[Eventy] Event tenisowy - 140 lat Wimbledonu

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser15959
  • Data rozpoczęcia

Czy chcesz mieć kort tenisowy w swoim mieście

  • Owszem

    Głosy: 11 78,6%
  • E tam, grat jakiś

    Głosy: 3 21,4%

  • W sumie głosujących
    14

DeletedUser15959

Guest
Skoro pojawia się event o TdF, to należy tez uczynić event o sporcie bardziej popularnym i ogladalnym, jakim jest tenis, a okazja ku temu cudowna, skoro ubiegłorocznej się nie wykorzytsało (no ale 130 edycja Wimbledonu przegrała z piłka nożną).

Otóż w tym roku przypada 140 rocznica pierwszej edycji najbardziej kultowego turnieju tenisowego świata i rzeczą niewybaczalną, karygodną, a wręcz godną wiecznego potepienia byłoby nieuczynienie z tej okazji eventu historycznego.

Event powinien oczywiście trwać przez cały turniej, ewentualnie zawierać zadań 14, tak na 2 tygodnie. Podczas eventu OBOWIĄZKOWO w mieście powinien pojawić się deszcz, doradcy ubrać białe wdzianka oraz powinny być serwowane truskawki, jak tradycja nakazuje.

Nagrodą w evencie powinien być kort i tu zróbmy małe odstępstwo, niech nie będzie tylko trawiasty, ale niech się zmienia w zalezności od pory roku na mączkę i dywan.
Można tez uczynić, by zmieniał się podczas logowania tak jak strach na wróble i ponieważ tenis jest religią, powinien dawać ogrom zadowolenia.

jeśli dynamiczna zmiana kortu to za dużo, mozna by go rozbudowywać za srebrniki, doprowadzając go na ostatku do kortu centralnego. Każdy poziom kortu mógłby działac na zasadzie studni życzeń, a to,w jakich ilościach jest zbiór, zalezny byłby od poziomu rozbudowy kortu.
 

DeletedUser15806

Guest
Za tenisem nie przepadam, ale podoba mi się cała opisana otoczka.
Mam za to pytanie: Czy dobrze rozumiem, że jeśli w zeszłym roku była 130 edycja Wimbledonu, to w tym roku ma być 140 rocznica pierwszej edycji, bo były przerwy między edycjami?
 

DeletedUser15959

Guest
Tak, były w tym czasie lata, kiedy trudno byłoby cokolwiek rozegrać ;)
 

DeletedUser17290

Guest
budynek w którym można by było pożytkować srebrniki, bub je dostawać to dobry pomysł
istnienie kortu tarze, ale żeby dawał zadowolenie to znowu zły pomysł
zmiany jego wyglądu mogą być, ale nie wiem dlaczego akurat w tym budynku ?
ewent z nim związany powinien być raczej linią historyczną, albo nie istnieć a niego samego dorzucić albo jako alternatywę dla boiska (chociaż nie wiem po co więcej takich budynków, wystarczy bazar przecież), albo po prostu jako nowy budynek np. w evencie letnim.
 

DeletedUser15959

Guest
Jak to po co, żeby mieć. ja chce kort, nie żadne ptaszarnie, bazary, monstrumy, boiska, nawiedzone wieże :)
Daczego akurat w tym budynku - bo akurat gra się na trzech różnych nawierzchniach (no, w uproszczeniu trzech :) )
 

DeletedUser17290

Guest
oj tam a jak ktoś by skocznie chciał, lub trasę toru wyścigowego, sportów jest sporo.
tu nie ma określonych upodobań wieku płoci czy sportu jaki kto lubi.
 
Do góry