[Zgłoszone] Event : Marco Polo

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser15374
  • Data rozpoczęcia

Czy wart robić ten event?

  • Tak.

    Głosy: 4 36,4%
  • Nie ( napiszę dlaczego ).

    Głosy: 6 54,5%
  • Obojętne.

    Głosy: 1 9,1%

  • W sumie głosujących
    11

DeletedUser15374

Guest
Moim pomysłem jest zrobić event , w którym zadania będzie się otrzymywać od Marco Polo . Nagrodami są :
- Pomnik Marco Polo
- Portret Marco Polo
- juchta mongolska
- zestaw do renowacji
 

DeletedUser8507

Guest
zła ankieta to po pierwsze
po drugie wiele graczy chciało ieć eventy o różnych postaciach i wydarzeniach ale nie wprowadzili, tak jak i tego nie wprowadzą
 

DeletedUser7795

Guest
Marco Polo był podróżnikiem i taki event bardzo by mi się spodobał.
Co do pomnika Marco Polo to zrobił bym z tego perłę o wymiarach 4x4, która przyspiesza zwiad prowincji. Bonus ten byłby niewielki a plany do pomnika można byłoby zdobyć tylko dodając do niego PRy u innych graczy lub podczas eventów.
 

DeletedUser15149

Guest
@Chodzonce Zuo ale czy ktoś by taką Perłę budował? Po odkryciu całej mapy Perła stałaby się bezużyteczna. Chyba, że dawałaby jeszcze jakiś inny bonus, np. skrócenie czasu produkcji o x % (kiedyś był pomysł, żeby skrócić czasy podane w produkcji złota, młotków, towarów itd., tak żeby np. produkcja 24 h trwała 23:45).
 

DeletedUser14004

Guest
Nie rozumiem. Już 4 razy miałeś pomysł na event i żaden nie przeszedł. Po co zakładasz kolejny temat?
 

DeletedUser7795

Guest
@Arnau85 zgadzam się, że perła nie będzie potrzebna po przejęciu wszystkich prowincji.
Ja bym ją jednak postawił, bo na Arvahallu jestem na mapie epoki Przemysłowej. Nawet niewielkie skrócenie zwiadu nawet o pół godziny bardzo by pomogło.
 

DeletedUser8110

Guest
Co prawda był już jeden event o podróżniku, ale może? Zgłoszę. :)
 
Do góry