nielicznym wybrańcem ? :>
 
Do góry