[Zgłoszone] Filtr w historii wydarzeń

Jesteś za dodaniem filtru do historii wydarzeń?

  • Za

    Głosy: 48 90,6%
  • Przeciw

    Głosy: 5 9,4%
  • Nie mam zdania

    Głosy: 0 0,0%

  • W sumie głosujących
    53
Status
Zamknięty.

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
Wpadłem wczoraj na pewien pomysł po tym jak sprawdzałem czy paru znajomych mnie odwiedza i trwało to dłuższy czas.
Mianowicie:
Fajnie jakby w historii wydarzeń w ratuszu był dodany filtr taki sam jaki jest w rankingu graczy, że wystarczy wpisać np. Pablo i pokaże nam wszystkie czynności z historii wydarzeń osób które mają nick Pablo lub mają taki początek czy nawet szyk liter.

Pomoże to nie dość, że w szukaniu osób które nas już nie motywują to jeszcze w szukaniu czy dany członek gildii w ogóle zajmuje się obowiązkową przez zasady gildii motywacją czy odrestaurowaniem.
Bo jednak jak wczoraj szukałem czy przez ostatnie trzy dni pięciu graczy coś u mnie zdziałało trwało pół godziny, a tak jak się nicki tych pięciu czy nawet dwudziestu graczy wpisze do notatnika, a później kopiując wklei do filtra, to jednak zajmie 5 minut czy mniej a nie pół godziny.
Bo gdy mam 120 znajomych + 80 gildii to żeby przewinąć jeden dzień w historii muszę przejść przez kilka/naście stron a szukając wśród 10 czynności na każdej stronie nicku danej osoby to trwa jednak dłuższy czas.

Osoby które mają dużą ilość znajomych i wywalają osoby które nic nie robią będą rozumiały o co mi chodzi.
Ktoś kto ma gdzieś czy ktoś mu coś w mieście robi i chce mieć jak najwięcej znajomych żeby zdobywać plany ten może nie zrozumieć.

Pozdrawiam,
PablooS
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser1724

Guest
Dla tego trzeba mieć zgraną ekipę w Gildii i zaufanych znajomych xD Co do filtra to bym raczej chciał by było można filtrować powiadomienia na zasadzie 3 zakładek:

1. Gildia
2. Znajomi
3. Sąsiedzi

Przy wpisywaniu nicku sprawdzanie odbywałoby się raczej sporadycznie i na wyrywkowo :p
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
Powiadasz zaufani znajomi i zgrana gildia? A jak ktoś przestaje grać i informuje tylko jedną wyrywkową osobę (która dalej nikomu nie przekazuje) w gildii a w znajomych wcale?
Zresztą pomyśl o serwerze nr. 5 lub gildiach mniejszych a nie TOP kiedy co chwile ktoś przychodzi i odchodzi bo gra mało aktywnie lub się nie stosuje do zasad.

Zawsze mogą dodać to i to.
 

DeletedUser1724

Guest
Powiadasz zaufani znajomi i zgrana gildia? A jak ktoś przestaje grać i informuje tylko jedną wyrywkową osobę (która dalej nikomu nie przekazuje) w gildii a w znajomych wcale?

Gdy ktoś nie gra to chyba jesteś na tyle bystry by to spostrzec - może nie pierwszego czy drugiego dnia no ale trzeciego to już na pewno i nie potrzeba sprawdzać supportów... Zresztą ja znajomych nie rozliczam z braku supportów bo to by było durne :p

Gdybym miał wszystkiego pilnować to by mi brakło 24h ....
 

DeletedUser

Guest
Jestem jak najbardziej za!
Podoba mi się możliwość wyszukiwania pojedynczej osoby jak i opcja zaproponowana przez Apocalypto.
 

DeletedUser2657

Guest
Pomysł bardzo dobry. Wyszukiwarka byłaby jak najbardziej na miejscu, bo często tracę wiele czasu, zanim znajdę pożądaną osobę, to irytuje. Warto dodatkowo skorzystać z "modyfikacji", którą zaproponował Apocalypto. Łącząc te powiedzmy dwa pomysły w jeden wychodzi WIELKI ułatwiacz życia. TAK.
 

