[Zgłoszone] filtracja "nie informuj mnie o:" [+]

  • Rozpoczynający wątek Ambu
  • Data rozpoczęcia

Co o tym sądzisz?

  • Jestem za

    Głosy: 15 100,0%
  • Jestem przeciw

    Głosy: 0 0,0%
  • Nie mam zdania

    Głosy: 0 0,0%
  • Zgadzam się, że trzeba z tym zrobić porządek ale mam na to inny pomysł

    Głosy: 0 0,0%

  • W sumie głosujących
    15
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Witam,
Chodzi mi o to, żeby w opcjach można było ustawić o czym informuje (albo raczej nie informuje) nas nasz "doradca". Mam tu na myśli wyłączenie powiadomień z wyskakującym okienkiem przede wszystkim wtedy, gdy ktoś zmotywuje lub odrestauruje nasz budynek. Oczywiście wgląd w historię typu "kto co i jak" musiałby cały czas być bo jest to konieczne przy mechanice tej gry. Uważam jednak, że powiadamianie o tym poprzez "panie władco, to coś ważnego!" jest całkowicie bez sensu. Takie coś widać dzięki gwiazdce nad budynkiem i to wcale nie jest nic pilnego.

Osobiście uważam to za najbardziej denerwujący element tej gry. Mam ten komunikat co chwilę a 90% tych wiadomości nie jest tak naprawdę istotne bo sprowadza się do motywacji itd. Nie mogę jednak tego komunikatu zignorować i za każdym razem tępo klikam "pokaż", bo może akurat jest to coś z tych 10% ważnych? Może ktoś mnie zaprosił do znajomych? Może ktoś zaakceptował moją ofertę? W rezultacie wchodzę w okno powiadomień po to, aby tylko je wyłączyć. A po 5 minutach jest to samo. Czy tylko ja mam tego dość?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
Bardzo dobry pomysł, a do tego opcje każda do zaznaczenia to:
- Odrestaurowanie twoich budynków
- Motywacja twoich budynków
- Przegranie obrony miasta
- Wygranie obrony miasta
- Plądrowanie w mieście
- Zaproszenie do znajomych
- Usunięcie ze znajomych
- Akceptacja ofert handlowych
 

shelian

Zespół FoE
Community Manager
Nie, nie tylko Ty masz tego dość.


Bardzo dobry pomysł, a do tego opcje każda do zaznaczenia to:
- Odrestaurowanie twoich budynków
- Motywacja twoich budynków
- Przegranie obrony miasta
- Wygranie obrony miasta
- Plądrowanie w mieście
- Zaproszenie do znajomych
- Usunięcie ze znajomych
- Akceptacja ofert handlowych

-przyjęcie do gildii
-odejście z gildii
-wyrzucenie z gildii

Podpisuję się pod tym.
 

DeletedUser9841

Guest
i
- Zaatakowano Wasz sektor na mapie GvG w epoce xxxxxxxxx
- Twoja gildia rozpoczyna oblężenia na mapie GvG w epoce .....
 

DeletedUser10373

Guest
Rozumiem, filtracja filtracją... Ale nie przesadzajmy z ilością dostępnych opcji!:) Jedna opcja dołączenie do gildii? Druga opcja opuszczenie gildii? Można by to ładnie "posklejać", kilka w jedną... Tak czy siak - za:)
 

DeletedUser12078

Guest
Jestem za, wkurzają mnie nieraz te powiadomienia, zwłaszcza w środku walki.
 

DeletedUser

Guest
Powiadomienia nie powinny zabierać całego miejsca na ekranie :D Zwykłe okienko w rogu by wystarczyło :p
 

bartekmod

Książę
dodałbym jeszcze wyłączenie wyskakiwania okienka w sytuacjach:
1) wchodzę do gry, jestem online, ktoś mnie motywuje i wyskoczy wiadomość, jeżeli się nie przeloguję a zbieram towary z tego zmotywowanego budynku to również wtedy okienko wiadomości wyskakuje (po raz drugi dla tej samej akcji)
2) od niedawna wyskakuje mi okienko z wiadomością o ważnym wydarzeniu w momencie wrzucania punktów do drzewka technologii, a nie ma żadnego nowego wydarzenia

łączy się to poniekąd z tym pomysłem, chociaż może bardziej jako błędy to należy traktować i zwyczajnie zgłosić do supportu?
 
Status
Zamknięty.
Do góry