[Handel] Filtry dla "twoje bieżące oferty"

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser18000
  • Data rozpoczęcia

Czy uważasz że przydała by się możliwośc filtrowania własnych ofert handlowych?


  • W sumie głosujących
    9

DeletedUser18000

Guest
Witam.

Mam żyłkę do handlu i np aktualnie mam 11 stron złożonych ofert handlowych, bo staram się zaspokoić wszelkie potrzeby klientów, a każdy potrzebuje nie tylko konkretny towar i chce zapłacić konkretnym innym towarem, ale także interesuje go konkretna ilość, więc kombinacji jest wiele, a na razie handluję tylko towarami z 3-ech epok.
Dlatego bardzo ułatwiła by mi pracę możliwość filtrowania własnych ofert.
Takie same filtry jak na zakładce "handel" były by idealne :)
 

DeletedUser18552

Guest
Właśnie chciałem zgłosić identyczną propozycję, na szczęście zapoznałem się z zasadami forum i ją znalazłem.:D
Uważam że to całkowicie logiczne. W sumie nawet można by mieć tylko dwie zakładki: Handel i "Utwórz ofertę" z tym że na zakładce "Handel" dwa checkboxy: "moje oferty" i "cudze oferty" . Kliknięcie obu pokazywało by mix a jednej z nich , zestaw obecny teraz na zakładkach Handel i "Twoje bieżące oferty". Dodatkowo dał bym możliwość sortowania ofert przez kliknięcie nagłówka tabeli.
 

DeletedUser17642

Guest
opis odpowiedzi na TAK idealnie odpowiada moim oddczuciom ;) Dla mnie taki filtr nieprzydatny ale rozumiem że może być potrzebny innym. A może przy okazji implementacji takiej opcji deweloperzy pójdą o krok dalej i dodadzą inne filtry (np związane z epoką towarów; pisałem o tym kilka mies. temu)
 

DeletedUser18282

Guest
Jestem na TAK. Osobiście nie handluje, aż na taką skalę światową jak ty ale sądzę, że możliwość przefiltrowania własnych ofert by może się co niektórym przydać.
 

DeletedUser17290

Guest
jak mi się tylko chcę to wystawiam po 64 lub więcej kart ofert, zdarzyło mi się kiedyś mieć ich ponad 120 kart
takie filtry są mimo wszystko jedynie ok, można spokojnie żyć bez nich ale ny nie nie wadziły w żadnym razie :)
bardziej wolał bym mieć wgląd w historii do ofert które sam ściągałam żebym mógł się upewnić czy transakcja się sfinalizowała między innymi brzy błędach
przypomnieć sobie z których ofert z danej wymiany już się wywiązałem, lepiej i szybciej planować jak tu komuś dać 4k rożnych towarów z rożnych epok tak aby on nie stracił ani sztuki swoich własnych towarów i łapać się w tym wszystkim nawet po pikach w połowie pisania wiadomości z opisem tego i owego odnośnie takich wymian ...........
 
Do góry