DeletedUser

Guest
Właśnie bawię się w notatniki u wierszu poleceń. Masakra przy ogromnej ilości znajomych, sąsiadów + gildia.
Funkcja cudo <3
 

DeletedUser4922

Guest
Po raz kolejny sprawdzałem historie wydarzeń pod kątem jednego gracza i wpadłem na taki pomysł. Wpisałem i okazało się, ze już taki jest. Widzę pomysł padł dość dawno tylko pytanie co z nim ? ? ? Bo nie widzę żadnego info o zgłoszeniu go, a byłby ogromnie przydatny.
 

DeletedUser4259

Guest
PablooS, nie śpij! to przecież Twój pomysł, wszyscy są 'ZA', więc działaj ! ! ! :D
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
PablooS, nie śpij! to przecież Twój pomysł, wszyscy są 'ZA', więc działaj ! ! ! :D

Zgłoszeniami pomysłów zajmuje się Danifae i to ona weryfikuje co się nadaje i co być może wprowadzą do gry (to i tak zależy od dewsów).
Ja ten dział pomagam moderować, więc trzeba czekać na krok Dani ;)
Też bym chciał żeby ten pomysł wszedł bo coraz bardziej by się przydał, szukanie jednego gracza to już problem a jak się w gildii sprawdza wszystkich graczy to już gorzej.
 

DeletedUser8110

Guest
Klikając w ankiecie nawet nie zauważyłam, że to taki stary temat O.o

Oj przydałoby się, zwłaszcza przy kontroli nowych graczy w gildii... Bo oczywiście, ma się tych 'zaufanych', ale często trafiają się nowi, którzy kombinują i się lenią ;) A przekopać się przez tą tonę powiadomień nie tak prosto...
 

DeletedUser4282

Guest
Pomysł bardzo dobry. Wyszukiwarka byłaby jak najbardziej na miejscu, bo często tracę wiele czasu, zanim znajdę pożądaną osobę, to irytuje. Warto dodatkowo skorzystać z "modyfikacji", którą zaproponował Apocalypto. Łącząc te powiedzmy dwa pomysły w jeden wychodzi WIELKI ułatwiacz życia. TAK.

Zgadzam się jimixem. Mam nadzieje że uda się oba pomysły zrealizować lub połączyć w jeden który wejdzie do gry.
 

DeletedUser9756

Guest
Pomysł bardzo dobry. Wyszukiwarka byłaby jak najbardziej na miejscu, bo często tracę wiele czasu, zanim znajdę pożądaną osobę, to irytuje. Warto dodatkowo skorzystać z "modyfikacji", którą zaproponował Apocalypto. Łącząc te powiedzmy dwa pomysły w jeden wychodzi WIELKI ułatwiacz życia. TAK.

Rzeczywiście takie połączenie mogłoby być świetne w skutkach. Ułatwiłoby to znacznie sprawdzanie czy dana osoba motywuje. Tylko przy takim ułatwianiu należy pamiętać, że w życiu nie może być zbyt łatwo :) Jestem za.
 

DeletedUser

Guest
Pomysł bardzo mi się podoba.
Aktualnie znalezienie czegokolwiek w skrzynce wiadomości to jest koszmar. Poszukiwania trutni, którzy korzystają z naszej motywacji ale rewizyta przekracza ich możliwości zajmuje zdecydowanie zbyt dużo czasu.
 

DeletedUser8

Guest
Problem czytelności historii wydarzeń jest znany i jest zgłoszonych kilka pomysłów zarówno od nas jak i z innych wersji językowych, np. przefiltrowanie powiadomień związanych z działalnością gildii, sąsiedztwa, kolorowanie nicków itp. Pewien rodzaj wyszukiwarki też został zaproponowany, dlatego w sumie mogę ten temat oznaczyć jako zgłoszony, jednak która wersja przejdzie, to już nie nasza decyzja.
 
Status
Zamknięty.
Do góry