FoE mi dzisiaj strasznie zamula.

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser625
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser625

Guest
Wydaję rozkaz i niekiedy czekam od 10-15 sekund aż się wykona. Do tego ciągle sypie błędem JSON Gateway. Nigdy wcześniej tego nie miałem. Tylko dzisiaj. Czemu tak się dzisiaj dzieje?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Hikari36

Polonista
Polonista
Potwierdzam, że walka jest straaaasznie wolna, ponieważ komputer myśli nad moim rozkazem :p Ale błędu JSON nie mam ...
Dodam, że nie tylko walki. Wiadomości, mapa, badania, wszystko bardzo wolno się otwiera :?
 
Ostatnia edycja:

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
Już się tym zajmujemy. Jest coś nie tak z pakietami które zbyt długo się wysyłają.
 

DeletedUser8996

Guest
Uff, na szczęście mnie to ominęło, bo jest dobrze, wczoraj też było tak gdzieś do 18, a później to nie wiem bo wyłączyłem kompa :)
 

DeletedUser625

Guest
cóż mi w tej chwili działa normalnie, więc chyba nie.
 

DeletedUser9827

Guest
Ja się w ogóle nie mogę zalogować w grze, albo już podczas ładowania mówi mi, że jest błąd serwera albo zaraz po wejścu gi gry wywala JSONa.
 

DeletedUser

Guest
ja mam podobny problem tylko, że zalogować się mogę. jest to irytujące zwłaszcza jak się jest podczas walki i wywala JSONa a potem "Błąd serwera". i w dodatku kilka razy
 

DeletedUser2602

Guest
Non stop błąd serwera, równie dobrze można by go zamknąć w ogóle. Całe popołudnie i wieczór gra jest niegrywalna po prostu. Mam nadzieję, że Inno pomyśli o jakiejś rekompensacie za to, bo nie po to niektórzy gracze kupują diamenty, by tak się męczyć.

Od 10 minut w ogólnie nie mogę się zalogować, każde ładowanie gry kończy się na 6x % i komunikacie "błąd serwera".
 

DeletedUser10089

Guest
No niestety u mnie taki sam problem. Co chwila bład...i wywala mnie. Troszke sie grac odechciewa :/
 

DeletedUser625

Guest
Cóż u mnie działa gra ale chat wywala bo rzekomo mam za wolne łącze internetowe. Cóż jeśli 10 mega to za mało to ile mam mieć? o_O :)


EDIT: Ciekawa sprawa, gra loguje się i na widok miasta, w mieście mogę dowolne rzeczy robić, ale jak próbuję drzewko badań włączyć albo kontynent leci JSON Gateway i reload.

EDIT2: Najgorzej jest na East-Nagach. Odziwo Arvahall działa płynnie i wszystko jest ok.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
z tą rekompensatą jestem za.
ja na przykład podczas kręcenia kołem fortuny dostałem błąd i gdy zalogowałem się ponownie okazalo się, że dostałem cmentarz. a może nie chciałem tego cmentarza. kto wie może bym wylosował diamenty gdyby nie ten błąd?
 

Hikari36

Polonista
Polonista
z tą rekompensatą jestem za.
ja na przykład podczas kręcenia kołem fortuny dostałem błąd i gdy zalogowałem się ponownie okazalo się, że dostałem cmentarz. a może nie chciałem tego cmentarza. kto wie może bym wylosował diamenty gdyby nie ten błąd?

Ale już było mówione, że przycisk stop to iluzja, i już przy naciśnięciu przycisku do losowania nagroda jest przypisywana ;) Niezależnie od tego, kiedy nacisnąłeś "stop" :p
 

DeletedUser

Guest
ale tu nie chodzi o przycisk stop :)

- - - Zaktualizowano - - -

suma sumarum diamenty by się przydały :D
 

Hikari36

Polonista
Polonista
Ale i tak nie masz szans przystopować wtedy kiedy chcesz :) To system losuje, a ty po prostu nie masz na to wpływu czy chcesz to czy tamto :p
 

DeletedUser

Guest
a teraz gdy wyskoczył mi JSON to pokazało "brak odebranych danych" czy to błąd Chrome czy serwera?

- - - Zaktualizowano - - -

Ale i tak nie masz szans przystopować wtedy kiedy chcesz :) To system losuje, a ty po prostu nie masz na to wpływu czy chcesz to czy tamto :p
szkoda :D
aczkolwiek gdyby można było zatrzymać koło od razu to ludzie by ciągle wybierali najlepsze rzeczy czyli diamenty lub jednostki :)
w końcu jak sama nazwa brzmi : koło Fortuny
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
Cóż u mnie działa gra ale chat wywala bo rzekomo mam za wolne łącze internetowe. Cóż jeśli 10 mega to za mało to ile mam mieć? o_O :)
Chyba za mało :D
Dokup tak do 50 ;)

EDIT: Ciekawa sprawa, gra loguje się i na widok miasta, w mieście mogę dowolne rzeczy robić, ale jak próbuję drzewko badań włączyć albo kontynent leci JSON Gateway i reload.
JSON Gateway to błąd spowodowany tym, że jeden pakiet danych między Tobą, a serwerem gry wysyła się dłużej niż jedną sekundę.

EDIT2: Najgorzej jest na East-Nagach. Odziwo Arvahall działa płynnie i wszystko jest ok.
Dlatego najgorzej jest na E-N, że gra tam najwięcej graczy. A skoro tylu gra to serwer musi wysyłać więcej pakietów.

Proszę o cierpliwość, problem jest nam znany i rozpracowywany.
 

DeletedUser8996

Guest
Dobrze, że gram na C. Tam nie ma takich problemów :)
Jak na razie.
 

DeletedUser9756

Guest
Ufff... a już myślałem, że to z moim kompem coś nie tak było na starość :p Ale teraz mi już działa normalnie :)
 

DeletedUser9827

Guest
Ale już było mówione, że przycisk stop to iluzja, i już przy naciśnięciu przycisku do losowania nagroda jest przypisywana ;) Niezależnie od tego, kiedy nacisnąłeś "stop" :p

To nie jest prawda. Bot ma swój rytm i zatrzymuje się w pewnym odstępie po tym, jak naciśniesz stop. Ten rytm co prawda się*zmienia raz na jakiś czas, ale jak się go wyczuje można w miarę kontrolować nagrody. W moim sąsiedztwie w ten sposób schodzą masy diamentów.
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
To nie jest prawda. Bot ma swój rytm i zatrzymuje się w pewnym odstępie po tym, jak naciśniesz stop. Ten rytm co prawda się*zmienia raz na jakiś czas, ale jak się go wyczuje można w miarę kontrolować nagrody. W moim sąsiedztwie w ten sposób schodzą masy diamentów.

Stop to tylko animacja. I jest to pewne na 100%.
 

DeletedUser9756

Guest
Potwierdzam :p Wczoraj dostałem 200 diamentów, które przypisane zostały zaraz po zakręceniu :p
 
Status
Zamknięty.
Do góry