Forge of Empires na Huawei

Status
Zamknięty.

kooboo

Szlachcic
Tak bym chętnie zapytał o co chodzi w tym ogłoszeniu? Miałem Huawei P30 Pro przez ostatnie paręnaście miesięcy i działało zupełnie normalnie.
 

Zyleta1991

Zespół FoE
Co-Community Manager
Chodzi o to, że w sklepie AppGallery jest teraz dostępna aplikacja Forge of Empires :)
Ponieważ Huawei i Google ostatnio mieli konflikt interesów i nowe telefony Huawei (oraz te, które dostały aktualizacje) nie posiadały Sklepu Google Play, nie można było na nich instalować aplikacji Forge of Empires - a tym samym grać w naszą grę. Teraz już tego problemu nie ma, bo nasza aplikacja trafiła do AppGallery, skąd można bezpiecznie pobrać aplikację Forge of Empires :)
 

kooboo

Szlachcic
Ooo, to nie wiedziałem. Ja mojego Huawei musiałem oddać z końcem lipca, wtedy jeszcze mi wszystko działało dlatego byłem bardzo zdumiony o co właściwie chodzi, dzięki wielkie :)
 

Mark R

Wójt
Ten komunikat jest po prostu źle sformułowany.
Chodzi o to, że w sklepie AppGallery jest teraz dostępna aplikacja Forge of Empires
I tak trzeba było napisać w komunikacie, zamiast informacji że w końcu można grać na telefon Huawei ( gdzie na swoim huaweiu gram od dawien dawna).
 

kasia2389

Arcyksiążę
Wydaje się, że dokładnie tak jest w komunikacie:

Teraz wszystko, co musicie zrobić, to otworzyć AppGallery na swoim urządzeniu Huawei, wyszukać Forge of Empries i je pobrać
No oczywiście może być taka niemiła sytuacja, że ktoś akurat nie ma Huaweia, ale wtedy to ogłoszenia jakby jego, znaczy tego ktosia, nie dotyczy.
Może też być i miła sytuacja, ze ma Huaweia i ma zainstalowane już Forge, to wtedy tez to ogłoszenia go nie dotyczy, ale jakby mu się jakoś Forge skasował, to wtedy już tak. To są naprawdę proste rzeczy.

Na marginesie, to jakaś głupota, żeby grę Inno pobierać z obcych serwerów, a nie z serwera Inno.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry