[Handel] Filtry osobne dla poszczególnych grup

Czy podoba ci się taki pomysł?

  • Tak

    Głosy: 16 88,9%
  • Nie

    Głosy: 1 5,6%
  • Nie mam zdania

    Głosy: 1 5,6%

  • W sumie głosujących
    18
Mój pomysł polega na tym, żeby ktoś kto chce wystawić jakiś towar miał możliwość zaznaczenia dla kogo ma to być towar i można stworzyć właśnie taki że towar wystawiamy dla sąsiadów, znajomych i gildian lub można zaznaczyć tylko dla jeden z tych grup np. tylko dla sąsiadów. W gildiach pojawiło się to że niektórzy gildianie wystawiają towary dla sąsiadów (wiadomo że trochę są lichwiarskie) i w ten sposób następuje w gildii zgrzyt że ktoś wystawił lichwę. A w ten sposób będzie widoczna tylko dla jakie konkretnej grupy.
 

DeletedUser10716

Guest
oczywiście, o tym się już gada od dawna, a możliwości są bo co to za problem dodać jedno pole do zaznaczenia, a możliwość sortowania już jest, skoro można wystawić tylko dla glidii, jest jeszcze inna opcja, żeby po prostu po zaznaczeniu opcji gildii wyświetlał się tylko towar wystawiony dla gildii :) tylko wtedy znikło by wszystko... xD
 

DeletedUser17431

Guest
Jestem za! ;)
Mogłoby to działać w ten sposób, że np. gracz tworząc ofertę oznacza ją jako "dla sąsiedztwa", aby gracze z jego gildii przy przeglądaniu ofert mogli takie oferty odfiltrować przez zaznaczenie na targu odpowiedniej opcji ukrycia takich ofert.
 

DeletedUser18000

Guest
Aha, czyli zdzierać z przyjaciół to nieładnie, ale z sąsiadów można? :)
Jeśli dobrze rozumiem to ty byś chciał żeby twoje oferty były widoczne tylko dla sąsiadów, a dla przyjaciół nie,
albo tylko dla przyjaciół, a dla członków gildii nie?
Wybacz, ale to jakiś totalny idotyzm.To co dla kogoś jest lichwiarskie, dla kogoś innego jest świetną okazją.
Ja bardzo dużo handluję i wystawiam dużo jak ty to nazywasz "lichwiarskich" ofert.
Dzięki temu ludzie z mojej gildii nie muszą mi zawracać głowy i pisać: "ej wystaw taką ofertę", tylko biorą sobie po prostu moją ofertę z ogólnego rynku, i są zadowoleni że mają potrzebny towar i dodatkowo nawet nie musieli tracić pr! :)
Gdyby napisali, dał bym im lepszą ofertę bez problemu, ale oni uważają ze moje "lichwiarskie" oferty ich w zupełności zadowalają. :)
Więc moja rada, jeśli się wstydzisz przed znajomymi że uprawiasz lichwę, to tego nie rób.
jestem zdecydowanie na nie, jest bardzo dobrze tak jak jest.

p.s.
Pobieranie 1 pr od każdej transakcji, to jest dopiero lichwiarstwo, którego nic nie przebije :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry