Event Rocznicowy 2023 - komentarze

A ja 4145 pktów i w brązowej :D ale pełny budynek jest
No i git. Cel nr 1 osiągnięty. U mnie brązowa (top 20%) zaczynała się 3064 , więc to nie wystarczyło na budynek max lvl. Srebrna (top 5% ) 4201. Z grubsza oznacza to ze budynek ten osiągnęło ok 10% grających. Jak dla mnie wynik bardzo słaby szczególnie zważywszy że jedynym ograniczeniem była głowa.
 

Grzechu Junior

Książę krwi królewskiej
No i git. Cel nr 1 osiągnięty. U mnie brązowa (top 20%) zaczynała się 3064 , więc to nie wystarczyło na budynek max lvl. Srebrna (top 5% ) 4201. Z grubsza oznacza to ze budynek ten osiągnęło ok 10% grających. Jak dla mnie wynik bardzo słaby szczególnie zważywszy że jedynym ograniczeniem była głowa.
wut, 3750 wystarczylo do posiadania na max wierzy koniunkcji przecież. Liga nie była konieczna w tym evencie
 

Auraya

Hrabia
No i git. Cel nr 1 osiągnięty. U mnie brązowa (top 20%) zaczynała się 3064 , więc to nie wystarczyło na budynek max lvl. Srebrna (top 5% ) 4201. Z grubsza oznacza to ze budynek ten osiągnęło ok 10% grających. Jak dla mnie wynik bardzo słaby szczególnie zważywszy że jedynym ograniczeniem była głowa.
ja bym to raczej zrozumiała jako małe zainteresowanie eventem. nie oglądałam poradników, nie czytałam wcześniej linii zadań, diamentów nie wydałam, słowem, żadnego przygotowania a i aktywności nie za dużo... dostałam się do srebrnej pierwszy raz od niepamiętnych czasów.
3750 wystarczylo do posiadania na max wierzy koniunkcji przecież
wierzy czy nie wierzy? oto jest pytanie... trzeba przedefiniować *max*, bo narracje się gubią między wątkami
 

Grzechu Junior

Książę krwi królewskiej
ja bym to raczej zrozumiała jako małe zainteresowanie eventem. nie oglądałam poradników, nie czytałam wcześniej linii zadań, diamentów nie wydałam, słowem, żadnego przygotowania a i aktywności nie za dużo... dostałam się do srebrnej pierwszy raz od niepamiętnych czasów.

wierzy czy nie wierzy? oto jest pytanie... trzeba przedefiniować *max*, bo narracje się gubią między wątkami
max - 11 lvl ze złotym ulepszeniem. Za 3750 dostawałaś zlote ulepszenie.
 
Uważam ten event za bardzo hojny. Główna nagroda bez problemu zdobyta (z małym nadkładem), dwie wille gubernatora sobie dostawiłem i coś mniejszego jeszcze. Wpadło dużo Pr`ów i aż sobie myśle, że za łatwo to przyszło jakoś. Pewnie to na osłodę za nerf wypraw, albo jakiś zrzut nagród, które wkrótce staną się za słabe choćby ze względu na brak bonusów obronnej armii. Tak czy inaczej jestem bardzo zadowolony.
 
Do góry