Event Halloween'owy

  • Rozpoczynający wątek Prohibitorx
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Witam
Widziałem już temat "Halloween" niżej, ale aby nie robić tam bałaganu, postanowiłem założyć nowy. Mam nadzieję, że nie spowoduje to bałaganu na forum. ;)

Moje pytanie dotyczy ostatniej misji - mianowicie usunąłem wczoraj trzech wojowników ("zwolniłem" ich), po czym postęp wyniósł 3/4. Ponieważ mam odblokowane jedynie 3 miejsca w koszarach, stwierdziłem, że wyszkolę z powrotem wojowników i jutro dodatkowo usunę jednego, tak, by wykonać zadanie. Niestety, dziś po zalogowaniu postęp w zadaniu wynosi 0/4. Dochodząc do pointy - czy trzeba wszystkich 4 wojowników usunąć naraz, czy u mnie wystąpił jakiś błąd?

@edit: Panie Mod, jeżeli to pytanie powinienem zadać w temacie "Halloween", proszę o nie karanie :D
 

DeletedUser4480

Guest
mam problem co trzeba zrobic w misji ,, Trochę tego , Trochę tamtego,, probowałęm chyba wszystkiego i mam 6/7 .
pomocy !!!!!!
 

DeletedUser

Guest
trzeba wybudowac po jednej rzeczy z kazdej kategorii -dekoracja dom droga itd
 

DeletedUser

Guest
Sprzedaj trzy obiekty - np wybuduj menhiry i sprzedaj je
 

DeletedUser

Guest
o co chodzi z "Produkuj albo przepadnij"
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser4429

Guest
o nastawienie jakiegoś budynku z zaopatrzeniem na 24h ;]
 

DeletedUser

Guest
pomocy niemogę znależć gdzie są te zadania do wykonania i opisów
 

DeletedUser

Guest
Hej,
mam pytanko , o co chodzi z tym etapem Haloweenowego questa : Podbój albo unicestwienie ! Nie rozumiem tego proszę o pomoc
 

DeletedUser

Guest
trzeba podbic kilka sektorow (dowolnych) jak dobrze pamietam to 3
 

DeletedUser3014

Guest
pomocy niemogę znależć gdzie są te zadania do wykonania i opisów

Same się pojawią na panelu z Doradcami po lewej u góry - kiedy zakończysz jakieś inne zadanie(a) i/lub dojdziesz do pewnego etapu w grze (nie jestem pewien czy Halloween pojawia się od razu kiedy np. gracz dopiero co wyszedł z epoki kamienia).
 

DeletedUser

Guest
Ile jest ogółem zadań w tym Evencie? I czy do końca dnia 4 listopada będzie jeszcze można wykonywać zadania czy automatycznie już na początku event się zakończy? Pozdrawiam!

Event zaliczony :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser4510

Guest
Jaka jest nagroda za ostatnie zadanie? Wykonałem i nic mi nie dało...

- - - Zaktualizowano - - -

Co daje ten budynek za ostatnie zadanie? Opłaca się go stawiać, czy nie?

- - - Zaktualizowano - - -

Co daje budynek zdobywany w ostatnim zadaniu? Opłaca się go zbudować, czy nie bardzo?
 

DeletedUser

Guest
cmentarz daje zadowolenie
ilosc zadowolenia jest zalezna od epoki w ktorej byles jak ukonczyles ostatnie zadanie

oplaca sie go budowac
 
Do góry