[Inne] FOE W KONTENERZE

Czy jesteś za tym aby twórcy FOE stworzyli wersje kontenerową?


  • W sumie głosujących
    13
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

WierzbiętaKroto

Szlachcic zagrodowy
Napewno niejeden z Was grających w tę grę posiada w domu własny serwer NAS. Co sądzicie o tym aby twórcy tej gry zrobili wersję kontenerową?. Większośc z Was napewno wie jakie konteneryzacja aplikacji przynosi korzyści, płynnośc gry na słabszych komputerach, nie trzeba też instalować na smartfonie tej gry, i mozna grać na dowolnym komputerze, odległym od servera NAS, wystarczy się z zewnątrz zalogować do swojego serwera i już mozna grać. Prosze o wypowiedź osób zainteresowanych, którzy chcieliby na swoim NASie mieć FOE na kontenerze. Mała ankieta aby każdy zainteresowany mógł zagłosowac. PROSZĘ O WYPOWIEDZI OSÓB I GŁOSOWANIE TE KTÓRE MAJĄ LUB ZAMIERZAJĄ MIEĆ W NAJBLIŻSZYM CZASIE SERVER U SIEBIE NAS I ROZUMIEJĄ IDEE ALPIKACJI KONTENEROWYCH. FAJNIE BY BYŁO ABY W ODPOWEDZI NA TAK LUB NIE KRÓTKO UZASADNIĆ DLACZEGO?
 
Ostatnia edycja:

Grzechu Junior

Książę krwi królewskiej
nie ma to żadnego znaczenia, ale wcześniej dałeś na NIE więc taka odpowiedź powinna ci wystarczyć. Widze że nie rozumiesz co to są aplikacje kontenerowe.
a mozesz wyjaśnić o co chodzi, jak to działa, jakie są korzyści etc?
<z czystej ciekawości bo pomysł z gatunku odrzucanych z góry, ale mozna sie czegos nowego dowiedziec>
 
Jakie miały by być korzyści?

mozna grać na dowolnym komputerze,
Teraz też, to jest gra przeglądarkowa, logujesz się na swoim koncie i grasz. Z dowolnego komputera, z dowolnego miejsca na świecie.
płynnośc gry na słabszych komputerach,
Nawet Chromebook obsłuży przeglądarkę. To nie jest gra wymagająca super karty graficznej i potężnego procesora.
nie trzeba też instalować na smartfonie tej gry
Jaką korzyść by to przyniosło?

Rozumiem Twój zachwyt konteneryzacją, ale w przypadku gry przeglądarkowej nie ma to absolutnie żadnego sensu.
 

Marik

Książę
wolnośc słowa nie polega na tym aby pisać idiotyzmy nawet jak się ma odmienne zdanie, trzeba zawsze pisac i wypowiadać się z sensem
Przeczytaj definicję wolności słowa, twój pomysł jak dla mnie nie ma żadnego sensu, mówiąc inaczej w mojej opinii jest zbędny. Idąc twoim tokiem rozumowania ,,idiotyczny,, Dosadnie mówiąc skoro masz prawo do dawania pomysłów dla niektórych głupich to tak samo inni mają prawo do własnej opinii głupiej według ciebie
 

WierzbiętaKroto

Szlachcic zagrodowy
Przeczytaj definicję wolności słowa, twój pomysł jak dla mnie nie ma żadnego sensu, mówiąc inaczej w mojej opinii jest zbędny. Idąc twoim tokiem rozumowania ,,idiotyczny,, Dosadnie mówiąc skoro masz prawo do dawania pomysłów dla niektórych głupich to tak samo inni mają prawo do własnej opinii głupiej według ciebie
zamiast pisać dalej swoje idiotyzmy to lepiej poczytaj sobie o aplikacjach kontenerowych bo na razie to wychodzisz na "wspólczesnego filozofa"
 

Bożka123

Hrabia
Wrzuciłeś pomysł, większość uważa, że zły/głupi/absurdalny/nicniewnoszący* (*niepotrzebne skreślić). Tak trudno się z tym pogodzić? Czy jesteś kolejnym trollem z monopolem na obiektywne dobro, prawdę i piękno?
 
w wielu wypadkach ma sens ale tylko dla tych co rozumieją aplikacje kontenerowe, ty widze w ogóle nie wiesz z czym to się je skoro tak napisałeś
Dobrze więc, proszę wytłumacz jakie korzyści przyniosłaby konteneryzacja, bo jak do tej pory Twoje argumenty ograniczają się do wyzwisk i twierdzenia że nikt się nie zna na rzeczy.
Skoro, jak rozumiem z Twoich wypowiedzi, chyba jesteś programistą, przedstaw sensowne, rzetelne i techniczne argumenty, jakie korzyści by to przyniosło.

ale tylko dla tych co rozumieją aplikacje kontenerowe, ty widze w ogóle nie wiesz z czym to się je skoro tak napisałeś

To nie jest argument. Nie odpowiedziałeś na moje zarzuty tylko stwierdziłeś że nie wiem "z czym to się je".

zamiast pisać dalej swoje idiotyzmy to lepiej poczytaj sobie o aplikacjach kontenerowych bo na razie to wychodzisz na "wspólczesnego filozofa"
To też nie jest argument.
 

WierzbiętaKroto

Szlachcic zagrodowy
Proponuję zamknąć temat bo nic nie wnosi, wątek typowego narcyza, który nie uznaje odmiennego zdania na dany temat
a ty masz w ogóle odmienne zdanie w tym temacie? Cały czas tylko obrażasz i twoje odmienne zdanie brzmi NIe bo NIE. Weź ogarnij się i nie wypowiadaj się więcej tutaj. Jak ci nie pasuje temat to najlepszym wyjściem jest opuścic ten wątek.
 

Marik

Książę
a ty masz w ogóle odmienne zdanie w tym temacie? Cały czas tylko obrażasz i twoje odmienne zdanie brzmi NIe bo NIE. Weź ogarnij się i nie wypowiadaj się więcej tutaj. Jak ci nie pasuje temat to najlepszym wyjściem jest opuścic ten wątek.
Przeczytaj od góry i zobacz kto się zaczął pluć, bo stwierdziłem że jest mi to obojętne, chociarz nie ma takiej opcji w ankiecie
 

WierzbiętaKroto

Szlachcic zagrodowy
Przeczytaj od góry i zobacz kto się zaczął pluć, bo stwierdziłem że jest mi to obojętne, chociarz nie ma takiej opcji w ankiecie
wiesz co? Nie chce mi się z tobą dyskutować, z zady z chłopskimi filozofami nie wdaję sie w dyskusję, ale czasem jakiemus trollowi uda sie mnie wciągnac niepotrzebnie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry