[Eventy] Eventowe Memory

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser21323
  • Data rozpoczęcia

Jak myślicie, co było by przydatne w tym evencie?

  • Nieograniczona liczba zadań

    Głosy: 2 25,0%
  • Szybasza możliwość zdobycia Tokenów

    Głosy: 0 0,0%
  • Dłuższy czas trwania eventu

    Głosy: 0 0,0%
  • Usunięcie go

    Głosy: 5 62,5%
  • Opinie graczy

    Głosy: 1 12,5%

  • W sumie głosujących
    8

DeletedUser21323

Guest
Ciekawym Pomysłem Byłby pomysł na Memory. Zakryte karty z obrazkami oraz ilość "łapek" jako waluty dostępnych na odkrycie jednej pary. Łapki zdobywałoby się za wykonanie zadań jak to było w innych eventach, natomiast za odkryte pary otrzymywało by się punkty które ładowały by poziom, za który można byłoby otrzymać Token. On służyłby do skorzystania z losowania podobnego do zimowego eventu gdzie są losowane unikalne nagrody jak np. Diamenty, Polepszenia do budynków eventowych, lub co tam kto wymyśli. Taki event trwałby tydzień i mógłby być raz lub 2 razy w roku. Podajcie opinie, co myślicie na ten temat.
 

DeletedUser11629

Guest
Ja bym chciała taki event, żeby można było z kulek strzelać. I żeby się zbierało fragmenty tych tokenów, które by się wymieniało na tickety w losowym stosunku.
 

DeletedUser22128

Guest
Ja bym chciała taki event, żeby można było z kulek strzelać. I żeby się zbierało fragmenty tych tokenów, które by się wymieniało na tickety w losowym stosunku.

jestem za i czekam na opinie innych graczy tylko, że wplótł bym ten event w ten; misje eventove jestem na już wróć jutro; dzienna na ukończeniu; mogłyby być dwa eventy jednocześnie jeden jakiś mini krótszy z tydzień plus standardowy 3-4 tygodnie warto spróbować takiej nowości bo w sumie na jednym świecie nie mam już nic do zabawy
 
Do góry