Filtr pereł architektury

Agatonka59

Książę krwi królewskiej
Ostatnio szukałam konkretnej perły na niskim poziomie. Zdziwiłam się trochę, bo teoretycznie powinnam móc ją znaleźć korzystając z filtra. Chwała IG, że udostępnili możliwość filtrowania po nazwie perły (jakie perły ma konkretny gracz, to można sobie sprawdzić z menu podręcznego). Niestety, żeby odnaleźć perłę na 1 poziomie, musiałam znowu "przeklikać" x stron od końca rankingu, przebijając się przez wszystkie z niższych epok na 1 poziomie. Czy ktoś zna powód lub domyśla się dlaczego wynik zapytania z parametrem nazwy perły jest ograniczony do 50 (najwyższych)? Może to ja robię jakiś błąd (czegoś nie włączyłam/wyłączyłam)?
 
Fakt, tak właśnie jest...
Przy okazji znalazłem gracza z Wieżą Babel na 102 poziomie :o, poza tym Arka 22, Bazylika i Latarnia 10+ w Wirtualnej.
Tyle pyrek na Bubel... :idiot: za 3641 populacji i 214 surki.
 

mastika

Wicehrabia
@Battle Tomcat , niektórzy grają po prostu w swoiste Sim City, zdziwiłbyś się jakie można obejrzeć miasta w wysokich epokach. Jakie budynki młotkowe ludzie stawiają, dekoracje, budynki kulturowe etc. Folklor :)
 
@Battle Tomcat , niektórzy grają po prostu w swoiste Sim City, zdziwiłbyś się jakie można obejrzeć miasta w wysokich epokach. Jakie budynki młotkowe ludzie stawiają, dekoracje, budynki kulturowe etc. Folklor :)
Ech... Wiem. :) Trafiłem też na gildię "Bezperłowcy" - tak się nazywają i tak grają. Miasta bez jednej perły.
Każdy gra jak lubi, ja sam też nie ścieram się o Złoty Ćwok, gram dla relaksu i więcej frajdy mi daje pomaganie innym niż walka o rankingi.
 
Do góry