Forge Bowl 2021 - komentarze

Blade1984

Książę
jak był plac zwycięzców to na 3k piłek trafiłem plac dwa razy, a dzisiaj za 1,9k trafiłem 6 zestawów kolosa:)
 

aza III

Wójt
Nie ma co narzekać. Nagrodę dnia są fajne i zróżnicowane. Nagrody za jardy też świetne i co najważniejsze można je sobie wybierać. Dużo razy lepszy event niż zimowh który był nieporozumieniem. Ja nie narzekam, raczej główkuje gdzie to wszystko umieścić:)
 

mayder

Baronet
Nie wiem jak niektórzy to losują. Na 4 światach losowalem mając ok. 6.6k piłek, wszędzie miałem diamentowego trenera i wylosowalem 19, 15, 13 i 9 nagród dziennych.
 

Asur

Szlachcic
Wykorzystujecie piłeczki od razu po zebraniu czy czekacie na dobrą nagrodę dnia i dopiero wykorzystujecie piłki? Ja aktualnie mam 5k piłek i staram się wykorzystywać piłki w momencie jak pojawi się w nagrodzie dnia jakaś dobra nagroda.
 

Blade1984

Książę
ja nie liczyłem bo u mnie nagroda główna pójdzie do handlarza ;) jak mam postawić winnice i np 3 pola, które dadzą mi 24% ataku, kosztem terenu 5x9, to wolę dołożyć pasek terenu1x9 i na powierzchni 6x9 postawić 6 szachownic (42% ataku) albo 6 placów zwycięzców poz2 (48%).
 
Ostatnia edycja:

Midi

Baronet
generalnie event na + jednak dzisiaj trochę po raz kolejny "losowość w grze" jakoś dziwnie zadziałała. losowałem ok 2K piłek + diamentowy trener i tylko 1 nagroda dzienna - słabiutko - pokazuje to, że nie opłaca się za diaxy kupować trenera bo to zwykłe złudzenie, że daje większą szansę na nagrodę dnia.
 

Asur

Szlachcic
generalnie event na + jednak dzisiaj trochę po raz kolejny "losowość w grze" jakoś dziwnie zadziałała. losowałem ok 2K piłek + diamentowy trener i tylko 1 nagroda dzienna - słabiutko - pokazuje to, że nie opłaca się za diaxy kupować trenera bo to zwykłe złudzenie, że daje większą szansę na nagrodę dnia.

Ale za diamenty nie kupujesz trenera, który daje zwiększoną szansę na zdobycie nagrody dnia. Trener za diamenty aktywuje wszystkie pozostałe bonusy. Trenera do nagrody dziennej możesz wybrać bez użycia diamentów :)
 

Midi

Baronet
Ale za diamenty nie kupujesz trenera, który daje zwiększoną szansę na zdobycie nagrody dnia. Trener za diamenty aktywuje wszystkie pozostałe bonusy. Trenera do nagrody dziennej możesz wybrać bez użycia diamentów :)
oczywiście, że o tym wiem, jednak kupując trenera za walutę premium gracz chyba może mieć nadzieję, ze on zadziała? czy nie? dlatego jak czytałeś mój wpis to generalnie dotyczył on tego, że kupowanie trenera za diaxy i danie kasy IG w takim wypadku jest bezcelowe ... tyle w temacie
 

Asur

Szlachcic
oczywiście, że o tym wiem, jednak kupując trenera za walutę premium gracz chyba może mieć nadzieję, ze on zadziała? czy nie? dlatego jak czytałeś mój wpis to generalnie dotyczył on tego, że kupowanie trenera za diaxy i danie kasy IG w takim wypadku jest bezcelowe ... tyle w temacie

Wiesz co na dobrą sprawę nie musisz kupować diamentów. Jak grasz na wyprawach i polach chwały to te 150 diamentów uzbierasz i jak dobrze gospodarujesz środkami wirtualnymi typu diamenty to sobie je zachowujesz na podobne eventy :)
 

aza III

Wójt
Diamentowy zwiększa wszystkie bonusy więc może trafiłeś np częściej podwojenie nagrody a nie zwiększenie szansy na nagrodę dnia. Ja gram tylko na tym zwiększającym szanse na nagrodę dnia.
 

Blade1984

Książę
oczywiście, że o tym wiem, jednak kupując trenera za walutę premium gracz chyba może mieć nadzieję, ze on zadziała? czy nie?
No nie! Skąd w ogóle ten pomysł? Dlaczego Dodatkowe 5% wykupione za diaxy miałoby być dawać większą szansę niż darmowe 5%? Takie czy takie to nadal 5%.
 

Czarny Ziutek

Szlachcic zagrodowy
Czyzby w tym evencie nie mialo byc studni ani zmniejszenia studni Inno nie chce zeby gracze robili farmy na diasy ?
 

Czarny Ziutek

Szlachcic zagrodowy
No mam ale to jest tylko jedna a potrzebuje tak z 10 i jeszcze zmniejszenia by sie przydaly :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry