eXodus

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser236
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser236

Guest
Witam wszystkich ;d
Nazywam sie Mateusz pochodze ze Świebodzina w Lubuskim.
Mam 19 lat ale niestety niedługo stuka dwójeczka z przodu ;PP
Właśnie skończyłem szkołe, a dokładniej technikum informatyczne no i jestem w trakcie matur ;D.
Jak widać interesuje sie informatyką dodatkowo filmy, muzyka, gry i wiele innych ciekawych rzeczy.
Szukam sobie zajęcia na dłuższą mete zatem jeśli administracja potrzebuje kogoś do pomocy w treamie tzn niewiem chociażby moderator na forum, pomoc w tłumaczeniu wielu angielskich terminów w grze bo jest tego troche czy w czymkolwiek innym po prostu prosze o kontakt PW :).

Nie spodziewałem sie, że tak mnie ta gierka wciągnie ;P Zatem myślę, że sie ze wszystkimi grającymi tu jakoś poznam ;P
Jeśli macie jakieś pytania czy po prostu pogadać to piszcie w tym temacie! ;D
 

DeletedUser14

Guest
Odp: eXodus

Witaj na forum.
Był nawet temat w którym któryś Członek Team'u mówił, że jak będa potrzebować kogoś to otworzą rekrutacje.

Wybierasz się na studia informatyczne.
Kręci cie bardziej grafika czy programowanie??
 

DeletedUser236

Guest
Odp: eXodus

Co do studiów powiem planowałem wybrać się na programowanie bądz na sieci komputerowe. W szkole miałem mało o sieciach lecz skończyłem CISCO więc jako taki wstęp dobvry bym miał ale no niestety prawde mówiąc nie chce mi sie uczyć zatem póki co nie wybieram sie na studia. Z czasem napewno coś bede robił ale na chwile obecną nie ;p.

Grafika czy programoiwanie? Zdecydowanie programowanie bo tam są możliwości a grafika to tlyko dodanie kilku filtrów i po sprawie
 

DeletedUser14

Guest
Odp: eXodus

Na tym i na tym można nieźle zarobić, gdy połączysz te 2 specjalności to dopiero;p
Piszesz sobie sam skrypt, grafike sam robisz którą kodujesz i jazda.

Pozdrawiam.
 

DeletedUser236

Guest
Odp: eXodus

no wiem wiem ale osobiście wole programowanie ;P
Liczę szczerze mówiąc na to, że niebawem będzie jakiś nabór na różne stanowiska bo naprawdę chciałbym zająć się czymś konkretnym i to najlepiej na stałe, a że gierka ta mnie wciągnęła niesamowicie to prawde mówiąc wiąże z nią przyszłość aby tu jakoś zaistnieć na wyższej pozycji niż gracz ;P
 

DeletedUser283

Guest
Odp: eXodus

no wiem wiem ale osobiście wole programowanie ;P
Liczę szczerze mówiąc na to, że niebawem będzie jakiś nabór na różne stanowiska bo naprawdę chciałbym zająć się czymś konkretnym i to najlepiej na stałe, a że gierka ta mnie wciągnęła niesamowicie to prawde mówiąc wiąże z nią przyszłość aby tu jakoś zaistnieć na wyższej pozycji niż gracz ;P

Siemkaa :)

eXodusek mam podobnie :)

Tym bardziej, że z rożnymi forami miałam już do czynienia i żadne nie jest mi obce :)
Czekam aż gra wejdzie w pełnej wersji a ekipa będzie potrzebowała ochotników :)


Gra jest bardzo bardzo ciekawa i wciągająca :rolleyes:

Pozdrawiam

Viola
 

DeletedUser9

Guest
Odp: eXodus

Co do studiów powiem planowałem wybrać się na programowanie bądz na sieci komputerowe. W szkole miałem mało o sieciach lecz skończyłem CISCO więc jako taki wstęp dobvry bym miał ale no niestety prawde mówiąc nie chce mi sie uczyć zatem póki co nie wybieram sie na studia. Z czasem napewno coś bede robił ale na chwile obecną nie ;p.

Grafika czy programoiwanie? Zdecydowanie programowanie bo tam są możliwości a grafika to tlyko dodanie kilku filtrów i po sprawie

A które cisco :? ccna, ccnp ? Jeśli jedno z tych to którą drogę :>?

Zwróć proszę uwagę na błędy :) szczególnie jak ci literki przeskakują -tak wiem pisząc z pamięci tak wychodzi ale czasem jest to trudno przeczytać :)
 

DeletedUser236

Guest
Odp: eXodus

Silver wybacz za te literówki ale staram sie wgl nie patrzeć na klawiature i pisać z pamięci ;P
No ale żaden problem będę starał się to jakoś powstrzymywać ;P

CCNA oczywiście w końcu to w szkole mieliśmy jest to ten początkowy co są 4 semestry i daje to ogólny wgląd na sieci, ich konfiguracje, tworzenie ospfa, pat i nat itd
Chciałem iść na te wyższe bo chciałem zajmować się wykładaniem ccna dla chętnych ale stwierdziłem, że szkoda mi pieniędzy bo jednak jest to troche drogie bynajmniej ja płaciłem za 1 semestr ccna 550zł ;P


Pokusa no mi też żaden silnik forumowy nie jest obcy czy to przemo czy ipb czy mybb itd itp. Fakt jest taki, że najmniej pracowałem w mybb i z tym moge mieć delikatne problemy lecz akurat ja sie szybko ucze. IPB po tygodniu rozgryzłem całe tylko że sam kod troche dłużej zajmuje jak sie chce coś od siebie dodać ;P
Mimo wszystko 0 problemu ;P.
Ja też tylko czekam aż obecna ekipa będzie potrzebowała pomocy przy czymkolwiek w sumie.
We wtorek kończe matury mam miesiąc wolnego żeby w czymś pomagać ale w między czasie czekać bd mnie nauka to egzaminu zawodowego w czerwcu ale za to po egzaminie mam mnóstwo mnóstwo czasu zatem wszystko zobaczymy z czasem ;P
 

DeletedUser14

Guest
Odp: eXodus

eXodus ja tam już Mybb nie uzywam bo skrypt mi się już nie podoba. Wole użyć np SMF lub Vbulletin/Ipb/Xenforo.
 

DeletedUser

Guest
Odp: eXodus

A jak ci ogólnie matury poszły? ;] Ja kończę w piątek dopiero... :-/ I też będę zaczynać naukę do zawodowego...
 

DeletedUser236

Guest
Odp: eXodus

Powiem ci, że z maturami nie jest źle. Jedyne co sie obawiam to że polski pisemny mi nie poszedł bo nie spodziewałem sie tych lektur.... ale coś tam napisałem ;p.
Lecz najbardziej obawiam sie ustnego polskiego który mam w poniedziałek. Nic zupełnie jeszcze nie umiem i zaczynam sie troszke obawiać ;P
 

DeletedUser

Guest
Odp: eXodus

Nie jesteś sam! Ja mam polski w piątek i też jeszcze pracy nie umiem :-/ Mnie nie poszła mata, a najbardziej jestem zadowolona z angielskiego ;]
 

DeletedUser283

Guest
Odp: eXodus

Pokusa no mi też żaden silnik forumowy nie jest obcy czy to przemo czy ipb czy mybb itd itp. Fakt jest taki, że najmniej pracowałem w mybb i z tym moge mieć delikatne problemy lecz akurat ja sie szybko ucze. IPB po tygodniu rozgryzłem całe tylko że sam kod troche dłużej zajmuje jak sie chce coś od siebie dodać ;P
Mimo wszystko 0 problemu ;P.
Ja też tylko czekam aż obecna ekipa będzie potrzebowała pomocy przy czymkolwiek w sumie.
We wtorek kończe matury mam miesiąc wolnego żeby w czymś pomagać ale w między czasie czekać bd mnie nauka to egzaminu zawodowego w czerwcu ale za to po egzaminie mam mnóstwo mnóstwo czasu zatem wszystko zobaczymy z czasem ;P

O :)
To widzę, że kolega rok starszy ode mnie :D
Ale ja też maturki teraz mam bo w LO byłam :)
No ja polski ustny też w poniedziałek i też nie umiem nic :D
Z matmy nie narzekam póki co 41 pkt a jeszcze może dojść max 6 bo nie wiem jak mi zaliczą 3 zadania :) Polski mało ważny, na żadne studia nie jest mi potrzebny i angielski myślę ze około 70% będę mieć :D

Nie pozostaje nam nic innego jak czekać na oficjalną wersję gry, dużo dużo graczy i nabór do ekipy :shame:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser236

Guest
Odp: eXodus

Heh no to musimy zacząć sie chyba uczyć co? xd

No ja tylko czekam na oficjalną wersje ;D
 

DeletedUser

Guest
Odp: eXodus

Ja planuje uczyc sie jutro... :D A co z tego wyjdzie to sie okaze ;]
 

DeletedUser236

Guest
Odp: eXodus

a jakie macie tematy prac swoich?
Ja mam "Pracaj jako najwyższa wartość człowieka czy przekleństwo" xd
 

DeletedUser

Guest
Odp: eXodus

Ja mam 'Obraz narodu polskiego wyrazany w literaturze. Przedstaw na przykladach dziel z XIX wieku' ;]
 

DeletedUser283

Guest
Odp: eXodus

Aaa ja `Rozmowy z Bogiem w literackim przekazie. Co je wyróżnia?`8>
 

DeletedUser236

Guest
Odp: eXodus

no to widze ładnie ;P
cholera już jutro matura ;p

a na którą godzine macie bo ja na 15:15 xd
 

DeletedUser236

Guest
Odp: eXodus

no a ja jestem pod sam koniec o 15:15 wchodze a o 17 wyniki ;p
Karola powiem ci, że jako tako umiem i mam nadzieje że coś tam wydukam ;D
 

DeletedUser147

Guest
Odp: eXodus

haha maturzysci widze ze sie przygotowuja grajac w gre :D to tak jak ja :D

ja na szczescie maturke ustna mam 23 maja ;) we wtorek za to ustna z ang, banał, takze sie nie przejmuje :D

a moj temat to: analiza jezykowa gwary uczniowskiej, przedstawienie najwazniejszych cech tej odmiany polszczyzny ;D
 
Do góry