FoE v.0.15

  • Rozpoczynający wątek mirolbn
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser2383

Guest
Może w końcu rozwiąże się problem z wieżą . A tak o wieży to zacząłem walkę w wieży "rozkwitu". Jestem jedyny który tam walczy, a po walce mi wyskakuje, że jestem na 170 pozycji ;D
 

DeletedUser

Guest
po mojemu usilnie proszę o cofnięcie zmiany w handlu jest beznadziejna gracz powinien sobie sam ustawiać ile chce oferować i ile uzyskać w zamian???:mad:

- - - Zaktualizowano - - -

handel po czego ruszali niech handel po staremu będzie bez ograniczeń ilościowych ja sobie moge i chce zaoferować np 100 biżuterii za 10 cegły a teraz nie moge
 

DeletedUser2383

Guest
Ale to jest nieopłacalna dla ciebie, jeżeli oferta jest zbyt dobra, to można podejrzewać, że "pomagasz kumplowi" żeby się szybko rozwijał... :p
 

DeletedUser2675

Guest
No i aktualizacja została wgrana... Ale ja coś źle zrozumiałem (pewnie tak;}), czy handel w sąsiedztwie miał być darmowy? Jeżeli faktycznie źle zrozumiałem, proszę o sprostowanie mojego myslenia;)
 

DeletedUser2383

Guest
Filtry będą teraz działać tak jak powinny! Nie będzie trzeba zaznaczać "Pokaż tylko oferty z gildii" aby odnaleźć oferty zwolnione z opłaty w postaci 1 Punktu Rozwoju. Oznacza to, że będąc w tej samej gildii i sąsiedztwie, oferta będzie zwolniona z opłaty bez względu na to, czy zostanie wybrana ze wszystkich ofert czy tylko z gildyjnych.
. .
 

DeletedUser2675

Guest
No właśnie tego nie rozumiem:( No ok, wszystkie oferty wystawione przez kogoś z gildii są darmowe. Ale o co chodzi z tym sąsiedztwem? Jestem ciemny i tyle... Bo wczytując się w ten opis, wynika, że aby oferta była darmowa musi być wystawiona przez kogoś z gildii i sąsiedztwa. A tak w cale nie jest, bo oferty z sąsiedztwa dalej wymagają wydania punktu rozwoju.
 

DeletedUser8

Guest
Opis jest poprawny i akurat wszystko tu działa jak należy. Wszystkie oferty z gildii są darmowe, nawet jeśli nie są oznaczone jako "tylko dla gildii", tzn. widać je między innymi ofertami z sąsiedztwa.
Oznacza to, że będąc w tej samej gildii i sąsiedztwie, oferta będzie zwolniona z opłaty bez względu na to, czy zostanie wybrana ze wszystkich ofert czy tylko z gildyjnych.

"i" a nie "lub" : )
 
Status
Zamknięty.
Do góry