FoE Wiki

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser14721
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser14721

Guest
Nie wiem czy wiecie,ale jest polska Wikipedia na temat FoE. Jest ona bardzo słabo rozwinięta. Są na niej informacje np. że epoka jutra zawiera jedną technologię czy,że sekcja przeciwpancerna jest najlepszą jednostką. Prościej mówiąc,są tam nieaktualne informacje. Może ktoś doświadczony z forum mógłby zająć się tamtą Wikią?
 

DeletedUser625

Guest
Też chciałem napisać, żeby zaktualizowali polską wiki FoE, ale stwierdziłem, że nie ma sensu skoro znam angielski i mogę sobie poczytać angielską. :D
 

DeletedUser8110

Guest
Nie ma czegoś takiego jak oficjalna Wikipedia Forge of Empires. Istniejące Wiki są jedynie projektami fanowskimi. :)
Naszą "oficjalną wiki" jest strona główna, na której można znaleźć wiele przydatnych informacji. :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser625

Guest
To skąd mają takie dokładne informacje na angielskiej foe wiki? Takie których nawet i wy nie podajecie. Może jakiś supporter ją prowadzi.
 

Hikari36

Polonista
Polonista
Prawdopodobnie prowadzi ktoś ją z tamtejszego Teamu :p Chociaż pewnie jest to jego własna inicjatywa (tak jak polska wersja) i nie jest pod oficjalnym berłem IG :p

Gradosek - jeśli wiesz, kto prowadzi FoE wiki to zawsze możesz do niego napisać z prośbą o częstszą aktualizację i/lub sam możesz się zgłosić do pomocy :)
 

DeletedUser14721

Guest
Szczerze? Chyba mógłbym,ale nie po pierwsze - dopiero wchodzę do wczesnego średniowiecza i nie wiem wielu informacji,po drugie - niezbyt wiem jak dobrze edytować stronę by była bogata we wszystkie informacje czyli w skrócie czymś w rodzaju edytorskiego nooba,a po trzecie chyba lepiej by było gdyby przynajmniej jedna doświadczona osoba w supportu bądź gostek z zakończonym drzewkiem umiejętności wspierała Wikipedię.

A co do admina to wątpię,że w ogóle "jest".
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
Niestety, nie leży to po naszej stronie, by interesować się stronami nieoficjalnymi. Ale jeśli brakuje wam użytkownikom jakichś informacji w naszej wiki (strona główna) to oczywiście można napisać w dziale "Pomysły", a resztą zajmą się odpowiednie osoby.
 

DeletedUser625

Guest
Wiesz PablooS może i dużo nie brakuje u was w tym spisie na stronie głównej, ale powiem tak szczerze bo próbowałem coś tam znaleźć, że obsługa tego jest strasznie upierdliwa. Może jednak byście jako support założyli jakieś wiki, bo to co jest umarło.
 

DeletedUser8110

Guest
Do strony głównej dochodzi jeszcze FAQ tutaj, na forum. :) Te dwa źródła informacji o FoE są źródłami oficjalnymi i nie mamy na razie w planach "przejmować" Wiki.
 

DeletedUser625

Guest
Nie powiedziałem, że macie przejmować to istniejące. :D Własne wiki można stworzyć za darmo. :D

A FAQ jeszcze nie uzupełnione. :)

>>>Jest w trakcie uzupełniania. - siorp
 

DeletedUser3

Guest
Prawdopodobnie nigdy się to nie stanie. Jeżeli w ogóle, to pójdziemy w kierunku ulepszania strony głównej.
 

DeletedUser625

Guest
To może zamiast rozwijanej listy dajcie pole wyszukiwania poprzez wpisywanie. Dużo wygodniej.
 
Do góry