Event rocznicowy 2024 - dyskusja

DonBeker

Baron
Tak teraz sobie kminię, czy stawiać metro w mieście i naszła mnie pytanie...po co w ostatnim czasie zaczęto dodawać budynkom procenty w obronie do stat GPC? Tak na początku myślałem, że to dopiero teraz, ale chyba już wcześniej było, a mi umknęło...
 

Grzechu Junior

Książę krwi królewskiej
Tak teraz sobie kminię, czy stawiać metro w mieście i naszła mnie pytanie...po co w ostatnim czasie zaczęto dodawać budynkom procenty w obronie do stat GPC? Tak na początku myślałem, że to dopiero teraz, ale chyba już wcześniej było, a mi umknęło...
od samego początku zmian, w pierwszym komunikacie było podane, że niebieskie statsty na gpc JESZCZE nie są zaimplementowane.

One będą kiedyś potrzebne. Nie wiadomo kiedy, nie wiadomo jak, ale będą.
 

DonBeker

Baron
Wtedy jednak nie dodawali ich do budynków...a aktualnie, coraz więcej się ich robi. Czas na zmiany przyjdzie już niedługo?
 

Grzechu Junior

Książę krwi królewskiej
Wtedy jednak nie dodawali ich do budynków...a aktualnie, coraz więcej się ich robi. Czas na zmiany przyjdzie już niedługo?
jak nie dodawali.... od samego początku zmian ataku i gpc niebieskie statystyki z ikonką gpc były.....
od września to się dzieje, gdy było wiadomo, że niebieskie staty kiedyś bedą potrzebne na gpc.
 

DonBeker

Baron
Mogłem nie zwrócić uwagi, ale wydawało mi się, że dodawali wszędzie po prostu niebieskie staty. A teraz z poprawkami do osad weszły dopiero dodatkowe niebieskie bonusy. Muszę posprawdzać w mieście...chyba, że masz jakieś przykłady budynków na szybko?


Aaa...dobra, tereny turniejowe, wieże za GPC, czy zapomniana świątynia mają jak widzę na szybko.
 
Do góry