Euro Truck Simulator 2

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
Witam!
Jest ktoś w naszej społeczności graczy FoE kto gra w Euro Truck Simulator 2? Jest też wersja (a raczej mod) multiplayer, więc pytam czy jest ktoś kto w to gra i jest chętny do grania w MP ;)
 

DeletedUser7261

Guest
Tak, mam sporo godzin w to przegranych :) Co prawda niedawno miałem format i musiałem zacząć od początku, ale swego czasu miałem całkiem pokaźną flotę :>
 

DeletedUser

Guest
Uwielbiam EuroTrucka ale niewiem gdzie mam płytke....poczekam na jakąś promocje w bundlach to kupie bo aż mi ochoty narobiłeś :D
Wtedy będzie można pośmigać ;)
 

DeletedUser7261

Guest
Lepiej samemu dojść na szczyt niż czyjeś sejwy wykorzystywać :>
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
Też tak twierdzę, ale są takie człeki co nie potrafią samemu dojść do czegoś :D
Tylko czekam, aż się pojawi ekonomia w MP :)
 

DeletedUser625

Guest
Na Twoje nieszczęście jakiś miesiąc temu był Giveaway tej gry, ale się już skończył. :p
 

DeletedUser4428

Guest
Mam tę grę przez błąd firmy (zamówiłem inną, tańszą grę, a dostałem tą) i nie wiem, czy sobie ją zostawić czy lepiej sprzedać. Mógłby mi ktoś powiedzieć o co w niej chodzi?
 

DeletedUser7261

Guest
Jesteś kierowcą TIRa, podróżujesz po Europie, rozwozisz towary. Możesz stworzyć własną firmę i ją rozwijać. Ot, zwykły symulator

To gra dla ludzi obdarzonych cierpliwością, jeśli gry szybko Ci się nudzą, lub jeśli wolisz więcej akcji, to raczej ten tytuł nie jest dla Ciebie :).
 
Do góry