FoE muli

Status
Zamknięty.

tiamat

Szlachcic zagrodowy
Procesor Pentium Dual Core
CPU E5500@2,80GHz
Pamięć RAM 4,00 GB
Grafika NVidia GeForce GTX 550Ti

Wydaje się, że to wystarczy żeby udźwignąć FoE ale u mnie muli jak diabli. Jedna operacja zajmuje minutę. Gralem w wiele przeglądarek na Firefoxie i to wlączonych jednocześnie ale od kilku tygodni tylko FoE muli, reszta jest OK.
Tak na marginesie - coś kliknąlem i za każdym razem kiedy chcę wpisać literę pomiędzy L i M wlacza mi się skrót do Flash Video Downloadera (Firefox). Nie chcę zmieniać przeglądarki bo Firefox wytrzymuje więcej od Googla. Jakieś rady?
 

DeletedUser7795

Guest
Mi też zaczęło niedawno okropnie zamulać. Zanim miasto się w pełni załaduje to mijają nawet 3 minuty. Już na tablecie chodzi o niebo lepiej i dlatego częściej wbijam przez tablet.

Jeżeli chodzi o skrót do Downloadera to spróbuj poszperać w zainstalowanych dodatkach w przeglądarce.
 

DeletedUser16730

Guest
Ciekawostka, na 7 światach nadal mi wyskakuje Einstein po zalogowaniu i na tych światach muli zgodnie ze standardami Inno czyli muli inno minute-dwie. Na ósmym świecie już jest przyszłość bo nie mam Einsteina tylko ukochaną historię i muli jak nigdy. Pomijam fakt, że historia zawsze muliła, ale teraz muł pobija tam rekordy.

Edit: Zmierzyłem czas, od momentu zamknięcia historii ponad 3 minuty do momentu kiedy grafika zaczęła się wgrywać. Na innych światach po zamknięciu plakatu z eventem kilkanaście sekund.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser8110

Guest
Ostatnia wersja Adobe Flash Playera faktycznie przysparza więcej problemów niż poprzednie.
Co do historii wydarzeń - powinna się ona ładować znacznie szybciej po najbliższej aktualizacji.
 

DeletedUser7795

Guest
@siorprajs co do historii wydarzeń to powinien być specjalny przycisk, którym włączalibyśmy tę historię.
Po co na chama graczom zamulać grę? Można przecież dodać jeden przycisk na górnym panelu po lewej stronie. Kto będzie chciał to sobie włączy historię i zobaczy jakie wydarzenia miały miejsce podczas nieobecności.
 

DeletedUser5256

Guest
Z historią to jest parodia, po jakiego grzyba ma się na siłę ładować. Jak ktoś chce to sobie sprawdzi.
 

DeletedUser15612

Guest
Mimo zmian, czyszczenia ciasteczek, reinstalacji wszystkiego co się da MULI nadal, nie da się grać, chyba zrezygnuję bo to nie ma sensu. Próbowałem na wszystkim Chrom, Explorer, Safari, Mozilla i nic, szkoda.
 

DeletedUser16965

Guest
Ostatnia wersja Adobe Flash Playera faktycznie przysparza więcej problemów niż poprzednie.
Co do historii wydarzeń - powinna się ona ładować znacznie szybciej po najbliższej aktualizacji.

to kiedy doczekamy sietej gry nie na Flasha ????
 

DeletedUser14806

Guest
Ostatnia wersja Adobe Flash Playera faktycznie przysparza więcej problemów niż poprzednie.
Co do historii wydarzeń - powinna się ona ładować znacznie szybciej po najbliższej aktualizacji.

Bardzo kluczowe i chyba najważniejsze słowo w tej wypowiedzi-----> POWINNA<------ a jak będzie wszyscy z doświadczenia wiedza. Ale serio tak na logike co stoi na przeszkodzie że tyle czasu sa problemy z grą i niemożna tego raz a dobrze poprawic? Czy my naprawde musimy co pół roku kupowac nowe komputery żeby zagrac w gre która powinna bez problemu chodzić na starym kilku letnim pc? bez wyrywania sobie włosów kiedy podczas logowania zamiast paska jest wielki środkowy palec? Albo kiedy chce sie wejsc na mape i kółko kręci sie tak że mamy ochote sie zastrzelić otruć i powiesić? Czy bogi z supa znaja odpowiedz na pytanie Why???
 
Status
Zamknięty.
Do góry