FoE znowu muli

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser7795
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser12062

Guest
aż się prosi zadać pytanie ... co to za gra przeglądarkowa , która nie jest kompatybilna z ogólniedostępnymi przeglądarkami ?
programiści powinni zdecydować konkretnie pod którą przeglądarkę robią te swoje cuda wianki i na tej podstawie dokonywać dalszych udziwnień , ulepszeń itd , nie da się chyba uzyskać płynności na wszystkich przeglądarkach , co doskonale widzimy

Jednocześnie nie da się przewidzieć wszelkich zmian wprowadzanych w ów przeglądarkach, błędów z nimi związanych (o których często twórcy milczą) bądź błędów spowodowanych nowym Flashem. I kilkunastu podobnych sytuacji nieprzewidywalnych ;).

Ja np. gram najczęściej na IE i nie mam najmniejszych problemów (nieco spowalnia o 20 w GvG ale wielkiej tragedii nie ma). Problemy zaczynają się kiedy korzystam z dużo wolniejszego neta niż mój (64/12) i słabszych komputerów (głównie lapki marketowe, mało RAM-u, dziwne procesory i karty grafiki). Wtedy faktycznie gra muli.
 

DeletedUser

Guest
Jednocześnie nie da się przewidzieć wszelkich zmian wprowadzanych w ów przeglądarkach, błędów z nimi związanych (o których często twórcy milczą) bądź błędów spowodowanych nowym Flashem. I kilkunastu podobnych sytuacji nieprzewidywalnych ;).

Ja np. gram najczęściej na IE i nie mam najmniejszych problemów (nieco spowalnia o 20 w GvG ale wielkiej tragedii nie ma). Problemy zaczynają się kiedy korzystam z dużo wolniejszego neta niż mój (64/12) i słabszych komputerów (głównie lapki marketowe, mało RAM-u, dziwne procesory i karty grafiki). Wtedy faktycznie gra muli.
no ale z pewnością programiści mogą podać listę rekomendowanych przeglądarek jak również te , które bardzo kiepsko radzą sobie z obsługa FoE , przecież sami programiści wprowadzając coś do gry to bankowo sprawdzają to na swoich PeCkach i muszą z okreslonych przeglądarek wchodzić do gry .

kiedyś zadałem pytanie do supportu aby podali mi wymagania gry , w odpowiedzi dowiedziałem się że nie ma czegoś takiego jak minimalne wymagania :p więc skąd te ramy , procki , karty graficzne ? :D
 

DeletedUser12062

Guest
Pochodzą z własnych obserwacji. I są to komputery, na których nawet przeglądanie internetu jest uciążliwie.
 

DeletedUser

Guest
Pochodzą z własnych obserwacji. I są to komputery, na których nawet przeglądanie internetu jest uciążliwie.
no i sam widzisz , ze jest "dolna" granica sprawności sprzętu gdzie gra będzie fatalnie pracowała ! i o to mi chodzi żeby ktoś profesjonalnie i odpowiedzialnie podał tą granicę , żeby gracz miał jasność ;) a nie jak do tej pory jasność pomroczną :p
 

DeletedUser12062

Guest
Yakiii rozumiem :). Ale chyba wszyscy wiemy, że jak ktoś ma problem z otwieraniem stron www, bardzo wolny internet czy kilka innych kwestii to tym bardziej FoE śmigać nie będzie, bo po prostu cudów nie ma :D "Z pustego i Salamon nie naleje" ;). Ja zawsze chętnie mogę podać sprzęt na, którym wiem, że z Grą nie ma większych problemów ;).
 

DeletedUser

Guest
Yakiii rozumiem :). Ale chyba wszyscy wiemy, że jak ktoś ma problem z otwieraniem stron www, bardzo wolny internet czy kilka innych kwestii to tym bardziej FoE śmigać nie będzie, bo po prostu cudów nie ma :D "Z pustego i Salamon nie naleje" ;). Ja zawsze chętnie mogę podać sprzęt na, którym wiem, że z Grą nie ma większych problemów ;).
odpowiedź z cyklu ... chińska przypowieść :p
konkrety i fakty , to jest coś na co czekam ja , czekają świadomi gracze
to zadanie dla spec majstrów programistów , oni powinni określić minimalną wartość sprzętową , tak żeby nie było zbędnego chaosu i waszych wskazówek typu RiC czyli rejestr i ciasteczka ;)
każdy producent czegokolwiek określa optymalne środowisko pracy dla jego produktu , więc dlaczego nie mogę uzyskać takiej informacji , podkreślam fundamentalnej !
 

bartekmod

Książę
odwiedziłem właśnie GvG po dłuższym czasie przerwy... okienko sektora do wyboru armii ładowało mi się po 10-15 sekund, ale najzabawniejsze jest to, że po pokonaniu oblężenia przeciwnika zadowolony obserwuję mapę i przeciwnik odpuścił więc dobrze, tylko... okazało się że przeciwnik założył kolejne oblężenie i bił armię obronną mojej Gildii, a czerwonych mieczyków mi nie wyświetlało i nie wiedziałem o tym ataku - to jak mam grać gdy podstawowych informacji nie wyświetla?
 

Fatherland

Książę
No ale przecież moderator al1894 napisał że tragedii nie ma wi3c jest ok :) sprawdzał.o 20tej i jest ok :) na mobilnej również gra nie tnie i chodził.bez pauza:) to są.tylko nasze wyobrażenia że gra muli. Ważne że kasa się zgadza
 

DeletedUser15181

Guest
Ci co piszą że jest ok, to chyba stosują tu propagandę, o godz. 20 gra działa jednym słowem do d....y, ,mój komp to CPU 4GHz, 16GB ram, grafika grafika NV GTX970 4GB ram, gry 3D działają bez zacinki. A tu muli, muli, muli. W pracy mam kompa dużo słabszego i gra działa tak samo jak w domu.

PS. A dziś nie wiem co się dziej z grą od rana problem z logowaniem, jak już się zaloguje to każde klikniecie kończy się jakimś "myśleniem gry", wszystko działa wolno!!
 
Status
Zamknięty.
Do góry