FoE Soccer Cup 2016 - dyskusja

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser8110
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser15806

Guest
Od razu widać, że gram polską reprezentacją: przy 20% szansie kopacz potyka się o piłkę... noż kurde, to są mistrzostwa?? Rozumiem, gdyby bramkarz bronił, gdyby słupek czy poprzeczka, ale potknąć się o piłkę??? 8 razy z rzędu?
 

DeletedUser7795

Guest
Od razu widać, że gram polską reprezentacją: przy 20% szansie kopacz potyka się o piłkę... noż kurde, to są mistrzostwa?? Rozumiem, gdyby bramkarz bronił, gdyby słupek czy poprzeczka, ale potknąć się o piłkę??? 8 razy z rzędu?

Chcą abyś kupiła diamenty, co Ty nie wiesz?
Ogólnie oceniam ten "iwent" na minus jak z Ułęża do Nowego Jorku.
@Bryfft cały czas jest aktywny. Czyżby kasował nieodpowiednie posty dotyczące "iwentu" ??

Sklep kibica za 2.000 pucharów. :haha:
Nic tylko pozazdrościć dilera, który dostarcza InnoGames towar.
 

DeletedUser3

Guest
@Bryfft cały czas jest aktywny. Czyżby kasował nieodpowiednie posty dotyczące "iwentu" ??
Jeżeli ktoś nie będzie umiał się zachować, to naturalnie tego się może spodziewać :). Chamstwo można uprawiać na podwórku pod blokiem, ew. w podrzędnej spelunie, ale nie na naszym forum. Natomiast jeżeli ktoś się chce po prostu wyżyć, to - uwaga - są miejsca specjalnie do tego przeznaczone! :) Polecam np. muttr.com.

Sklep kibica za 2.000 pucharów. :haha:
Nic tylko pozazdrościć dilera, który dostarcza InnoGames towar.
Dziękujemy za opinię :). Niestety nie otrzymujemy żadnego "towaru" w ramach wypłaty.
 

DeletedUser7795

Guest
@Bryfft aż się boję pomyśleć ile będzie kosztować Kryjówka łotrów i Świątynia wiedzy. Pewnie z 7.500 pucharów.
Jak dobrze pójdzie to na koniec eventu sobie jedną wezmę. Nic tylko kląć jak szewc.

Druga sprawa: plany Obserwatorium w skrzyni.
Czemu? Po co? W jakim celu? Chyba po to aby gracz, który je otrzyma wkurzył się.
 

DeletedUser8110

Guest
sorrki ale oni chyba zapomnieli tam przed 5% postawic 0.
Gram na trzech roznych serverach i wykonalem jak do tej pory okolo 65 strzalow za "5%" i zaden nie wpadl :(
Mi na przykład udało się trafić strzałem z 5% szansą gola już za drugim razem. Aczkolwiek wygrałam jedynie 250 pucharów (oczywiście, marzy się więcej)... I z moim szczęściem to ostatni raz kiedy udało mi się trafić 5% strzał. :D
Różnie to z tym szczęściem bywa. Raz się nie uda strzelić 65 strzałów, a raz trafi się za drugim strzałem i wygra. ;)
 

DeletedUser7795

Guest
Event Wielkanocny był średni, wygrałem w nim 2x studnię życzeń, 2x świątynię wiedzy oraz 1x pędzel. Gdyby nie losowość to nagrody byłyby lepsze.
Tymczasem losowość powraca w evencie piłkarskim. W poprzednim evencie piłkarskim była możliwość wyboru nagrody. Teraz zależy od szczęścia co dostaniemy.

InnoGames samo dźga się nożem w brzuch wprowadzając losowość nagród (nie mylić ze strzałami, bo puchary to waluta obecnego eventu).
 

DeletedUser3

Guest
InnoGames samo dźga się nożem w brzuch wprowadzając losowość nagród (nie mylić ze strzałami, bo puchary to waluta obecnego eventu).
Dźgamy się więc od 2014, bo w poprzedniej implementacji Soccer Cup losowość miała taki sam charakter ;].

Event Wielkanocny był średni, wygrałem w nim 2x studnię życzeń, 2x świątynię wiedzy oraz 1x pędzel.
W mojej opinii niezłe nagrody. Sam tyle nie wygrałem, nawet się nie zbliżyłem (ale też nie polowałem, więc może dlatego...).
 

DeletedUser13172

Guest
Na becie było to samo, ale dlaczego paczka strzałów nie pokazuje się przy opcji dodaj strzały, a pojawiają się tam tylko za diamenty? Nie powinno to działać na tej samej zasadzie jak w przypadku punktów rozwoju czyli oprócz możliwości za diamenty to też z paczek? Sama opcja, że są tylko widoczne w inwentarzu to trochę mało czytelnie i czasochłonne odklikanie jak walka toczy się o dużą ilość pucharów.
 

DeletedUser7795

Guest
Na becie było to samo, ale dlaczego paczka strzałów nie pokazuje się przy opcji dodaj strzały, a pojawiają się tam tylko za diamenty? Nie powinno to działać na tej samej zasadzie jak w przypadku punktów rozwoju czyli oprócz możliwości za diamenty to też z paczek? Sama opcja, że są tylko widoczne w inwentarzu to trochę mało czytelnie i czasochłonne odklikanie jak walka toczy się o dużą ilość pucharów.

Trzeba wytrenować sobie szybkość. Nic innego nie pozostaje.
Dużą pulę pucharów zgarną szczęściarze ;/
 

DeletedUser7795

Guest
@Garrus27 trafiło się ślepej kurze ziarno...
Ktoś trafi a ktoś inny zmarnuje wszystkie strzały. Tak to już jest
 

DeletedUser15570

Guest
O przepraszam, monitoruje sytuacje co jakiś czas zamiast się użalać na forum i płakać jakie to Inno jest złe :)
 

DeletedUser7795

Guest
@Garrus27 czy ja się użalam?
Trafiłem dzisiaj bodajże 600 pucharów. Moim zdaniem nie opłaca się marnować strzałów jeśli pula jest mniejsza niż 300 pucharów.
 

DeletedUser15570

Guest
Mi chodziło o ogół, nie konkretnie o Ciebie ;)

Racja, w moim przypadku do gry włączyłem się chyba przy 900 pucharach dopiero.
 

DeletedUser7795

Guest
W tym evencie uczestniczę od niechcenia. Jest event to wezmę udział. MOŻE coś wygram :\
 

DeletedUser3372

Guest
ja tam uczestnicze bo fajna zabawa a jak cos wygram to bedzie nagroda
 

DeletedUser14806

Guest
Słońce świeci , powietrze przyjemne , woda ciepła ale zastanawiam sie dlaczego k sklep kibica kosztuje 2 koła pucharów...czy to nie jest lekkie przegięcie?
 

DeletedUser15651

Guest
Gdzie można znaleźć listę zadań do tego eventu ? ;}
No kurcze szukam i szukam i nie mogę już :p
 

bartekmod

Książę
mi się podoba, że pasek ładuje się do 11 strzałów, mogę użyć naraz dwóch paczek strzałów i nie zablokuje mi odliczania, nie wyzeruje tej godziny :)
 

DeletedUser14703

Guest
W aplikacji mobilnej na Android, pula pucharow w oknie eventu sie nie odswieza:/ trzeba zamknac i otworzyc ponownie event, zeby widziec wzrost/spadek puli. Porazka...;/
 

DeletedUser16719

Guest
A ja jestem ciekawa, czy istnieje możliwość sprawdzenia, ilu graczy z sąsiedztwa jest aktywnych w turnieju?
 
Do góry